Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Powrót do szkoły uczniów klas I-III  Komunikat

Szanowni Państwo

Informujemy, że decyzją rządu od poniedziałku 18 stycznia uczniowie klas I – III wracają do stacjonarnego nauczania w szkole w ścisłym reżimie sanitarnym.

Zajęcia będą odbywać się według planu lekcji, który obowiązywał przed nauczaniem zdalnym. Wychowawcy przekażą rodzicom i uczniom indywidualne tygodniowe harmonogramy prac danej klasy.

Organizacja pracy szkoły opiera się o wytyczne MEiN, MZ, GiS

oraz zaktualizowane Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu w okresie pandemii Covid-19, które mają zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Przypominamy, że do szkoły może uczęszczać uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji. W przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa obowiązuje nakaz osłaniania ust i nosa. Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczkę  lub przyłbicę.

Zarządzenie czytaj więcej

Możesz pomóc Szkole - przekaż 1% podatku

*lepszy rozwój naszych dzieci*

Możesz pomóc Szkole Podstawowej nr 11

Przekaż 1% podatku

Istnieje możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu.

Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz, Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II  w Mielcu. Za tak otrzymane pieniądze kupujemy książki do biblioteki lub inne środki dydaktyczne.

Nr KRS: 0000270261

Półkolonia - Ferie 2021

W czasie ferii zimowych w naszej szkole odbędzie się półkolonia,

Bardzo prosimy rodziców dzieci zapisanych na w/w turnusy o wypełnienie dokumentacji:

- Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku:

- Oświadczenia GIS:

- Oświadczenia COVID – 19;

- Upoważnienia rodzica oraz  Zgody rodzica;

- PLAN ZAJĘĆ

I turnus  04.01.2021 – 08.01.2021     >>pobierz<<

Lista uczestników

II turnus  11.01.2021 – 15.01.2021     >>pobierz<<

Lista uczestników

Dokumenty należy dostarczyć w dniu rozpoczęcia turnusu tj. w dniu   04.01.2021 oraz w dniu 11.01.2021
 do kierownika wypoczynku p. Beata Niezgoda.

Komunikat - logowanie do Teams

Szanowni Państwo

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do wychowawców informujemy, że  logowanie do Oficce 365 dla uczniów i korzystanie z aplikacji Teams do zdalnego nauczania będzie odbywało się sukcesywnie. Wychowawcy począwszy od klas ósmych przekażą uczniom loginy  i hasła do usługi Oficce 365 dostępnymi kanałami informacyjnymi (telefon, e-mail, dziennik elektroniczny, platforma elerningowa).

Spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców 2020
UWAGA  !  Spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców odbędzie się  w dniu 21.09.20 r. (poniedziałek ) o godz. 17.00 w sali nr 75  .  Zapraszamy i  prosimy o niezawodne przybycie !

Prosimy o  zachowanie  rygorów sanitarnych.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 62