image007

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły trenujące w mieleckim klubie akrobatycznym „AKROMIELEC” zajęły wysokie miejsca w odbywających się w Rzeszowie w Hali ROSIR Mistrzostwach Polski Fit Kid:
Zuzanna Wojtal z klasy 2c zajęła 1 miejsce kategorii NO – STRESS.
Emilia Opałacz z klasy 2c zajęła 2 miejsce w kategorii NO – STRESS
Amelia Babula z klasy 4d zajęła 2 miejsce w kategorii NO – STRESS.

Dodatkowo Liliana Michalec z klasy 2c zajęła 1 miejsce w I Turnieju Akrobatycznym EDU CUP MIELEC 2023 


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!! Opracowała: Wychowawca 2c

 Fit Kid to nowoczesna, wszechstronna dyscyplina sportu, będąca kombinacją form gimnastycznych (gimnastyki sportowej, akrobatycznej i artystycznej), elementów show, tańca oraz ekspresji ruchowej. Układy ćwiczeń wykonywane do muzyki (indywidualnie w zespołach lub formacjach) eksponują siłę, gibkość, równowagę, zwinność oraz koordynację ruchową zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych (od lat 4 po seniorów).

 

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB