Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zajęcia na feriach zimowych w SP 11 w Mielcu


Plan zajęć I tydzień: 11.02.2019 - 15.02.2019

 

Babeczki, szarlotki, serniki, rurki z kremem i inne pyszne słodkości!

kiermaszW dniach wywiadówki szkolnej, w zimny lutowy czas, gdzie temperatura nie rozpieszczała,  w naszej szkole została zorganizowana gorąca akcja- kiermasz ciast domowych. Celem całego przedsięwzięcia było wsparcie działalności szkolnego samorządu uczniowskiego. Choć wymagało ono sporego nakładu pracy ze strony uczniów oraz ich rodziców, przyniosło oczekiwane efekty. Ciasto sprzedawane było przed wywiadówką, a wybierać było w czym - babeczki, szarlotki, serniki, rurki z kremem i inne pyszne słodkości.


Czytaj całość...
XVIII Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych.


   W dniu 1 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się XVIII Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych. Zaprezentowano piosenki w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. W przeglądzie wzięli udział młodzi artyści z klas II-VIII. Wszyscy pięknie wypadli, tak pod wzgledem wokalnym, jak i wspaniale zaprezentowali swoje umięjetności językowe. Przegląd poprowadziły dwie uczennice: Wiktoria Szelest z kl. 8c  i Małgorzata Mazgaj z kl. 6d.

 
Czytaj całość...
"Spotkanie z kolędą"

 W środę 30.01.2019r. w naszej szkole   odbyło się „Spotkanie z kolędą” , podczas ,którego wystąpił szkolny zespół wokalno-instrumentalny Triole oraz uczniowie instrumentaliści z klas: 4e, 5a,5e, 7a,7c,8c. Społeczność szkolna , obecna na tym  spotkaniu, przy dźwiękach  tradycyjnych kolęd i pastorałek przypomniała sobie świąteczny nastrój , chętnie  przyłączając  się do wspólnego śpiewu. Dużym  zainteresowaniem  cieszyły się występy  uczniów, którzy  prezentowali  kolędy na   różnych instrumentach takich jak :  skrzypce, kontrabas, gitary, flet poprzeczny,  pianino, keyboard oraz dzwonki chromatyczne. 
 
Opracowała : mgr Ewa Gola - nauczyciel muzyki , organizator spotkania 

Zebrania z Rodzicami uczniów klas 1 -8

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami  5.02.2019r. (wtorek) klasy 1 -3, a  Rodziców uczniów klas 4-8 w dniu 6.02.2019r.(środa), w salach lekcyjnych  wg załączonego harmonogramu.  
 
"Żyję kolorowo- jem kolorowo"

zdrowieW tym roku czerwony  dzień przebiegał pod hasłem  „jemy kolorowo”. Uczniowie wzorem lat ubiegłych przyszli ubrani na czerwono i przynieśli czerwony owoc lub warzywo. W klasach młodszych odbyły się lekcje o zdrowym odżywianiu oraz praktyczne  działania polegające na samodzielnym przygotowaniu zdrowych kanapek i przekąsek z czerwonymi warzywami . Dla klas pierwszych został przygotowany przez panią rehabilitantkę  A. Kwaśnik czerwony tor przeszkód. Młodzi członkowie samorządu uczniowskiego wraz z opiekunem p. B.Kramek zaplanowali i wydali gazetkę „Witaminka”, która informuje o zdrowych nawykach i uczy jak bezpiecznie spędzić  ferie .

Czytaj całość...
Elektroniczna rekrutacja do szkół i przedszkoli

Dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) coraz więcej spraw urzędowych można załatwić nie wychodząc z domu. W najbliższych dniach pakiet tych usług zostanie rozszerzony o system elektronicznej rekrutacji do publicznych szkół,  przedszkoli i żłobków na terenie miasta Mielca.
Co ważne, w odniesieniu do szkół i przedszkoli będzie to jedyny sposób na  zapisanie dziecka do wybranej placówki, gdyż dotychczasowe formularze papierowe zostały wycofane.


Czytaj całość...
Akcja"Pełna miska dla schroniska".

akcjaW dniach 15-23.11.18 r. w naszej szkole trwała akcja „ Pełna miska dla schroniska”. Uczniowie klasy 5e  zbierali wolne datki oraz dary rzeczowe (karmę, koce, zabawki). Zebraliśmy 458,54 zł a także 15 kg suchej karmy, 10 puszek mokrej karmy, zabawki i koce. W dniu 08.01.19r udaliśmy się z wizytą do schroniska przy ulicy Targowej w Mielcu i przekazaliśmy wszystkie dary a za zebrane pieniążki zostało zakupione 58 kg mokrej karmy dla psów i kotów.  Wszystkim którzy wsparli naszą akcję okazując empatię i wrażliwość na los bezdomnych skrzywdzonych często przez człowieka zwierząt serdecznie dziękujemy! zdjęcia
opracowała: mgr  Marta Trelska
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019