Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

W związku z końcem roku szkolnego uczniowie mają obowiązek zwrócić do biblioteki wszystkie pożyczone książki i podręczniki przed konferencją klasyfikacyjną.

Harmonogram zwrotu podręczników:
KL. 3 –   3. VI (PONIEDZIAŁEK)
KL. 1 –   4. VI (WTOREK)
KL. 2 –   5. VI (ŚRODA)
KL. 4 –   6. VI (CZWARTEK)
KL. 5 –   7. VI (PIĄTEK)
KL. 8 –   10. VI (PONIEDZIAŁEK)
KL. 6 –   11. VI (WTOREK)
KL. 7 –   12 .VI (ŚRODA)

Uczniowie, którzy wyjeżdżają na Zieloną Szkołę muszą rozliczyć się z biblioteką przed wyjazdem.

 
 

Czytaj całość...
Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces"

 W poniedziałek, 29 kwietnia bieżącego roku, w Samorządowym Centrum Kultury  odbył się I etap  Ogólnopolskiego Konkursu  Piosenki „Wygraj Sukces” ,którego głównym celem  była prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów. Jury oceniało walory głosowe uczestników, dobór repertuaru, muzykalność, własną interpretację piosenki oraz indywidualność artystyczną. Uczennice naszej szkoły wystąpiły na scenie Samorządowego Centrum Kultury i z wielkim zaangażowaniem  zaprezentowały  przygotowane piosenki.

Czytaj całość...
Szkolny Dzień Języka Niemieckiego

   W dniu  14 maja odbył się w naszej szkole DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Uczniowie klas siódmych i ósmych zaangażowani w projekt zaprezentowali na specjalnie przygotowanych stoiskach różności kulturoznawcze dotyczące krajów niemieckojęzycznych, głównie Niemiec. Prezentacje dotyczyły wiadomości geograficznych /landy, największe miasta, kraje sąsiadujące/, a także literatury, sportu, no i rzecz jasna kuchni.  
 

Czytaj całość...
Zebrania z Rodzicami uczniów klas 1 -8

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami  16.05.2019r. (czwartek) klasy 1 -3 o godz.16.15, a Rodziców uczniów klas 4-8 zapraszamy 17.05.2019r. (piątek) o godz.16.30   wg załączonego harmonogramu.   Spotkanie Rodziców kl. 4 z dyrektorem szkoły w sali 112.
 
 

Konkurs "Misja Kosmiczna"  programowanie Ozobotów

   10 maja 2019r. podczas Jubileuszowego X Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki odbył się konkurs dla uczniów klas I – IV „Misja kosmiczna”, którego celem była nauka programowania przez zabawę. Podczas konkursu swoje prace zaprezentowało 26 uczniów mieleckich szkół, wśród nich uczniowie naszej szkoły: Patryk Piątek z klasy 4d, który zajął 3 miejsce oraz uczniowie klasy 3c - Magdalena Miara, Maja Mikuła, Jakub Pelczar, Igor Trzpis oraz Oskar Gruszecki.
Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej zawierającej kody poleceń do wykonania przez Ozobota oraz prezentacji wymyślonej przez siebie przygody Ozobota o tematyce kosmicznej.
Gratulujemy uczniom kreatywności i życzymy miłej zabawy z kodowaniem!   

   zobacz zdjęcia

Opracowała: mgr Anna Ptak
 
X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki

 festiwal 10 maja 2019roku w Mielcu odbył się jubileuszowy X Mielecki  Festiwal Nauki i Techniki. Uczniowie klas: 6a, 6b, 6d, 5e 3c wraz z wychowawcami uczestniczyli w zorganizowanych pokazach naukowych, warsztatach, konkursach i wystawach interaktywnych. Miejscem festiwalu było Samorządowe Centrum Kultury, budynek KANY  i Plac AK. Głównymi obszarami nauki omawianymi podczas festiwalu było lotnictwo, kosmonautyka, informatyka, telekomunikacja oraz jeden z aspektów jakości życia „czyste powietrze”.
Czytaj całość...
"Jak przygoda - to tylko w Warszawie"
wycieczka   W dniach 7-8 maja 2019 roku uczniowie SP 11 w Mielcu klasy 7a,7b,7c wybrali  się na dwudniową wycieczkę szkolną do Warszawy. Pogoda nie zawiodła, humory dopisały i wyjazd okazał się niezapomniana przygodą. W programie wycieczki znalazły się m.in.: spacer po Starym Mieście, zwiedzanie Rynku, Placu Zamkowego, Barbakanu, Ogrodu Saskiego, Krakowskiego Przedmieścia, Łazienek. Będąc  na Placu Piłsudskiego, uczniowie mieli okazję zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza oraz  zmianę warty.Czytaj całość...
02.05.2019 roku dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Przypominamy, że dzień 02.05.2019 r. to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Informujemy, że dla dzieci (z klas 1-4), których rodzice pracują, szkoła zapewnia opiekę na świetlicy.

 


Obchody 15-lecia w UE

UE

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019