Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Archiwum

Spotkania z rodzicami uczniów klas I- VI

Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami 19.09.2013r o godz.16.30 klasy I- III, a klasy IV- VI o godz 17.15
wykaz sal

Zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców
10 maja 2013r w naszej szkole rozpoczną się zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców prowadzone przez panią Małgorzatę Ingram i panią Małgorzatę Dudek na temat: „Jak mówić, żeby dzieci słuchały, jak słuchać, żeby dzieci mówiły” – cykl 7 spotkań (planowane zajęcia: w piątki od godz. 17.00)
Zapisy u wychowawców klas, pedagoga szkolnego lub w sekretariacie szkoły do końca kwietnia 2013r.

Zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców

W kwietniu 2012 roku zakończyły się zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców przeprowadzone przez panie Małgorzatę Ingram i Małgorzatę Dudek „Jak mówić żeby dzieci słuchały, jak słuchać żeby dzieci mówiły”. Rodzice, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniach, będą mogli zapisać się na zajęcia w nowym roku szkolnym we wrześniu 2012r. Prosimy rodziców, którzy brali udział w zajęciach o swój komentarz co do przeprowadzonych zajęć.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

na stanowisko samodzielnego referenta d/s administracji w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Mielcu

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Anna Stachura zamieszkała w Mielcu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
       W wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego wyłoniono osobę, która spełniła wszystkie wymagania i osiągnęła najlepszy wynik w ramach przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej.

Mielec, 2010-08-27                                                                        Bogusława Czarny - Dyrektor Szkoły

SP 11 Mielec © 2017