Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Informacje arrow Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

zakonczeniePo miesiącach wytężonej pracy, 19 czerwca 2019 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  nr 11 w Mielcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W podniosłej atmosferze odbyła się część artystyczna. Uczniowie za pomocą wierszy, piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie. Dla uczniów klas 8  był to ostatni dzień w tej szkole. Warto nadmienić, że po raz kolejny w naszej szkole wręczono przepiękne statuetki   najlepszej „11”-  uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu.  Otrzymali je: Alan Kuzara, Mateusz Jasina, Maksymilian Koleśniak, Emilia Szot, Julia Mrozek, Jagoda Turek, Karolina Moskal, Natalia Pytko, Jan Boroń, Natalia Tłusty, Maria Jemioło.

Podczas uroczystości podsumowania roku szkolnego  jeszcze raz wyróżniona została drużyna chłopców z klas 6 i 5 Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu, reprezentantów  województwa podkarpackiego, którzy w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców zajęli wysokie 8 miejsce w kraju.
Pani Dyrektor - mgr Bogusława Czarny  podsumowując rok szkolny, życzyła  uczniom udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.       zobacz zdjęcia

Nad przygotowaniami uroczystości czuwały: mgr Katarzyna Burkot, mgr Renata Irla-Wawrzyńska, mgr Elzbieta Głuchowska, mgr Ewa Gola, mgr Dorota Baltyzar, mgr Anna Górska, mgr Anna Ptak, mgr Magdalena Rumak-Markowska, mgr Wiesława Skaza
Opracowały:A.Ptak, M.Rumak-Markowska