Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Archiwum arrow Piłkarze ręczni obronili tytuł Mistrzów Powiatu

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Piłkarze ręczni obronili tytuł Mistrzów Powiatu
piłkarze ręczni
Reprezentanci SP11 wygrali Finał powiatowy Igrzysk Dzieci  w piłce ręcznej chłopców, który został rozegrany 18 grudnia w naszej hali. Tym samym obroniliśmy zdobyty przed rokiem tytuł Mistrzów powiatu mieleckiego. Zespół SP11 zdecydowanie pokonał innych finalistów : SP w Maliniu 11:6 oraz SP w Wadowicach Górnych 14:2 i awansował do zawodów szczebla wojewódzkiego.  

zobacz zdjęcia 

 
Gratulujemy i życzymy sukcesu w Finale rejonowym, w którym obok naszej drużyny wystąpią mistrzowie powiatów: kolbuszowskiego, dębickiego oraz ropczycko-sędziszowskiego. Zawody te odbędą się końcem stycznia 2018 roku  najprawdopodobniej w naszej hali.
 

Skład Mistrzów Powiatu: 

Strzelczyk Szymon 7c, Kędzior Oskar  6b, Kubas Kacper  6b, Kusek Mikołaj  6b, Straż Filip  6d, Kłaczkowski Patryk  6c, Maziarski Karol  6c, Przywara Mikołaj  6c, Rozmus Kacper  6c, Wilk Mikołaj  5c, Kłoda Kacper  5c, Lis Fabian  5c i Łukasz Pietras 5c.

Równolegle odbywał się Finał powiatowy dziewcząt, który wygrały reprezentantki SP w Przecławiu. Po zakończeniu zawodów zwycięskie zespoły pozowały do wspólnego zdjęcia z przedstawicielami Superligowej drużyny SPR Stal Mielec, Krzysztofem Lipką  i Michałem Chodarą.

Miło także poinformować, że w pierwszej kolejce rozpoczętej 9 grudnia Ligi Miejskiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej, którą w tym roku szkolnym rozgrywają uczniowie klas 7 ze szkół: SP1, SP2, SP3, SP6, SP7, SP9, SP11, SP12 i SP13 nasi reprezentanci rozgromili zespół SP3 24:0.


Skład reprezentacji SP11 klas 7

Pyzikiewicz Krystian 7b, Lenart Jakub 7c, Soboń Daniel 7c, Pietryka Gracjan 7c, Burek Tomasz 7c, Wołoszyn Krystian 7c, Blicharczyk Dawid 7c, Kukla Kamil 7d, Krzysztofek Patryk 7d, Pająk Daniel 7d, Styczeń Paweł 7d i Szymański Michał 7d. Opiekunem obydwu zespołów jest Ireneusz Szumełda. 
  
Opracował: mgr Ireneusz Szumełda
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2021