Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Archiwum arrow Zabawa Andrzejkowa 30.11.2017r.

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek
wolontariat

Weź nie truj
ESA

Zabawa Andrzejkowa 30.11.2017r.
Andrzejki 2017

W czwartek 30 listopada 2017r. w świetlicy szkolnej odbyły się „Andrzejki”. W to magiczne popołudnie dzieci mogły poznać imię swojej sympatii, sprawdzić zawód wykonywany w przyszłości oraz dowiedzieć się  innych ciekawych faktów ze swojej przyszłości. Przy wróżbach pomagały wróżki – czarodziejki. Oczywiście te wróżby wszyscy potraktowali z przymrużeniem oka. Wszystko odbyło się w atmosferze świetnej zabawy i tańców przy dobrej muzyce.

Opracowały: mgr Agnieszka Dziuba
mgr Magdalena Karasińska