Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki

 festiwal 10 maja 2019roku w Mielcu odbył się jubileuszowy X Mielecki  Festiwal Nauki i Techniki. Uczniowie klas: 6a, 6b, 6d, 5e 3c wraz z wychowawcami uczestniczyli w zorganizowanych pokazach naukowych, warsztatach, konkursach i wystawach interaktywnych. Miejscem festiwalu było Samorządowe Centrum Kultury, budynek KANY  i Plac AK. Głównymi obszarami nauki omawianymi podczas festiwalu było lotnictwo, kosmonautyka, informatyka, telekomunikacja oraz jeden z aspektów jakości życia „czyste powietrze”.
Mottem Festiwalu była łacińska  „Per aspera ad astra” czyli „Przez trudy do gwiazd”. Organizatorzy starali się podkreślić jak duże znaczenie dla rozwoju intelektualnego młodego pokolenia ma pogłębianie zainteresowań naukami przyrodniczymi i technicznymi. Uczniowie klas 3a i 3b wraz z wychowawcami brali udział w lekcji pokazowej „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie potencjału twórczego z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych” prowadzonej przez firmę Edusense oraz stowarzyszenie MAUT „Leonardo”. Wychowankowie klasy 3c z. p. B.Kramek i 4c z p. A.Ptak reprezentowali naszą szkołę w konkursie „Misja kosmiczna”.    zobacz zdjęcia
opracowała: mgr J. Lonczak
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020