Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Rekrutacja

Zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2017/18

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu informuje, że zapisy do klas I dzieci urodzonych w 2010 r.  będą prowadzone od 01 marca do 10 marca 2017 r. w godzinach pracy szkoły natomiast w dniach 03 oraz 07 marca 2017 r. do godz. 17. 30
Rodzice proszeni są o zabranie ze sobą dowodu osobistego i nr PESEL dziecka.

Czytaj całość...
Dni otwarte 4 i 7 marca 2016r

W dniach od 1-15 marca 2016 r. odbędą się zapisy do klas I  na rok szkolny 2016/2017 dzieci urodzonych w 2009 r i 2010 r. Zapisu można dokonać w sekretariacie uczniowskim codziennie w godz. 8.00 do 15.00 oraz przy okazji dni otwartych do godz. 18. Serdecznie zapraszamy  na dni otwarte,  które  odbędą się  4 oraz 7 marca 2016r. w godz. 17 00-18 00. Rodziców dzieci 6-cio letnich zainteresowanych pracą uczniów podczas zajęć zapraszamy również na lekcje otwarte po uprzednim powiadomieniu dyrekcji szkoły.

Rekrutacja do klasy I

W związku ze zmianą przepisów rekrutacyjnych informuję, że do klasy I przyjmujemy z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców bądź opiekunów prawnych. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci do kl. I (w miarę wolnych miejsc) po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego na podstawie kryteriów.Rodzice (prawni opiekunowie) kandydatów wypełniają wniosek (do pobrania na stronie internetowej szkoły) i zaznaczają na nim kryteria, które spełniają.
Prosimy również o zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji.
dyrektor szkoły
    Bogusława Czarny