Oferta Szkoły - ogłoszenia

logo sp11 3Drodzy Rodzice

Informujemy, że w dniach od 28.02.2022 r. do 08.03.2022 r. odbędą się zapisy do klas I dzieci urodzonych w 2015 r.,zamieszkałych w rejonie szkoły:

(ul: Bigo, Ciołkosza, Dąbrówki (1-12), Dziadyka, Fibicha, Iwaszkiewicza, Kahla, Kazany, Kolorowa, Koryckiego, Krańcowa, Krempy, Kryczyńskiego, Ks. Gwoździowskiego, Ks. Popiełuszki, Majowa, Matki Teresy, Mikołajczyka, Popiela, Powstańców Warszawy, Przyjazna, Rataja, Sabbata, Siorka, Smoczka, Spacerowa, Szarych Szeregów, Franciszka Śliwy, Św. Brata Alberta, Św. Kingi, Trynitarska, Warneńczyka (1,5,6,7,9,13,14,16,16A,16B,20), Wiesiołowskiego (nr nieparzyste od 11 do końca, nr parzyste od 14 do końca), Witosa (nr nieparzyste od 9 do końca, nr parzyste od 16 do końca), Wyszyńskiego, Zygmuntowska, Żurawskiego,)

Zapisy dzieci do szkoły odbywają się wyłącznie za pośrednictwem profilu zaufanego na stronie urzędu miasta https://eurzad.um.mielec.pl Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz instrukcja dla rodziców dostępne są na stronie internetowej szkoły.(Czytaj więcej)   

Dyrektor szkoły Bogusława Czarny

mops1

 Uprzejmie zawiadamiamy o akcji informacyjnej ,,Otwarte Drzwi”, realizowanej w dniach: od 21.02.2022 r. do 25.02.2022 r. przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Mielcu przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

 

 

pdf 50

NNW Ogólne Warunki Ubezpieczenia

(dostępny w postaci dokumentu PDF)

 

pdf 50

Zakres ubezpieczenia

(dostępny w postaci dokumentu PDF)

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu ogłasza nabór na stanowisko:

ASYSTENT UCZNIA ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI (ASPE)

  

pdf 50Ogłoszenie o naborze - pobierz ofertę

(dostępny w postaci dokumentu PDF)

   

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB