Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Przerwa świąteczna

Dyrektor szkoły informuje, że przerwa świąteczna  trwa od 9.04. do 14.04 2020r. Będziemy zamieszczać na stronie Internetowej szkoły, komunikat co do wznowienia lub nie zajęć szkolnych.
 
 

Wsparcie psychologiczne podczas pandemii.

Drodzy Rodzice!!   Jak rozmawiać z dziećmi o zaistniałej sytuacji?

Czas, który aktualnie przeżywamy, jest trudny z kilku powodów. Wśród najpoważniejszych z nich są emocje i ograniczenia związane z planowaniem choćby kilku nadchodzących dni. To generuje całą lawinę kłopotów, z którymi musimy się zmierzyć. A sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy, wpłynie na naszą przyszłość. Trudno być rodzicem, kiedy sami chcielibyśmy mieć kogoś, kto przytuli i powie: będzie dobrze! Jak się zmierzyć z tym wszystkim i wesprzeć dzieci?
Różnimy się między sobą i różnią się też nasze dzieci. Są takie, które w obecnej sytuacji czują pewne podekscytowanie, ciekawość, a nawet radość. W końcu nie trzeba chodzić do szkoły i tyle nowych ciekawych rzeczy dzieje się wokół. Są jednak i takie, które z dużym niepokojem i lękiem stale sprawdzają portale informacyjne, dopytują dorosłych, poszukują informacji o zagrożeniu. Jeszcze inne mówią: dość! Już nie mogą oglądać, słuchać, czytać i rozmawiać na temat zagrożenia koronawirusem. Wszystkie, nawet te szczęśliwe, z różnym natężeniem i częstotliwością odczuwają nieprzyjemne emocje. Ten strach, zupełnie zrozumiały w obecnej sytuacji, wymaga od rodziców szczególnego zaopiekowania się swoimi dziećmi. Co zatem robić?

czytaj dalej
 
Rehabilitant dla osób potrzebujących

 

"Masz tę moc!" ebook do bezpłatnego pobrania
moc
 
Wydawnictwo Olesiejuk udostępniło na swojej stronie darmową książkę elektroniczną o koronawirusie. Książka jest przeznaczona dla dzieci i dla ich rodziców, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób zrozumiały i spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec. Do pobrania (PDF).
 Nauczyciele bibliotekarze
 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu praca na odległość

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu od dnia 23.03.2020r. przechodzi na tryb pracy zdalnej.       czytaj całość
 
Wolny dostęp, biblioteki cyfrowe

Lektury.gov.pl Serwis zawiera wiele szkolnych lektur wraz z ich wykazem oraz opisami. Książki są dostępne online oraz do pobrania w wielu formatach, także na czytniki. Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.
Polona.pl Największa w Polsce biblioteka cyfrowa. Zawiera stare książki oraz inne zdigitalizowane zbiory. Większość z nich należy do domeny publicznej, więc są darmowe. 
                                                                                                              Nauczyciele  bibliotekarze
 

Pedagog szkolny proponuje Rodzicom

planowNaucz dziecko dobrej organizacji i zarządzania czasem.Zarządzanie czasem to umiejętność, którą warto rozwijać już od najmłodszych lat. W obecnej sytuacji, gdzie dzieci nie chodzą do szkoły, a w zasadzie nie opuszczają domu, jest wręcz nieodzowne zaplanowanie dziecku dnia tak aby miał wyznaczony czas nauki („zdalne nauczanie”), czas na  obowiązki domowe oraz czas na zabawę,  rozrywkę i odpoczynek.
czytaj całość
 

Listy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21
 Lista kandydatów zakwalifikowanych    
 
   
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020