image026

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen wszystkich uczniów klas 4 – 8 to 3,39. Najwyższą średnią ocen uzyskali:
Gabriel Krakowski 6d – 5,92
Maja Szklarz 6c – 5,83
Julia Rzeszutek 6b – 5,75

Obraz3

Natalia Pytko uczennica klasy 8e w dniu 30 maja 2023 roku uczestniczyła w uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023. Natalia jako dwukrotna laureatka przedmiotowego konkursu z biologii i chemii została wyróżniona dyplomem „WYBITNY LAUREAT”, a za wysoki wynik w Konkursie z Chemii otrzymała statuetkę i gratulacje od wojewody podkarpackiego Ewy Leniart i podkarpackiego kuratora oświaty Małgorzaty Rauch.

Serdecznie gratulujemy! Opracowała: Anna Ptak

image001image002

Zakończyła się czternasta edycja konkursu plastycznego ,,Sport w Mielcu oczami dziecka”, organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury przy wsparciu i współpracy z Miasto Mielec i MOSiR Mielec. W piątek 2 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu. Miło nam poinformować, iż z naszej szkoły wyróżniona została praca Olgi Kulawik z kl. II c (kategoria I – III), a praca Dominiki Krupy z kl. VI c zajęła III miejsce ( kategoria IV – VIII). Obydwie uczennice otrzymały nagrody z rąk Prezydenta Mielca - p. J. Wiśniewskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!     Opracowała: R. Gołąb

image001

31 maja Cech Rzemiosł w Mielcu zorganizował uroczystość, podczas której wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego ,,Zawody rzemieślnicze w moim środowisku”. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Kamecka kl. II c, Olga Kulawik kl. II c, Bartosz Podpora kl. II c, Zuzanna Ochęduszko kl. II c oraz Franciszek Leyko kl. IV a. Laureatką konkursu została Zuzia Kamecka, która za pracę przedstawiającą zawód zegarmistrza, otrzymała cenne nagrody.

Nagrodzeni zostali również wszyscy pozostali uczestnicy konkursu. Gratulujemy! Opracowała: R. Gołąb

Obraz1

Z dumą informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 uczennica naszej szkoły Amelia Leżoń z klasy 7d, w konkursie organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty uzyskała: tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Obraz116 marca 2023r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur. W tym roku szkolnym chęć udziału w konkursie zgłosiło 146 uczniów:
43 uczniów klas pierwszych i drugich w kategorii Żaczek,
43 uczniów klas trzecich i czwartych w kategorii Maluch,
37 uczniów klas piątych i szóstych w kategorii Beniamin,
23 uczniów klas siódmych i ósmych w kategorii Kadet.
Spośród 127 uczestników 10 uczniów zostało nagrodzonych uzyskując wynik "bardzo dobry" lub "wyróżniony".

image001„Pokój światowy zaczyna się od pokoju naszego serca” – to słowa Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i właśnie te myśli stały się hasłem XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego ”Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym patronem”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 50 w Lublinie. Na tegoroczną edycję wpłynęło aż 441 prac z całej Polski w kategorii literackiej dla klas 4-8.
Pierwsze miejsce w tym zmaganiu zajęła Julia Rzeszutek uczennica klasy 6b ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Młoda mielczanka, w poetyckiej formie wyraziła własne przemyślenia i przeżycia, odwołując się do idei pokoju, spokoju wewnętrznego, miłości, która jest fundamentem ładu człowieka i świata. Postawa uczennicy mieleckiej jedenastki jest wyrazem tego, że warto podejmować pracę nad sobą, chronić pokoju serca i dążyć do jedności – podkreśla jej nauczycielka języka polskiego Julii. Mamy nadzieję, że talent poetycki uczennicy nadal będzie rozświetlał innym mroki życia, dodawał wszystkim radości i zachęcał do rozwijania swoich zainteresowań

image001

Uczennica z kl.6c Maja Dul otrzymała III miejsce w Interdyscyplinarnym Konkursie Poświęconym Historii i Topografii Miasta Lublin “Historyczne miejsca, historyczne postacie – Jerzy Nowosielski w Lublinie”- edycja ogólnopolska, zorganizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina , Wojewody Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Posłanki do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Archiwa Państwowe i Instytut Pamięci Narodowej. Gratulujemy laureatce i uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

image001image002

Uczeń naszej szkoły Mateusz Szot (klasa 4) zajął III miejsce w miejskim konkursie „Najpiękniejsza – bo tradycyjna Palma Wielkanocna” zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Mielca, Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz parafię Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

image001

Miło nam poinformować , że uczennice naszej szkoły Antonina Zimny i Aleksandra Światowiec z klasy 5c, zostały finalistkami  IV edycji ogólnopolskiego konkursu InstaLogik 2022/2023.

Serdecznie gratulujemy!

wolontariat