image057

Złote Pasmo dla Magdaleny Miara jest uczennicą klasy 7c, bardzo uzdolnioną muzycznie. Wielokrotnie podczas lekcji muzyki oraz uroczystości szkolnych rezentowała swoje umiejętności gry na pianinie, czym wzbudzała zachwyt wśród słuchaczy. Jej wrażliwość muzyczna, niezwykła interpretacja utworów została zauważona i doceniona przez jury podczas Szkolnego Konkursu Fortepianowego, który odbył się 17 maja 2023r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im.M.Karłowicza
w Mielcu. Magda zdobyła w nim główną nagrodę – ZŁOTE PASMO. Ogromne brawa!!! To wielki sukces!!!

Magdalena rozwija swój talent, będąc uczennicą szkoły muzycznej w klasie fortepianu

u mgr Jana Lubienieckiego.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

opracowała: Ewa Gola

 

 

 

 

 

 

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB