Aktualności

image004

W dniu 8.09.2023r. uczniowie klas 1 wraz z wychowawcami spotkali się z panią aspirant Magdalena Skulimowską z KPP w Mielcu oraz panem Januszem Stachowiczem- dyrektorem WORD w Rzeszowie. Pani policjantka omówiła z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze a także zwróciła uwagę na inne zagrożenia, z którymi mogę zetknąć się najmłodsi w drodze do szkoły. Pani policjantka przypomniała uczniom jak ważnym elementem bezpieczeństwa jest noszenie odblasków. Dzieci otrzymały odblaskowe opaski, które zostały ufundowane przez pana J. Stachowicza. Na zakończenie zajęć dzieci ćwiczyły bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych pod czujnym okiem policjantów z wydziału Ruchu drogowego KPP w Mielcu.   

Opracowała Lidia Pyź

klp mrm logo

„ Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba, podnoszą z ziemi przez uszanowanie, dla darów Nieba …”

Tęskno mi Panie…”

 

Regulamin Szkolnego Konkursu Literacko-Plastycznego dla klas 4-8
” Lubię wracać (…) Po wspomnienia zostawione tam…”

>>Film - kliknij<<

image001

 

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się o godz 8:00 w Kościele pw. Trójcy Przenajświetszej Os. Smoczka

Rozpoczęcie roku klasy I-IV

Rozpoczęcie roku klasy V-VIII

image032Wyjątkowa grupa uczniów biorących aktywny udział w życiu szkoły, osiągających sukcesy w konkursach, mających wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce została wyróżniona statuetką „NAJEPSZA JEDENASTKA” oraz otrzymała bon upominkowy ufundowany przez Radę Rodziców:

Natalia Pytko, Emilia Szot, Magdalena Miara, Gabriela Kusowska, Amelia Leżoń, Aleksandra Światowiec, Julia Rzeszutek, Nadia Strokoń, Dominika Borsuk, Dominika Krupa, Mateusz Klich, Gabriel Krakowski

Uroczyste wręczenie statuetek oraz nagród odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego na amfiteatrze szkolnym, a  gratulacje i życzenia wyróżnionym uczniom złożyła pani dyrektor Bogusława Czarny, przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Ćwieka – Anysz oraz pani wiceprezydent Miasta Mielca Adriana Miłoś.

opracowała: Anna Ptak

mnp23 logoW środę 21 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury SCK po raz kolejny Prezydent Miasta Mielca wyróżnił najlepszych uczniów, nauczycieli i szkoły w ramach podsumowania kończącego się roku szkolnego 2022/2023.

Za sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty 5 uczennic z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie „Nieprzeciętny uczeń”
Natalia Pytko 8e - laureatka konkursu z Biologii i Chemii
Emilia Szot 8b – finalistka konkursu z Matematyki i Biologii
Gabriela Kusowska 8b – finalistka konkursu z Języka Angielskiego
Amelia Leżoń 7d – finalistka konkursu z Języka Polskiego
Magdalena Miara 7c – finalistka konkursu z Języka Angielskiego oraz finalistka II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Jeden z dziesięciu” o tytuł „Mistrza Logicznego Myślenia”

Statuetkę Najlepszego Ucznia Szkoły otrzymała Natalia Pytko

image057

Złote Pasmo dla Magdaleny Miara jest uczennicą klasy 7c, bardzo uzdolnioną muzycznie. Wielokrotnie podczas lekcji muzyki oraz uroczystości szkolnych rezentowała swoje umiejętności gry na pianinie, czym wzbudzała zachwyt wśród słuchaczy. Jej wrażliwość muzyczna, niezwykła interpretacja utworów została zauważona i doceniona przez jury podczas Szkolnego Konkursu Fortepianowego, który odbył się 17 maja 2023r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im.M.Karłowicza
w Mielcu. Magda zdobyła w nim główną nagrodę – ZŁOTE PASMO. Ogromne brawa!!! To wielki sukces!!!

Magdalena rozwija swój talent, będąc uczennicą szkoły muzycznej w klasie fortepianu

u mgr Jana Lubienieckiego.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

opracowała: Ewa Gola

image035

 

W Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji Mieleckiego Konkursu Plastycznego pt. „Sport w Mielcu –oczami dziecka”. Laureatką konkursu została Dominika Krupa uczennica klasy 6c ( III miejsce).
Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Oprac. Nauczycielka plastyki

 

 

medalUczennica naszej szkoły Kaja Miłoś od kilku lat reprezentuje naszą szkołę w licznych konkursach i występach tanecznych z Zespołem Tańca Nowoczesnego „Flamingi” SCK w Mielcu. 


Serdecznie gratulujemy II miejsca w IX Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taki Taniec” oraz życzymy dalszych sukcesów.

Oprac.: Wychowawczyni kl.8c

image001

 

 

W dniu 19 czerwca 2023 roku w SCK w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie XVI edycji Konkursu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej. Wyróżnienie otrzymała Magdalena Antonów - uczennica klasy 8e. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Opr. Nauczycielka plastyki

image00415 czerwca 2023 r. w sali widowiskowej Ośrodku Kultury w Grochowem odbyło się podsumowanie XXIII edycji Powiatowego Konkursu ph., „Wydajemy własną książkę”. Laureatem tego konkursu został uczeń Szkoły Podstawowej nr 11w Mielcu Marcel Żurawski z klasy 8a, za opowieść o tym, jak można pomagać innym i czerpać z tego radość w książce zatytułowanej „Nowy początek”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

image008

Zwieńczeniem konkursu literackiego „Miłość, nigdy nie ustaje…” organizowanego w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu dla klas 4-8 była wycieczka do Warszawy na zaproszenie Posła na Sejm - pana Fryderyka Kapinosa. Uczniowie dołożyli wszelkich starań w napisanie twórczych prac konkursowych i organizatorki tego przedsięwzięcia -  polonistki : pani Magdalena Rumak-Markowska oraz Monika Kuroń miały twardy orzech do zgryzienia, aby wybrać najlepsze,  spośród 50 prac,  które wpłynęły na konkurs.  Nagrodzeni uczniowie z entuzjazmem przyjęli niecodzienną nagrodę w formie wycieczki sfinansowanej przez Fundację ARP i 6 czerwca 2023r. wyruszyli do stolicy. Tam, przywitał ich słoneczny „warszawski dzień” i poznali wiele atrakcyjnych miejsc tego miasta.

image008Klasa 8s kończy swoją przygodę w naszej szkole. Postanowiliśmy aktywnie spędzić ten czas. 15 czerwca pojechaliśmy z panią Moniką Dziuk na wycieczkę do Krakowa, który jest ulubionym miastem chłopaków. Zwiedziliśmy Starówkę i Wawel. Spacerowaliśmy Bulwarem Wiślanym odwiedzając wawelskiego smoka. Zjedliśmy pyszne pierogi na Kazimierzu. Atrakcji dopełniła podróż pociągiem. 21 czerwca wybraliśmy się do Samorządowego Domu Kultury na wystawę malarską Dariusza Milczarka. Klasa 8s wielokrotnie brała udział w różnych konkursach plastycznych. Niektóre pokonkursowe prace uczniów znajdują się na tablicy przy sali 82. Ponadto Szymon Bańko i Kacper Gałda spełniali się plastycznie pod okiem pani Ewy Czeczot, która zorganizowała wystawę ich prac na świetlicy szkolnej.

Dziękuję klasie za pięć wspaniałych, wspólnych lat i życzę im samych sukcesów! i Miłych wspomnień    Wychowawca klasy: Marta Woźniak

image007Ratownik medyczny Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu Janusz Lombara, spotkał się z młodzieżą naszej szkoły 16 czerwca. Uczniowie wysłuchali niezwykle ciekawej opowieści o rocznym pobycie Janusza Lombary na Antarktydzie oraz jego udziale w misji na Ukrainie, a także wyjazdach edukacyjnych do Szkocji i na Islandię. Młodzież miała okazję obejrzeć piękne zdjęcia i posłuchać zajmujących opowieści o dalekich rejonach świata. Uczniowie usłyszeli również ważne przesłanie, które zapewne stanie się dla nich inspiracją do podjęcia wielu działań: „Wszystko, czego się nauczycie dziś, kiedyś zaprocentuje w Waszym życiu”.

Inicjatorką spotkania była nauczycielka biologii pani Katarzyna Pruś- Maziarz

729x308

• godz. 8.45 - klasy V-VIII - uroczystość zakończenia roku szkolnego w amfiteatrze. Po części artystycznej spotkanie
z wychowawcą i rozdanie świadectw.
• godz. 10.00 – klasy I – IV - uroczystość zakończenia roku szkolnego w amfiteatrze. Po części artystycznej spotkanie
z wychowawcą w salach i rozdanie świadectw. 

 

Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz 8.00  w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB