Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Sukces w Powiatowym konkursie wiedzy o policji i ruchu drogowym.
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Sukces w Powiatowym konkursie wiedzy o policji i ruchu drogowym.

sewerynW dniu 21.10.19 r odbył się II i III etap konkursu wiedzy o policji i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Konkurs  zorganizowała   Komenda Powiatowa Policji w Mielcu pod nazwą „Razem bezpiecznie na drodze- sprawdź swoją wiedzę na 100- letnią rocznicę powołania Policji Państwowej”. Patronat nad imprezą objął Starosta Mielecki  Stanisław Lonczak. Uczniowie szkół podstawowych sprawdzali swoją wiedzę z zakresu historii policji, ruchu drogowego a także udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Najlepszą wiedzą wykazał się uczeń naszej szkoły Seweryn Rusin z klasy 6e. Seweryn osiągnął  największą ilość punktów  pokonując swoich kolegów z wielu szkół podstawowych powiatu mieleckiego.    zobacz zdjęcia
Serdecznie gratulujemy Sewerynowi  dużej wiedzy i zaangażowania. Życzymy dalszych sukcesów!
opracowała: mgr  Marta Trelska

Patronat nad imprezą objął Starosta Mielecki  Stanisław Lonczak.
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020