Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Psycholog arrow Akcja "Przytulanka na odwagę"

Akcja "Przytulanka na odwagę"

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Przytulanka na odwagę” organizowaną przez  Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Uczniowie naszej szkoły licznie i chętnie odpowiedzieli na prośbę szpitala angażując się i przynosząc swoje pluszaki- przytulanki.  Czas spędzany przez małych pacjentów w szpitalu nie zawsze jest przyjemny - z reguły przepełnia go stres i lęk przed nieznanym. Nasi uczniowie chcąc choć trochę umilić ten niełatwy czas, załagodzić trudne emocje, sprawić aby mali pacjenci poczuli się lepiej i bezpieczniej, ofiarowali swoje pluszaki- przytulanki.

Zebrane maskotki w dniu 20.12.2018r. zostały dowiezione i przekazane na ręce pani lek. med. Moniki Gołębiowskiej, ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w mieleckim szpitalu przez: p. Lidię Pieróg, Beatę Kramek, Kingę Przeworską, Magdalenę Karasieńską.  Wszystkim uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne podziękowanie za udział w akcji i wielkie zaangażowanie.  zdjęcia

Małym pacjentom i wszystkim pracownikom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Mielcu życzymy zdrowych, radosnych, przepełnionych spokojem i atmosferą rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia.

Opr. mgr Kinga Przeworska