Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Szanowni Rodzice i Uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, proszę o wstrzymanie do września kolejnych płatności za wyjazd na zieloną szkołę do Anglii. Następnie we wrześniu, wspólnie z biurem Concept Tours (naszym przewoźnikiem i organizatorem z Łodzi)  zastanowimy się nad ewentualnym przełożeniem terminu i dalszymi krokami.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie za wiele powiedzieć w kontekście tego, co wydarzy się za kilka miesięcy. Natomiast we wrześniu zapewne nasza wiedza będzie w tym zakresie o wiele większa.
Będę na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące wyjazdu jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

Organizator: mgr Katarzyna Kuzara

Zapisy na półkolonie 2020r.

Podczas wakacji w Szkole Podstawowej nr 11 będą organizowane dla dzieci z klas 1-3 zajęcia sportowo-rekreacyjne w godz. 7 00 – 16 00

przez dwa kolejne tygodnie tj.

I tydzień od 03.08.2020 r. do 07.08.2020 r.

II tydzień od 10.08.2020 r. do 15.08.2020 r.

Podczas zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek.

Rodzice opłacają jedynie atrakcje dla dzieci (wrotki, Kulkoland, kino itp.)

Zgłoszenie dziecka na półkolonię (imię nazwisko dziecka, klasa, nr telefonu do rodzica oraz informacją odnośnie terminu) należy przesłać na adres

Karta zgłoszenia oraz szczegółowe informację będą przekazane zainteresowanym rodzicom w późniejszym terminie.

Szanowni rodzice uczniów klas trzecich!

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi organizacji klasy sportowej informujemy, że w  roku szkolnym 2020/2021 planujemy utworzyć  klasę czwartą sportową. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szkolenie sportowe przebiegać będzie dwuetapowo:
1)    etap ukierunkowany mający na celu ujawnienie predyspozycji i uzdolnień kwalifikujących uczniów do szkolenia w określonej dyscyplinie sportowej
2)    etap specjalistyczny  - wybór i szkolenie w dyscyplinie wiodącej (pływanie, piłka ręczna)

Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3

W związku z pracami organizacyjnymi nad uruchomieniem od 25 maja 2020 r.  zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole, rodziców  pracujących, zainteresowanych taką opieką prosimy o wypełnienie załączonej tabeli.

Prosimy o przekazanie informacji zwrotnej drogą email na  adres   do dnia 18 maja do godz. 15 00.

Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją DKMS

W dniach 9 i 10 stycznia 2020 roku w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla chorych na nowotwory krwi. Wówczas zgłosiło się 114 osób.

Teraz w czasie epidemii koronawirusa, nie można przeprowadzić żadnych akcji rejestracji a chorzy nadal potrzebują szpiku. Dlatego Fundacja DKMS prosi chętnych dawców o rejestrowanie się online.
Zachęcam do zgłaszania się dawców  www.dkms.pl/wirtualny-dzien-dawcy   i do  przekazywania informacji o rejestracji online swoim bliskim i znajomym.

Pielęgniarka szkolna Małgorzata Babiec

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnia >>