Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski arrow Wesoły dzień w naszej Szkole!

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Wesoły dzień w naszej Szkole!

samorzadTradycyjnie jak co roku, w dniu 31 maja, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie klas 4-8 spotkali się na hali sportowej, by wspólnie wziąć udział w wielkiej loterii fantowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Spotkaniu towarzyszyły różne atrakcje. Na początku wysłuchaliśmy krótkiego wystąpienia naszych uczennic, tj. Zuzanny Tylutki, Ewy Pietras i Marii Jemioło. Dziewczyny zaśpiewały przygotowane specjalnie na tę okazje utwory.  Jednak najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołała loteria fantowa, przeprowadzona przez  przewodniczącego szkoły i jego zastępczynie Kacpra Wójtowicza i Karolinę Moskal.
 

Wydarzenie nadzorowane było przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego, panie Karolinę Ziobrońi Krystynę Antonów. Szczęściarze, których nazwiska zostały wylosowane przez Kacpra i Karolinę otrzymali m.in. : kubki termiczne, nerki Pro Pas, słuchawki, powerbanki, plecaki, zegarki, kaski rowerowe, przenośne głośniki, radio Boombox, rolki, blender czy hulajnogę.
Ponadto w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Urzędu Miejskiego, który przyjechał do nas wraz  z symulatorem lotów. Uczniowie, z każdej klasy 4-8, mieli możliwość wirtualnie polatać nad Mielcem i zobaczyć nasze osiedle lub panoramę miasta z lotu ptaka.
Pod koniec występów wszystkie klasy otrzymały lody, które dostaliśmy z okazji święta naszych dzieci od firmy Froneri Polska.     zobacz zdjęcia

Opracowała mgr Karolina Ziobroń
 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2021