Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Świetlica

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Jadłospis na rok 2020 - 2021

W załączniku znajduje się aktualny jadłospis na rok 2020 - 2021

>>pobierz<<

ZAPISY NA OBIADY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zapisy na świetlicę na 2020/21

Informujemy, że do świetlicy szkolnej będą przyjmowane dzieci z klas 1-3, czytaj całość

Szanowni Rodzice klas II i III bardzo prosimy o potwierdzenie pobytu dzieci na świetlicy najpóźniej do dnia 28.08.2020, ze względu na organizację pracy świetlicy szkolnej.

Godziny pracy świetlicy   6:00 – 16:30

Telefon:  (17) 787 54 62

Świetlica zapewnia opiekę uczniom, których rodzice pracują oraz dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych dojeżdżającym do szkoły autobusem szkolnym.  W świetlicy dzieci mają czas na zabawę własną, ale też odbywają się tu różnorodne zajęcia w grupie organizowane przez nauczycieli świetlicy (czytelnicze, plastyczne, zabawy sprawnościowo-ruchowe, rozrywki umysłowe itp.). Nauczyciele świetlicy służą pomocą przy odrabianiu zadań domowych i  w nauce własnej. Wszystkim chętnym uczniom z  naszej szkoły zapewniamy obiad w stołówce szkolnej. Cena jednego dwudaniowego obiadu  wynosi 3zł 80gr.
Kierownik świetlicy- mgr Ewa Domagała

Regulamin świetlicy           Regulamin dowozu dzieci            Regulamin stołówki

Karta zgłoszenia do świetlicy       Karta zapisu na obiady

aktualny jadłospis

Zapisy na świetlicę na rok szkolny 2020/21

Informujemy, że do świetlicy szkolnej będą przyjmowane dzieci z klas 1-3, których rodzice pracują oraz wszyscy uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, których sytuacja rodzinna tego wymaga.
                 czytaj całość                      karta informacyjna

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>