image032Wyjątkowa grupa uczniów biorących aktywny udział w życiu szkoły, osiągających sukcesy w konkursach, mających wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce została wyróżniona statuetką „NAJEPSZA JEDENASTKA” oraz otrzymała bon upominkowy ufundowany przez Radę Rodziców:

Natalia Pytko, Emilia Szot, Magdalena Miara, Gabriela Kusowska, Amelia Leżoń, Aleksandra Światowiec, Julia Rzeszutek, Nadia Strokoń, Dominika Borsuk, Dominika Krupa, Mateusz Klich, Gabriel Krakowski

Uroczyste wręczenie statuetek oraz nagród odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego na amfiteatrze szkolnym, a  gratulacje i życzenia wyróżnionym uczniom złożyła pani dyrektor Bogusława Czarny, przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Ćwieka – Anysz oraz pani wiceprezydent Miasta Mielca Adriana Miłoś.

opracowała: Anna Ptak

  

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB