Psycholog

psycholog1

 

 

Świętowanie zakończenia roku szkolnego wspiera poczucie własnej wartości. Świętowanie zaspokojonych potrzeb, spełnionych marzeń i planów to jedna z u niwersalnych ludzkich potrzeb. Niezależnie od tego, jakie emocje budzi w nas zakończenie roku, możemy uczcić tę okazję czymś wyjątkowym.

dbi logo 237 lutego 2023 r. obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) zainicjowała w 2004 r. Komisja Europejska. Początkowo obchodzony tylko w Europie, łatwo przekroczył jej granice i od lat angażuje państwa z całego świata. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodzin, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Psycholog szkolny mgr Kinga Przeworska jest dostępna dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli w czasie godzin swojej pracy w gabinecie nr 8 (w tym czasie możliwy jest również kontakt telefoniczny i za pośrednictwem maila).

Telefon: 720 808 834
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 mgr Kinga Przeworska
         
Poniedziałek 
Wtorek 
Środa 
Czwartek 
Piątek 
10.35 - 15.15
12.20 - 14.40
12.20 - 14.30
8.00- 15.15
8.00- 13.35 

jrow kinga

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła Polską i całym światem. W związku z tym dzieci i młodzież mogą doświadczać ogromnego smutku, rozpaczy lęku czy strachu o zdrowie i życie swoje oraz najbliższych. Od kilku dni towarzyszą im wielorakie doświadczenia, które mogą powodować nieznane dotąd trudne odczucia i emocje. Niepokojące informacje dobiegające z mediów czy udostępniane zdjęcia uruchamiają w umysłach dzieci i młodzieży pełne przemocy obrazy i idące za nimi skojarzenia. Także te, które mózg zapamiętał w kontekście oglądanych filmów czy wysłuchanych rodzinnych historii. W tej nieprzewidywalnej i pełnej niepokoju codzienności, muszą odnaleźć się obecnie dzieci i młodzież.

Psycholog szkolny jest dostępny dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli w czasie godzin swojej pracy w gabinecie nr 8 (w tym czasie możliwy jest również kontakt telefoniczny i za pośrednictwem maila).


Telefon: 720 808 834
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 mgr Kinga Przeworska
         
Poniedziałek 11.10- 14.40
Wtorek 11.30- 15.15
Środa 10.35-16.05
Czwartek 10.35- 14.20
Piątek 8.00- 13.30 

 

800 800 605 - całodobowa bezpłatna infolinia
dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów „Pomagamy”!


Od 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

infol psycholog 

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB