Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej "Radosna Niepodległość"
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej "Radosna Niepodległość"

konkursSukcesy wokalne solistek szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego „Triole” w Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej „Radosna Niepodległość ”

       W poniedziałek, 15 października bieżącego roku odbył się  Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej  „ Radosna Niepodległość”.  Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice : Magdalena Miara 3b ( kategoria I) , Maria Jemioło kl. 6b ( kategoria II ) i Zuzanna Tylutki kl.8c ( kategoria III ).  

zobacz zdjęcia

Dziewczynki z wielkim zaangażowaniem  zaśpiewały pieśni „ Szara Piechota” ( M.Miara) , „ Niepodległa niepokorna” ( M. Jemioło)  , Rota (Z.Tylutki) .  Spośród wielu uczestników konkursu ,występy Marysi  i Zuzanny  bardzo podobały się  jury, które postanowiło nagrodzić nasze uczennice. Marysia Jemioło (kl.6b) została laureatką konkursu  a Zuzanna Tylutki ( kl. 8c) zdobyła wyróżnienie.  
Warto nadmienić ,że laureaci   tego konkursu   wystąpią w koncercie laureatów z okazji  obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Samorządowym Centrum Kultury  w dniu 8.11.2018.r.
Honorowy patronat nad tym wydarzeniem artystycznym objął Prezydent Miasta Mielca Fryderyk Kapinos . Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2  wspierana  przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w  Mielcu.
Głównymi celami  konkursu było uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, kształtowanie postaw patriotycznych ,rozwijanie uzdolnień uczniów, popularyzacja twórczości muzyczno-literackiej o tematyce patriotycznej.
Opiekunem artystycznym  uczennic była  nauczycielka muzyki : mgr Ewa Gola

                                                                 Gratulujemy sukcesów!
                                                                                                                                                                          opracowała: mgr Ewa Gola

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020