Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat: Nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego, bezterminowego strajku.

Osiągnięcia sportowe
Zawody pływackie klas I -III

zawodyW dniu 28 marca na basenie MOSiR w Mielcu z okazji pierwszego dnia wiosny odbyły się zawody pływackie klas  I - III. Reprezentacja naszej szkoły to uczniowie: Kaja Kuzara, Kaja Bąk, Malwina Żołądź, Maksymilian Kalisz, Tymon Wdowiarz – wszyscy z kl. 3d.  Klasy drugie reprezentowali : Wiktor Górski, Oliwia Żurawicz z kl. 2b, Alan Strugarek, Maja Szklarz, Igor Zieliński, Kuba Łącz z kl. 2c oraz  Tymon Barczyński, Kacper Gorazd, Gabriel Krakowski, Jakub Bąk, Karol Straż z kl.2d.
 

Czytaj całość...
Sukces Kuby Skrzypka z 5 S.

 Uczeń klasy 5S Kuba Skrzypek wziął udział w VIII Podkarpackim Turnieju Bowlingowym (gra w kręgle) Olimpiad Specjalnych, który odbył się 28 marca w Dębicy. W swojej kategorii wiekowej zajął trzecie miejsce w województwie, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy Kubie wspaniałego wyniku  i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opracowała: mgr Marta Woźniak

Jesteśmy MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w piłce ręcznej chłopców.

reprezentacja25 marca 2019r. reprezentacja naszej Szkoły uczestniczyła w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców w Birczy, gdzie zdobyła złoty medal i awansowała do finału ogólnopolskiego tych rozgrywek, który odbędzie się w dniach 30.05 – 2.06.2019r w Głuchołazach, w województwie opolskim. W finale startowały 4 najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego wyłonione po kilku szczeblach rozgrywek od października ubiegłego roku.
 
Czytaj całość...
Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe

zawody  Dnia 08.12.2018 w hali lekkoatletycznej odbyły się halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe. Szkołę SP11 niezmiennie reprezentowało parudziesięciu uczniów. Nasi medaliści: Julia Małek – 1 miejsce w skoku w dal oraz 1 miejsce w biegu na 60m, Gabriel Blicharczyk – 2 miejsce w biegu na 300m, Mateusz Soboń – 2 miejsce w biegu na 60m i  3 miejsce w biegu na 300m, Kacper Dziuba – 3 miejsce w skoku w dal, Jazdan Rajobi – 1 miejsce na 600m, Eliza Wawrów – 3 miejsce w skoku  w dal, Maria Pantoł – 3 miejsce w skoku w dal.
 
 
Czytaj całość...
Chłopcy z SP11 także mistrzami Mielca w piłce ręcznej

zawody  W finale Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców, który odbył się w naszej hali reprezentanci klas 6 i 5 Naszej Szkoły po fantastycznej walce z SP8 zajęli I miejsce. Podobnie jak dziewczęta awansowali do finału powiatowego. Zawody te odbędą się już 17-go grudnia. Tak we wcześniejszym turnieju eliminacyjnym, jak i w meczach półfinałowych  2 szkoły zdecydowanie przewyższały i gromiły inne.  Nasza - prowadzona przez mgr Ireneusza Szumełdę i SP8 - czyli klasa piłki ręcznej wspomagana w organizacji przez klub SPR Stal Mielec i prowadzona przez trenera Ekstraklasy tego klubu T. Sondeja. Pokazują to chociażby wyniki półfinałów: SP8 – SP9 16:0 oraz SP11-SP13 19:1.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 18
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019