Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Informacja dla Rodziców

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia do 18 kwietnia 2021r. zostały przedłużone obowiązujące obostrzenia, w tym nauczanie zdalne dla uczniów kl. I – III.

Konkurs plastyczny pod hasłem: Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

W związku z dużym zainteresowaniem uczniów akcją na Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem:  Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu.

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) prosimy dostarczyć do szkoły i włożyć do oznaczonego pudełka w drzwiach od strony sekretariatu.

Termin dostarczenia prac: do 23 kwietnia

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone!!!

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Autyzmu

2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji na całym świecie odbywają się różne akcje, mające na celu podniesienie świadomości społecznej na temat autyzmu. Ich zadaniem jest zwiększenie zaangażowania w zaspokajanie potrzeb osób autystycznych i umożliwienie im rozwijania swoich pasji i talentów.

Nasza szkoła, jak co roku, włącza się do tej akcji na znak solidarności z osobami autystycznymi. Proponujemy uczniom obejrzenie krótkiej prezentacji pt. „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”, ubranie się w tym dniu na niebiesko i zatańczenie „Zumby na niebiesko” dla osób z autyzmem.

https://www.youtube.com/watch?v=epEJlkh2lsI    prezentacja

https://www.youtube.com/watch?v=FP0wgVhUC9w zumba

https://www.youtube.com/watch?v=ymigWt5TOV8 zumba

Możecie okazać swoje zainteresowanie tematem autyzmu, nagrać krótki filmik z tego wydarzenia, zrobić zdjęcie lub wykonać plakat i przesłać swojemu wychowawcy.

Zachęcamy do licznego udziału w tej akcji !!!

Paulina Chmaj,

Marta Woźniak

Życzenia Świąteczne 2021
Życzenia świateczne
Spotkania z wychowawcami 2021 marzec

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami, które odbędą się za pośrednictwem platformy TEAMS
w dniu 29.03.2021 r. według poniższego harmonogramu.

klasy 1 o godz. 16.30

klasy 2 o godz. 16.45

klasy 3 o godz. 17.00

klasy 4 o godz. 17.15

klasy 5 o godz. 17.30

klasy 6 o godz. 17.45

klasy 7 o godz. 18.00

klasy 8 o godz. 18.15

Rodzice dołączają się do spotkania loginem dziecka.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 69