Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow PCK

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Medal 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża

Opiekunka Szkolnego Koła PCK przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu Teresa Hawron-Cygan otrzymała medal w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża nadany przez Prezesa Polskiego Czerwonego Krzyża-Stanisława Kracika.

pani
   dyplom

Akcja PCK: "Z pomaganiem nam do twarzy".

pckW dniu 14.12.2019r Szkolne Koło PCK przy SP nr 11 w Mielcu brało udział w Przedświątecznej zbiórce datków pieniężnych, żywności i środków czystości organizowanej przez Oddział Rejonowy PCK w Mielcu w ramach akcji: ,,Z pomaganiem nam do twarzy”. Miejscem akcji był sklep ORZECH na Smoczce. Uczniowie klas: 4a, 6e, 8b, 8d pod opieką Teresy Hawron-Cygan oraz Marty Woźniak zebrali około 40 reklamówek żywności i środków czystości oraz kwotę 1258,92zł.

Czytaj całość...
Akcja - Dzieci Dzieciom

PCKSzkolne koło PCK przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu pod opieką Teresy Hawron i Beaty Niezgody na początku miesiąca czerwca wykonało 12 paczek dla dzieci z naszej szkoły na  Dzień Dziecka. Paczki dostały dzieci z rodzin potrzebujących z klas 1-7. Znalazły się w nich czekolady, ciastka, słodycze, soki, przybory szkolne, zabawki i książki.  Pewną kwotę pieniędzy pozyskałam ze zbiórki w Stokrotce na Borku, w której uczestniczyliśmy. Słodycze do paczek  oraz do nagród w Tygodniu dla zdrowia dostarczyła nam pani Miazga, rodzic ucznia z klasy 7b. Promujemy  niesienie bezinteresownej pomocy. Dziękujemy za włączenie się do akcji!       zdjęcia
 Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK przy SP 11 w Mielcu :mgr Teresa Hawron

Nie bądź obojętny.

PCKSzkolne koło PCK przy SP 11 w Mielcu w miesiącu marcu  wykonało 31 przedświątecznych paczek żywnościowych, które otrzymały potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Tę  szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której uczestniczyliśmy 24.03.2018r.
Nie bądź obojętny. Przyłącz się do tej akcji razem z nami!     zdjęcia

Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK przy SP 11 w Mielcu :mgr Teresa Hawron

Akcja PCK "Godne Dzieciństwo"
PCK
Szkolne koło PCK przy SP 11 w Mielcu
w miesiącu grudniu  wykonało 32 przedświąteczne paczki żywnościowe, które otrzymały potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Tę  szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której uczestniczyliśmy 16.12.2017r. Włącz się do tej szczytnej akcji niesienia pomocy potrzebującym.

Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK Teresa Hawron
SP 11 Mielec © 2020