Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Osiągnięcia sportowe
SP11 zwyciężyła w turnieju eliminacyjnym Mini Handball Ligi

turniejW sobotę 22 lutego w hali Naszej Szkoły odbył się turniej eliminacyjny tegorocznej Mini Handball Ligi, w którym do rywalizacji stanęli uczniowie z klas IV-VI wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Od samego początku nie brakowało emocji i zaciętej walki lecz wszystko odbywało się oczywiście w ramach zasad Fair Play.
Miło poinformować, ze najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 11 , wywalczając sobie tym samym awans do tegorocznego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, który zostanie rozegrany 12 maja. Nasi piłkarze ręczni wygrali wszystkie 4 mecze grupowe a w finale pokonali zespół z SP1.

 

Czytaj całość...
Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne, Mielec 14.12.2019r.

zawody14 grudnia 2019r.  w hali lekkoatletycznej LKS Stal Mielec odbyły się Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: biegi na 60m, 300m, 600m, skok w dal i skok wzwyż, w dwóch kategoriach („Powiat Mielecki” oraz „Open” czyli zawodnicy z poza powiatu mieleckiego). Nasi uczniowie konkurowali z zawodnikami trenującymi na co dzień w klubach lekkoatletycznych, ale mimo wszystko osiągali bardzo wysokie miejsca w swoich konkurencjach, a co najważniejsze wykazali się wolą walki i hartem ducha.

Czytaj całość...
Drugie miejsce w finale miejskim w piłce nożnej chłopców

zawodyDnia 17 października 2019 miały miejsce Eliminacje Miejskie w Piłce Nożnej. W imprezie udział brały szkoły podstawowe nr  3, 11, 13. Zawody odbyły się w SP 9 w Mielcu, w których Nasza Szkoła zdobyła I miejsce. Dzięki zwycięstwu nasi uczniowie awansowali do finału miejskiego który się odbył 23.10.2019 również w SP 9 w Mielcu w którym Nasi zawodnicy zmierzyli się ze szkołami  podstawowymi nr 1,2,3.
Chłopcy wygrywając dwa mecze – a jeden remisując, zajęli II miejsce w klasyfikacji generalnej. Opiekunem uczniów  w trakcie zawodów był mgr Piotr Kokoszka.
 
 
Czytaj całość...
Mamy puchar i I miejsce! 25 Ogólnopolskie Biegi Uliczne

biegiDnia 27 września 2019 roku miały miejsce 25 Ogólnopolskie Biegi Uliczne, którym organizatorem był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Celem imprezy była popularyzacja zdrowia i zdrowego trybu życia poprzez wysiłek fizyczny. Biegi miały na celu również wzmocnić więzi między dziećmi, a rodzicami poprzez wspólną aktywność sportową oraz upowszechnić zdrowego i aktywnego styl żywica wśród osób starszych.
Naszą szkołę reprezentowało liczne – jak co roku – grono zawodników z klas 1 – 8.
 

Czytaj całość...
Mistrzostwa Mielca w Pływaniu klas 1-3

W środę 5 czerwca na mieleckiej pływalni MOSIR po raz trzeci odbyły się zawody pływackie klas 1-3. Było to ostatnie z trzech spotkań w tym roku szkolnym, jednocześnie podsumowujące dotychczasowe wyniki i osiągnięcia. Tym razem konkurencje dla klas III odbywały się na dystansie 50 m (styl dowolny oraz styl grzbietowy). Młodsi uczestnicy pływali na dystansie 25m. W klasyfikacji ogólnej wszystkich trzech spotkań poszczególne miejsca zajęli: kategoria klas III - Kaja Kuzara IV miejsce, Malwina Żołądź V miejsce, Marlena Wydro VI miejsce, Tymon Wdowiarz V miejsce.
 
 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 24
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2021