Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Świetlica

Godziny pracy świetlicy   6:00 – 16:30

Świetlica zapewnia opiekę uczniom, których rodzice pracują oraz dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych dojeżdżającym do szkoły autobusem szkolnym.  W świetlicy dzieci mają czas na zabawę własną, ale też odbywają się tu różnorodne zajęcia w grupie organizowane przez nauczycieli świetlicy (czytelnicze, plastyczne, zabawy sprawnościowo-ruchowe, rozrywki umysłowe itp.). Nauczyciele świetlicy służą pomocą przy odrabianiu zadań domowych i  w nauce własnej. Wszystkim chętnym uczniom z  naszej szkoły zapewniamy obiad w stołówce szkolnej. Cena jednego dwudaniowego obiadu  wynosi 3zł 80gr.
Kierownik świetlicy- mgr Ewa Domagała

Regulamin świetlicy           Regulamin dowozu dzieci            Regulamin stołówki

Zasady wychodzenia dzieci ze świetlicy                 Plan pracy nauczycieli świetlicy

Zasady pracy opiekuńczo- wychowawczej opracowane dla świetlicy szkolnej

aktualny jadłospis  -   załącznik

Zabawa Andrzejkowa 30.11.2017r.
Andrzejki 2017

W czwartek 30 listopada 2017r. w świetlicy szkolnej odbyły się „Andrzejki”. W to magiczne popołudnie dzieci mogły poznać imię swojej sympatii, sprawdzić zawód wykonywany w przyszłości oraz dowiedzieć się  innych ciekawych faktów ze swojej przyszłości. Przy wróżbach pomagały wróżki – czarodziejki. Oczywiście te wróżby wszyscy potraktowali z przymrużeniem oka. Wszystko odbyło się w atmosferze świetnej zabawy i tańców przy dobrej muzyce.

Opracowały: mgr Agnieszka Dziuba
mgr Magdalena Karasińska
mgr Agnieszka Marek

Miejski Konkurs Plastyczny "Jesień"
Jesień
     Dnia 10.11.2017r. o godz. 18.00, odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Jesień”.  Organizatorem imprezy była Galeria VIVA w Mielcu. Spośród 160 prac złożonych na konkurs, w kategorii klas I - III, zwycięzcami okazali się uczniowie naszej szkoły:

I miejsce zdobyła Nicola Marzec z klasy III b,
II miejsce zdobyła Zuzanna Krawczyk z klasy III b,
III miejsce Lilianna Wyka również z klasy III b.

Nagrodzeni uczniowie pracowali pod kierunkiem mgr Ewy Czeczot. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy twórczej.

Opracowała :mgr Ewa Czeczot

"Pasowanie na Świetlika"

pasowanie na Świetlika

W dniu 26 października 2017 roku w szkolnej świetlicy odbyły się otrzęsiny tzw. „Pasowanie na Świetlika”. W czasie zabawy dzieci zostały poddane próbom sprawdzającym ich wiedzę, sprawność fizyczną i kulturę osobistą. Wszystkie konkurencje dzieci zaliczyły na medal. Następnie złożyły przyrzeczenia, że będą się : „Bawić , uśmiechać, słuchać, i pomagać”.

Czytaj całość...
"Dzień Chłopaka" w Świetlicy

Dnia 29 września  świetlica świętowała „ Dzień Chłopaka”. Dziewczynki z klas 1a,1b,1c,1d,2a,2b przygotowały niespodzianki dla chłopaków. Upominki sprawiły chłopcom ogromną radość i zadowolenie . Z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci ten wyjątkowy dzień.

dzien chlopaka
  dzien chlopaka  dzien chlopaka

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>