Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym.

konkursW dniu 31 maja 2019 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji  Mieleckiego Konkursu Plastycznego pt. „ Oczami dziecka ”. Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali : kategoria klasy 1-3: wyróżnienie otrzymała  Anna Piękoś z klasy 3a  kategoria klasy 4-8 : III miejsce zdobyła Emilia Szot z klasy 4 b.
 
 
 

Czytaj całość...
Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT

 Polszczyzna jest piękna,
ponieważ szeleści jak jesienne liście,
skrzypi jak mróz zimową porą,
świszczy jak wiosenny wiatr,
ale i tak rozgrzewa nas,
niczym lato,
ortografią i interpunkcją.

Wzorem poprzednich lat w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”  dla uczniów klas 4 – 8.]

Czytaj całość...
Piłkarze Ręczni Naszej Szkoły na 8 miejscu w Polsce!

reprezentacjaW dniach od 30 maja do 2 czerwca 2019 r. drużyna chłopców z klas 6 i 5 Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu, jako reprezentant województwa podkarpackiego, z powodzeniem uczestniczyła w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców zajmując wysokie 8 miejsce w kraju. Turniej był rozgrywany w Głuchołazach, w  województwie opolskim.
 
 

Czytaj całość...
Wesoły dzień w naszej Szkole!

samorzadTradycyjnie jak co roku, w dniu 31 maja, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie klas 4-8 spotkali się na hali sportowej, by wspólnie wziąć udział w wielkiej loterii fantowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Spotkaniu towarzyszyły różne atrakcje. Na początku wysłuchaliśmy krótkiego wystąpienia naszych uczennic, tj. Zuzanny Tylutki, Ewy Pietras i Marii Jemioło. Dziewczyny zaśpiewały przygotowane specjalnie na tę okazje utwory.  Jednak najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołała loteria fantowa, przeprowadzona przez  przewodniczącego szkoły i jego zastępczynie Kacpra Wójtowicza i Karolinę Moskal.
 

Czytaj całość...
Sukcesy wokalne 11- stki  - I i II miejsce w mieleckiej "Szansie na sukces"

 28 maja  Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu zorganizowała kolejną już, 25 edycję Miejskiego Konkursu Piosenki ,,Śpiewać każdy może”, czyli mielecką „Szansę na sukces”. Konkurs przeprowadzony został podczas festynu “DZIECINADA” w Parku Oborskich. W  imprezie tej wzięło udział wielu uczestników ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z miasta Mielca. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Julia Tomaszewska z kl. I c, Maria Jemioło z kl. VI b oraz Julia Marszałek z kl. VI d , które pięknie wykonały swoje utwory. Laureatkami zostały: Maria Jemioło -  I miejsce w kategorii klas IV – VI  i Julia Tomaszewska -  II miejsce w kategorii klas I – III. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
                                                                               Opracowały: mgr R. Gołąb i mgr E. Gola
 


"Dary czterech wróżek" czyli Dni Świetlicy w naszej Szkole.

teatr28 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się Dni Świetlicy. Świetliczaki pod kierunkiem wychowawców: mgr Angeliki Grądzkiej, mgr Aleksandry Wrażeń i mgr Małgorzaty Śmist uczciły ten wyjątkowy dzień. Dzieci zachwyciły wszystkich widzów układem tanecznym oraz wykazały się talentem recytatorskim prezentując inscenizację pt. „Dary czterech wróżek”. Młodzi aktorzy włożyli w  projekt całe serce i mnóstwo wysiłku. Po raz kolejny okazało się, że dzieci uwielbiają bawić się w teatr i wcielać w różne role. Wszystkim uczestnikom spotkanie sprawiło wiele radości. Widownia była zachwycona, o czym świadczyły gromkie brawa.
 
Czytaj całość...
Warszawski dzień....a nawet dwa dni w Warszawie.

Warszawa27.05.2019 uczniowie klas 8c i 8d wraz z opiekunami udali się na dwudniową wycieczkę do stolicy. Warszawa przywitała nas pięknym słońcem. Program był ciekawy lecz intensywny. Zwiedziliśmy bardzo nowoczesne multimedialne Muzeum Historii Żydów Polskich. Przez zabawę uczyliśmy się praw otaczającego nas świata w  Centrum Nauki Kopernik. Następnie udaliśmy się w kierunku Biblioteki Uniwersyteckiej, na dachu której znajduje sie jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie. Kolejnym podpunktem był spacer uliczkami Starego Miasta. Przewodnik przedstawił nam Pomnik Małego Powstańca, Barbakan, pomnik Syrenki Warszawskiej, Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski.
 
Czytaj całość...
Edycja Miejskiego konkursu Piosenki Obcojęzycznej

  konkurs W dniu 27 maja 2019 w sali widowiskowej Centrum Młodzieży KANA uczniowie naszego miasta  z wszystkich szkół podstawowych zaprezentowali swoje muzyczne i językowe talenty.
W konkursie przyznana została nagroda Grand Prix oraz cztery nagrody główne za najlepszą piosenkę w języku angielskim, języku francuskim, języku hiszpańskim i niemieckim.
W kategorii Najlepsza Piosenka Obcojęzyczna w Języku Niemieckim pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica Karolina Moskal (7c).
 
Czytaj całość...
Konkurs plastyczny "Dzieci Świata".

 

Dnkonkursia 28 maja 2019r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny  pt. ,,Dzieci świata”. Był on skierowany do dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną oraz dzieci oddziałów ,,0” Przedszkola Miejskiego nr 20 w Mielcu. Zadaniem uczestników było wykonanie w dowolnej technice, portretu dziecka z wybranego zakątka świata. Na konkurs złożono 58 prac plastycznych.
 

 


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019