Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zielona szkoła w Jastrzębiej Górze 25.05 - 01.06.2020

Szkoła Podstawowa nr 11 we współpracy z Biurem Podróży Lubatur organizuje zieloną szkołę w Jastrzębiej Górze w dniach 25.05-01.06.2020. Będzie to obóz sportowy dla uczniów klas 4-8.  Cena 995 zł.
Chętnych uczniów prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 06.12.2019
Zapisy u p. Lidii Pieróg s. 6  po okazaniu dowodu  wpłaty zaliczki.
Nr konta do wpłat na zieloną szkołę:
BNP Paribas 41 1750 1035 0000 0000 0988 1058


Czytaj całość...
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  projekt
W październiku i listopadzie 2019 r. klasy 1-3 realizowały projekt czytelniczy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klas drugich i trzecich przeczytali książki Holly Webb z serii "Zaopiekuj się mną". Po omówieniu treści książek uczniowie klas drugich zaprojektowali i wykonali zakładki  do książek.     Dzieci z klas trzecich wykonały rysunki bohaterów przeczytanych książek oraz albumy z bohaterami serii książek " Zaopiekuj się mną".

Czytaj całość...
Szlachetna Paczka 2019

 Już po raz dziesiąty chcemy wspólnie przygotować świąteczną paczkę. 16 listopada wybraliśmy potrzebującą  rodzinę:  POD – 3775 – 15712.     
      Zwracamy się z prośbą do rodziców, uczniów i nauczycieli o pomoc w zorganizowaniu świątecznego kiermaszu, który odbędzie się w naszej szkole  3-go grudnia 2019 r. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zakup wszystkich rzeczy, których potrzebuje rodzina. W tym roku z kategorii pomoc wybraliśmy: Choroba - niepełnosprawność.
 
Czytaj całość...
Pasowanie na czytelnika 2019

pasowanie
 
W dniu 14.11.2019 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość  poprzedziło przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” przygotowane z uczniami  klasy 6c oraz dziewczynkami z  chóru szkolnego. Inscenizacja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony dzieci jak i wychowawców.
 
 
Czytaj całość...
Święto Niepodległości w naszej Szkole.

12 listopada 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie klas 4-8 przygotowali akademię, aby świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Występujący przedstawili zebranym dzieje Polski związane z okresem zaborów, a także okoliczności odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Wszyscy zgromadzeni na uroczystości stali się świadkami pięknej lekcji historii. Wzruszające pieśni patriotyczne przybliżyły fakty dotyczące walki Polaków o wolną Ojczyznę.
 
 
 
Czytaj całość...
Szkoła do hymnu

 

Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej Szkoły uczcili Święto Niepodległości uroczystym odśpiewaniem hymnu państwowego o godz. 11.11 w 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.  zobacz zdjęcia

 
 
 
Bohaterowie sławiący naszą Ojczyznę.

konkursTradycyjnie w listopadzie w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odbył się  konkurs  pieśni patriotycznych i żołnierskich.  Celem konkursu  było przypomnienie pieśni i piosenek, które śpiewano niegdyś w polskich  domach. Utwory te, towarzyszyły  narodowi polskiemu  w ważnych wydarzeniach dziejowych. To także doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością.    
 
 
Czytaj całość...
IX edycja Szkolnego Konkursu "Niepodległość w moich oczach"

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnym konkursie „Niepodległość w moich oczach”. Włączyli się w ten sposób w obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wykonali prace plastyczne, które przyozdobiły szkolny korytarz. Jury –  p.  Dorota Baltyzar i p.Anna Gorczyca przyznało nagrody :Weronice Żuk z klasy 5 e, Szymonowi Libera z klasy 7c i Darii Chudzik z klasy 7b.Zostały one  wręczone podczas akademii w dniu 12 listopada 2019 r. przez p. dyrektora Jacka Mleczko.
                                                                                                 Opracowała: mgr Anna Gorczyca


Śladami miejsc Pamięci Narodowej.

6s7 listopada klasa 6s odwiedziła kilka miejsc Pamięci Narodowej w Mielcu. Zaczęliśmy od Pomnika Wolności, w ramach przygotowań do obchodów kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Potem udaliśmy się na Cmentarz Parafialny, gdzie znajduje się wiele mogił – miejsc pamięci. Na wojskowej części cmentarza uczniowie zapalili znicze i złożyli kwiaty w hołdzie poległym żołnierzom. Odwiedzili również groby ludzi zasłużonych dla naszego miasta i naszej ojczyzny. Była to niezapomniana lekcja historii.   zobacz zdjęcia
                           
Opracowała mgr Marta Woźniak


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019