image008Klasa 8s kończy swoją przygodę w naszej szkole. Postanowiliśmy aktywnie spędzić ten czas. 15 czerwca pojechaliśmy z panią Moniką Dziuk na wycieczkę do Krakowa, który jest ulubionym miastem chłopaków. Zwiedziliśmy Starówkę i Wawel. Spacerowaliśmy Bulwarem Wiślanym odwiedzając wawelskiego smoka. Zjedliśmy pyszne pierogi na Kazimierzu. Atrakcji dopełniła podróż pociągiem. 21 czerwca wybraliśmy się do Samorządowego Domu Kultury na wystawę malarską Dariusza Milczarka. Klasa 8s wielokrotnie brała udział w różnych konkursach plastycznych. Niektóre pokonkursowe prace uczniów znajdują się na tablicy przy sali 82. Ponadto Szymon Bańko i Kacper Gałda spełniali się plastycznie pod okiem pani Ewy Czeczot, która zorganizowała wystawę ich prac na świetlicy szkolnej.

Dziękuję klasie za pięć wspaniałych, wspólnych lat i życzę im samych sukcesów! i Miłych wspomnień    Wychowawca klasy: Marta Woźniak

 

 

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB