Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt

Osiągnięcia sportowe
Piłkarze ręczni SP11 w Mielcu wicemistrzami województwa

piłka27 kwietnia w Przemyślu odbył się Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Bardzo dobrze spisali się w nim reprezentanci Naszej Szkoły zdobywając srebrne medale. Na sukces medalowy SP11 czekała od 2012 roku kiedy sięgnęliśmy po złote medale.  Ostatnio w finale, do którego kwalifikują się cztery najlepsze szkoły z województwa 2 razy zajęliśmy miejsca tuż za podium.

Czytaj całość...
Piłkarze nożni wicemistrzami Mielca.

meczReprezentacja SP11 w piłce nożnej chłopców po wcześniejszym wygraniu eliminacji grupowych Igrzysk Dzieci 18 kwietnia walczyła w finale miejskim  tych rozgrywek. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i zajęli 2 miejsce.  SP11 zdecydowanie pokonała gospodarzy turnieju (mecze odbywały się na boisku Orlik przy SP9)  2:0 (bramki: Fabian Lis i Mikołaj Wrzesień) a w meczu o 1 miejsce uległa po bardzo zaciętej i wyrównanej walce SP3  1:2 (bramka Mikołaj Wrzesień).

Bardzo dobry występ naszych uczniów w wiosennych zawodach pływackich

22 marca odbyły się tradycyjne "Wiosenne zawody pływackie " dla uczniów klas 1-3.  Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre rezultaty zdobywając  w sumie 9 medali. Pierwsze miejsca i złote medale zdobyli: Tymon Barczyński  (kl. I), Gabriel Krakowski (kl. I) oraz Piotr Markowski (kl. III). Drugie miejsca  i srebrne medale zdobyli: Natalia Gruszecka (kl. III), Piotr Markowski (kl. III),  Kaja Kuzara (kl. II), Gabriel Krakowski (kl. I). Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyli: Zuzanna Miśkiewicz (kl. III) oraz Kacper Gorazd (kl. I).      zobacz zdjęcia
Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu całej reprezentacji naszej szkoły!
Opracowała : mgr Lidia Pieróg

Trzecioklasiści na treningu piłkarzy Stali Mielec

W dniu 21.03.2018 r. grupa uczniów klas III miała możliwość obejrzenia treningu piłkarzy 1 ligowej Stali Mielec. Mimo chłodu i zimowej aury pierwszoligowcy trenowali przed kolejnymi meczami. Chłopcy z naszej szkoły obserwowali trening i mogli zobaczyć, jak ćwiczą bramkarze, obrońcy oraz pomocnicy i napastnicy. Działacze MOSiR przygotowali ciepłą herbatę dla dzieci oraz pamiątkowe balony.

trening

Występ zespołu tanecznego cheerleaderek SP 11 na finale miejskim WOŚP

cheerleaderkiW dniu 14.01.2018 r. grupa cheerleaderek z naszej szkoły zaprezentowała się podczas turnieju piłkarskiego, który odbył się na hali sportowej SP7  z okazji 26 Finału WOŚP. Skład zespołu tanecznego: Łanocha Oliwia, Dymek Justyna, Maciejowska Aleksandra, Maciejowska Ania, Magda Klaudia, Pantoł Maria, Pańczyk Julia, Surdej Amelia, Zaranek Natalia, Zugaj Anna         zobacz zdjęcia

Opracowała: mgr Agata Wojtowicz-Buś

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 55
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl