Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Ogólnopolski Konkurs Historyczny: "Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii"

konkurs 10 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 im. Jana Pawła II w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs Historyczny: „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”. Z naszej szkoły aż trzech uczniów nagrodzono:

Magdalenę Bujak z klasy 5d -  laureatka w kategorii klas 4-6 za prezentację multimedialną  upamiętniającą postać ks.prał. Bernardyna Dziedziaka;
Kingę Bąk z klasy 7d - laureatka w kategorii klas 7-8 za prezentację multimedialną upamiętniającą postać gen.bryg. Andrzeja Galicy
Emila Sokół z klasy 7d - wyróżniony w kategorii prac modelarskich.

Uczniowie rywalizowali w bardzo dużej, ponad 500 -osobowej grupie uczestników konkursu. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Jasina 8d, Mateusz Miś 8d, Alan Kuzara 8d,  Wiktoria Żurawska 7c, Sandra Kotwica 7b, Julia  Miłoś 7b, Kinga Bąk 7d, Emilia Sokół 7d, Magdalena Bujak 5d.

Wyróżnieni uczniowie oprócz dyplomów otrzymali bardzo atrakcyjne  nagrody rzeczowe (książki, sprzęt sportowy, turystyczny  i elektroniczny).  zobacz zdjęcia
Gratulujemy sukcesu!
Opiekunami naukowymi  uczniów był : p. mgr Anna Gorczyca, p.mgr Izabela Lonczak.

Opracowała: mgr Anna Gorczyca, mgr Izabela Lonczak