Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Przerwa świąteczna

Dyrektor szkoły informuje, że przerwa świąteczna  trwa od 9.04. do 14.04 2020r. Będziemy zamieszczać na stronie Internetowej szkoły, komunikat co do wznowienia lub nie zajęć szkolnych.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie oraz Uczniowie!
indeks
Informuję, że Minister Edukacji Narodowej zmienił przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe przepisy  obowiązują od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

czytaj całość

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo.

Od poniedziałku 16.03.2020 r. Szkoła będzie zamknięta i nie będą  prowadzone żadne zajęcia do 25.03.2020 r.  Wszystkie informacje na bieżąco będą podawane na stronie internetowej naszej Szkoły. Prosimy o stałe monitorowanie wiadomości.
Uczniowie w czasie zawieszenia zajęć powinni przebywać w domach i przestrzegać rygorystycznie zasad higieny. Nie są to ferie, więc nie jest to czas na masową rekreację. Proszę bardzo uczulić dzieci aby nie wychodziły bez konieczności z domu. Należy unikać wychodzenia miedzy innymi do kina, teatru, do galerii handlowych i innych miejsc gdzie mogłyby być narażone na zetknięcie się z dużą grupą ludzi.
Z pewnością pojawią się zadania i propozycje ze strony nauczycieli dla Uczniów klas ósmych, którzy przygotowują się do kwietniowego egzaminu ósmoklasisty. Proszę Państwa o śledzenie kolejnych komunikatów. (Na stronie internetowej naszej Szkoły w najbliższym czasie pojawi się komunikator dotyczący zajęć on-line).
     Dziękując Państwu za współpracę życzę nam wszystkim, abyśmy w tym trudnym czasie zdali egzamin z człowieczeństwa.

Informacje uzupełniające o zasiłku dla rodziców.
 Komu przysługuje  zasiłek opiekuńczy?
    Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem

Zawieszenie zajęć dydakyczno - wychowawczych

Na podstawie decyzji MEN

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu informuje, że zostają

zwieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

w szkole do dnia 25.03.2020 r.

W dniach 12 i 13 marzec 2020 szkoła zapewni opiekę uczniom klas 1-3, którym rodzice nie są w stanie zabezpieczyć  z dnia na dzień opieki.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 45