Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2018/19

W roku szkolnym 2018/2019  RADA RODZICÓW wybrała ubezpieczyciela uczniów  Następstw Nieszczęśliwych Wypadków  FIRMĘ Compensa.

Ogólne warunki Ubezpieczenia                                      karta produktu

Spotkania z wychowawcami

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w dniu 13.09.2018r. w godz. od 16.30 (klasy 1-3) i 17.30 (klasy 4-8) na obowiązkowe informacyjne spotkanie. Nauczyciele czekają w salach wg załączonego harmonogramu.

Przed spotkaniami z wychowawcami dyrektor szkoły zaprasza wszystkich rodziców na krótkie spotkanie na korytarzu pod salą 75.

Półkolonie wakacyjne

Szanowni Państwo, w okresie wakacji w naszej szkole będą organizowane 2 tygodnie półkolonii. Pierwszy termin przypada na 2 do 6 lipca, natomiast drugi od 9 do 13 lipca 2018 roku w godzinach od 7 do 16. W ramach półkolonii zapewniony jest obiad. Poniżej podajemy harmonogram zajęć na obydwa tygodnie. Plan zajęć może ulec zmianie w zależności od pogody, potrzeb i możliwości dzieci. Prosimy zapewnić dzieciom ubiór odpowiedni do pogody, wodę do picia, gdyż codziennie planowane są zajęcia sportowe, spacery, itp.  W przypadku, gdy dziecko wraca do domu samodzielnie  lub pod opieką innej osoby niż upoważnione prosimy o dostarczenie pisemnej zgody rodzica. Prosimy o punktualny odbiór dzieci.

1 tydzień                             2 tydzień

Zajęcia z nauki pływania

W roku szkolnym 2018/2019 w klasach pierwszych będą organizowane zajęcia z nauki pływania.
Prosimy o zgłaszanie chętnych w sekretariacie uczniowskim.  Druk  do pobrania na stronie Szkoły Podstawowej nr 11.

Spotkanie szkoleniowe dla rodziców uczniów klas trzecich

Szanowni Rodzice uczniów klas trzecich!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe ,,Budowanie relacji rodzic dziecko”, które przeprowadzi pan Mariusz Rudnicki. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 stycznia o godz. 16.30 na korytarzu obok sali 75.

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 10