Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zapisy do klas I na rok szkolny 2020/21

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem na dzień otwarty Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu ul. Wł. Warneńczyka 2,
który odbędzie się w dniu
27 lutego 2020 r. w godz. 16 30 – 18 00.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 02 - 09 marca 2020 r. odbędzie się rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021
za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie

https://eurzad.um.mielec.pl
Rekrutacja przeprowadzona zostanie przy użyciu profilu zaufanego

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz instrukcja dla rodziców dostępne będą na stronie internetowej szkoły.
 

Zasady przyjęcia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021
 
                 
   Rekrutacja 2020   
  Dyrektor szkoły
Bogusława Czarny


Dyplom UNICEF dla naszej szkoły

dyplom 20 listopada 2020 roku obchodziliśmy 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Z tej okazji odbyły się w naszej szkole zajęcia pod patronatem międzynarodowej organizacji UNICEF, dedykowane uczniom klas szóstych i siódmych. Miały one formę warsztatów poprzedzonych dyskusją, a zorganizowały je panie Monika Sołtys i Karolina Ziobroń wraz z uczniami klas 7d i 6c. Zajęcia te cieszyły się z dużym zainteresowaniem uczniów, a teraz spotkały się także z uznaniem organizacji UNICEF, która przyznała naszej szkole dyplom za zaangażowanie w propagowanie praw dziecka. Nasza szkoła zostanie również wpisana na listę szkół  współpracujących z UNICEF.
Opracowała: mgr Monika Sołtys.
 


Medal 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża

 

Opiekunka Szkolnego Koła PCK przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu Teresa Hawron-Cygan otrzymała medal w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża nadany przez Prezesa Polskiego Czerwonego Krzyża-Stanisława Kracika.
 
pani
   dyplom   

 

Jak radzić sobie z uzależnieniem - zaproszenie na szkolenie

szkolenie

Spotkanie z Grupą Rekonstrukcji Historycznej.

spotkanieW dniu 7 lutego2020 r. w naszej szkole wystąpiła Grupa Artystyczna REKONSTRUKTO z pokazem historycznym „Wrzesień 39” czyli o tym jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita. Celem spotkania było przybliżenie uczniom klas IV-VIII losów państwa, narodu i żołnierza polskiego u kresu II Rzeczpospolitej. Członkowie zaproszonej grupy omówili sytuację międzynarodową II Rzeczpospolitej oraz etos żołnierza i ułana w społeczeństwie polskim.

Czytaj całość...
Zimowisko 2020r

zimowiskoW okresie ferii w naszej szkole odbyło się zimowisko, na którym aktywnie spędzało czas ponad 80 dzieci . W tym czasie dzieci miały zapewnioną opiekę nauczycieli oraz mnóstwo atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli .  W kinie Cinema 3D mogły zobaczyć m.in. takie filmy jak: „Kraina Lodu 2”, „ Misiek i chiński skarb”, „Jumanji”, „Urwis”, „Baranek Shaum”,  „Śnieżna paczka” , „Doktor Dolittle” i „Tajni i fajni”. W kulkolandzie dzieci korzystały z placu zabaw, boiska, małpiego gaju i  zabaw z animatorem.

Czytaj całość...
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję oraz wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych, Biblioteka Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im św. Jana Pawła II otrzymała środki finansowe na zakup książek. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 960 woluminów o wartości 15 000 zł.

Czytaj całość...
Nie zbieramy makulatury

Informujemy, że szkoła
NIE   ZBIERA  makulatury
 z przyczyn niezależnych od nas.
 
 


Wstrzymaj oddech  smog.

Pod takim hasłem uczniowie klas 4-6 przedstawili rodzicom 10.01.2020 - na wywiadówkach semestralnych przygotowane prezentacje multimedialne o smogu w ramach realizowanego projektu „WEŹ NIE TRUJ”. W przedstawionej prezentacji rodzice zostali zaznajomieni z przyczynami powstawania smogu, jego wpływem na nasze zdrowie oraz możliwych działaniach, które pozwolą zmniejszyć zanieczyszczenia powietrza. Zaprezentowana wiedza na pewno pomoże w identyfikacji i zrozumieniu problemów, mających wpływ na jakość naszego życia.
 
Koordynator projektu: Bożena Pietryka- Klecha
 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020