Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski arrow Wesoły dzień w naszej Szkole!

Wesoły dzień w naszej Szkole!

samorzadTradycyjnie jak co roku, w dniu 31 maja, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie klas 4-8 spotkali się na hali sportowej, by wspólnie wziąć udział w wielkiej loterii fantowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Spotkaniu towarzyszyły różne atrakcje. Na początku wysłuchaliśmy krótkiego wystąpienia naszych uczennic, tj. Zuzanny Tylutki, Ewy Pietras i Marii Jemioło. Dziewczyny zaśpiewały przygotowane specjalnie na tę okazje utwory.  Jednak najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołała loteria fantowa, przeprowadzona przez  przewodniczącego szkoły i jego zastępczynie Kacpra Wójtowicza i Karolinę Moskal.

Wydarzenie nadzorowane było przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego, panie Karolinę Ziobrońi Krystynę Antonów. Szczęściarze, których nazwiska zostały wylosowane przez Kacpra i Karolinę otrzymali m.in. : kubki termiczne, nerki Pro Pas, słuchawki, powerbanki, plecaki, zegarki, kaski rowerowe, przenośne głośniki, radio Boombox, rolki, blender czy hulajnogę.
Ponadto w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Urzędu Miejskiego, który przyjechał do nas wraz  z symulatorem lotów. Uczniowie, z każdej klasy 4-8, mieli możliwość wirtualnie polatać nad Mielcem i zobaczyć nasze osiedle lub panoramę miasta z lotu ptaka.
Pod koniec występów wszystkie klasy otrzymały lody, które dostaliśmy z okazji święta naszych dzieci od firmy Froneri Polska.     zobacz zdjęcia

Opracowała mgr Karolina Ziobroń