Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Informacje arrow Wycieczka na Ranczo Alpaka do Woli Baranowskiej

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Wycieczka na Ranczo Alpaka do Woli Baranowskiej

alpaki_logo.jpg

W dniu 06.10.2020 r uczniowie klasy 5a i 7s wraz z wychowawcami p. Teresą Hawron – Cygan, p. Martą Woźniak i p. Beatą Niezgoda wybrali się na wycieczkę do urokliwego miejsca w Woli Baranowskiej zwane „Ranczem Alpaka”.

Głównym celem wycieczki było integracja zespołów klasowych oraz obcowanie z przyrodą ożywioną w postaci zwierząt mieszkających na ranczo. Uczniowie mieli możliwość bliżej poznać te niesamowite zwierzęta. Wspólnie karmili: alpaki, kozy, świnkę i króliki, natomiast kangury, papugi oraz pawie mogły obserwować. Mieli okazję sprawdzenia swojej odwagi i umiejętności obcowania ze zwierzętami, co sprawiało im ogromną radość.

Kolejną atrakcją były zabawy przy muzyce prowadzone przez animatorkę (tańce, konkursy, gry) oraz pieczenie kiełbaski na ognisku, która w takim otoczeniu smakowała wyjątkowo.

Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach z rękodzielnictwa, gdzie każdy mógł „wypchać” swoją alpakę, nadając jej imię i zabrać do domu. Nagrodą za wykonaną pracę była zabawa na dmuchanym placu zabaw. Na zakończenie uczniowie otrzymali Certyfikaty Przyjaciół Alpak. Bardzo, miło spędziliśmy czas i na pewno tam wrócimy. „Ranczo Alpaka” jest godne polecenia.

 

Opracowała: mgr Beata Niezgoda

 

Wycieczka Alpaki
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020