Świetlica

 Zapisy na świetlicę i obiady na rok szkolny 2023/24 będą przyjmowane od dnia 12.04.2023r. do końca roku szkolnego.
Obraz1Poniedziałek: 12.00-13.00
Piątek: 8.00-11.00
tel. 791 992 173

W celu zapisu dziecka na świetlicę proszę uzupełnić druk zapisu dziecka na świetlicę. Jeżeli dziecko będzie korzystało z obiadów prosimy o wypełnienie karty zapisu na obiady. Karty zapisu można pobrać w świetlicy lub ze strony internetowej szkoły. Podania prosimy składać w świetlicy lub sekretariacie szkoły.

Karta zapisu na obiadyKarta zgłoszenia dziecka do świetlicyRegulamin stołówki szkolnejRegulamin świetlicyRezygnacja z obiadów

 

W środę 17 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji tegorocznych Dni Świetlicy. Tematem przewodnim było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Nasze utalentowane świetliczaki zaprezentowały spektakl pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”, wykazując się przy tym nieprzeciętnymi umiejętnościami aktorskimi. Podczas teatralnych zmagań nie zabrakło także śpiewu, jak i tańca. Na zakończenie wspaniałych występów, na widownię czekała niespodzianka przygotowana przez uczennice klasy 2e. Dziewczęta wcieliły się w role cheerleaderek, wykonując perfekcyjnie przygotowany układ taneczny do piosenki zagranicznego wokalisty. Widzowie byli zachwyceni grą aktorską, scenografią, choreografią, kostiumami - całokształtem inscenizacji. Dzieci przygotowywały się do występu pod kierunkiem pani mgr Ewy Czeczot oraz innych wychowawców świetlicy.

Opracowali: wychowawcy świetlicy

Płatności za obiady dokonujemy do 15 dnia każdego miesiąca, po tym terminie system nalicza odsetki za każdy dzień zwłoki.
Każde dziecko ma indywidualn y numer karty kontowej, jeśli na obiady uczęszcza rodzeństwo to ten sam numer jest podany tyle razy ile dzieci, proszę zsumować kwoty które są przy numerze i przelać na konto odpowiednią kwotę.
Przykład:
nr kk 45457845- jan kowalski- 50zł
nr kk 45457845- janina kowalska -60 zł
Przekaz na konto - 110 zł
W tytule przelewu proszę o podanie numeru karty kontowej, imienia i nazwiska dziecka.
Przykład: nr kk 45457845- jan kowalski
Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić do godziny 8:00 danego dnia  pod nr telefonu 791992166 (preferuję zgłoszenie telefoniczne nie sms zdarzy się że sms nie dotarł do godziny 8:00 i w tym przypadku odpisu nie dokonujemy).  Cena za 1 obiad wynosi od stycznia 2023 – 7,00 zł

pdf 50

 

 

Odpłatność za obiady lista wrzesień

Odpłatność za obiady lista październik

Odpłatność za obiady lista listopad 

Odpłatność za obiady lista grudzień

Odpłatnośc za obiady lista styczeń

Odpłatnośc za obiady lista luty 

Odpłatnośc za obiady lista marzec 

Odpłatnośc za obiady lista kwiecień

Odpłatnośc za obiady lista maj

Odpłatnośc za obiady lista czerwiec

 

 

 

Na podstawie kalkulacji cen produktów żywnościowych planowanych do przygotowania posiłków zgodnie z normami żywieniowymi cena za obiad  dwudaniowy dla ucznia od dnia 02.01.2023 będzie wynosiła  7,00 zł

 Płatności za obiady dokonujemy do 15 dnia każdego miesiąca, po tym terminie system nalicza odsetki za każdy dzień zwłoki. każde dziecko ma indywidualny  numer karty kontowej, jeśli na obiady uczęszcza rodzeństwo to ten sam numer jest podany tyle razy ile dzieci, proszę  zsumować kwoty które są przy numerze  i przelać na konto odpowiednią kwotę.

 

Ważna informacja !!!

Na podstawie kalkulacji cen produktów żywnościowych planowanych do przygotowania posiłków zgodnie z normami żywieniowymi cena za obiad  dwudaniowy dla ucznia będzie wynosiła  6,00 zł od dnia 01. 10. 2022r.

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB