Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym.
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym.

konkursW dniu 31 maja 2019 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji  Mieleckiego Konkursu Plastycznego pt. „ Oczami dziecka ”. Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali : kategoria klasy 1-3: wyróżnienie otrzymała  Anna Piękoś z klasy 3a  kategoria klasy 4-8 : III miejsce zdobyła Emilia Szot z klasy 4 b.
 
 
 

Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nagrody w konkursie ufundowali organizatorzy  – Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu, a wręczali je – Adriana Miłoś (Zastępca Prezydenta Miasta Mielca), Ewelina Sieroń (Kierownik SDK) i Andrzej Jędrychowski (Dyrektor MOSiR Mielec).
Oprac. D.B

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020