image004

W dniu 8.09.2023r. uczniowie klas 1 wraz z wychowawcami spotkali się z panią aspirant Magdalena Skulimowską z KPP w Mielcu oraz panem Januszem Stachowiczem- dyrektorem WORD w Rzeszowie. Pani policjantka omówiła z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze a także zwróciła uwagę na inne zagrożenia, z którymi mogę zetknąć się najmłodsi w drodze do szkoły. Pani policjantka przypomniała uczniom jak ważnym elementem bezpieczeństwa jest noszenie odblasków. Dzieci otrzymały odblaskowe opaski, które zostały ufundowane przez pana J. Stachowicza. Na zakończenie zajęć dzieci ćwiczyły bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych pod czujnym okiem policjantów z wydziału Ruchu drogowego KPP w Mielcu.   

Opracowała Lidia Pyź

 

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB