Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Rekolekcje wielkopostne 2020

rekolekcje
W dniach od 2 III do 4 III 2020r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne prowadziły s. Agata i s. Dorota ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bielska Białej. Kontemplując miłość Boga Ojca, ze śpiewem i tańcem rozpoznawaliśmy Jego miłość do każdego z nas . Na zakończenie rekolekcji uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św. w naszym kościele parafialnym. zobacz zdjęcia  
                                                Opracowała: mgr. Mariola Ortyl
 


Rekolekcje 2 - 4 marca 2020r.
 
2-4 marca 2020r. 
 
SP11 zwyciężyła w turnieju eliminacyjnym Mini Handball Ligi

turniejW sobotę 22 lutego w hali Naszej Szkoły odbył się turniej eliminacyjny tegorocznej Mini Handball Ligi, w którym do rywalizacji stanęli uczniowie z klas IV-VI wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Od samego początku nie brakowało emocji i zaciętej walki lecz wszystko odbywało się oczywiście w ramach zasad Fair Play.
Miło poinformować, ze najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 11 , wywalczając sobie tym samym awans do tegorocznego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, który zostanie rozegrany 12 maja. Nasi piłkarze ręczni wygrali wszystkie 4 mecze grupowe a w finale pokonali zespół z SP1.

 

Czytaj całość...
Niezwykła lekcja z Mową Ojczystą

lekcja„Człowiek ze swoją mową zrośnięty jest ciaśniej
niż drzewo z ziemią „
Mieczysław Jastrun
21 lutego w Szkole Podstawowej nr  11 z Oddziałami Integracyjnymi  w Mielcu  odbyło się spotkanie    z nietypowym  gościem -  „Uosobioną Mową Ojczystą”.
W tym dniu uczniowie włączyli się w ogólnopolską akcję i  uroczyście obchodzili Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Głównym celem  tego przedsięwzięcia było kształtowanie świadomości językowej uczniów, a także propagowanie dbałości o poprawność języka polskiego. 
 
Czytaj całość...
Dzień otwarty 27.02.2020

W ramach dnia otwartego Dyrektor Szkoły zaprasza Rodziców na spotkanie z wychowawcami, nauczycielami, specjalistami  wg  harmonogramu
 

Zaproszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu oraz Przewodniczący Rady Rodziców zapraszają Klasowego Przedstawiciela Rady Rodziców na spotkanie, które odbędzie się w dniu 13 lutego 2020 r.  (czwartek)o godz. 17.00 w sali 75.

W związku z wagą omawianych spraw prosimy o niezawodne uczestnictwo w spotkaniu.

 

  Dyrektor Szkoły                                                                            Przewodniczący Rady Rodziców

Bogusława Czarny                                                                                      Rafał Guła

 
Wycieczka edukacyjna LONDYN-BRIGHTON-CANTERBURY-DOVER

W następnym roku szkolnym planujemy zorganizowanie 8-dniowej wycieczki edukacyjnej do Anglii 7-14.11.2020.i odwiedzenie uczniów w londyńskiej szkole. Ofertę dla naszej szkoły przygotował pan Andrzej Dawid, szef firmy GRUPACONCEPTOURS, który od kilku lat współpracuje ze szkołami w Mielcu w organizacji tego typu wycieczek. Warunkiem rozpoczęcia przygotowań jest zebranie grupy przynajmniej 38 uczestników (tegoroczne klasy 6 i 7). W załączniku pełny harmonogram i cena wycieczki wraz z planem wpłat. Jeśli do 15 marca zbierze się grupa uczniów zainteresowanych wyjazdem, zorganizujemy spotkanie rodziców i uczniów z panem Andrzejem Dawidem, który odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Chęć udziału należy zgłosić do kierownika wycieczki, pani Katarzyny Kuzary.
 
plan wycieczki
Czerwony dzień w naszej szkole

zdrowieJedz 5 porcji warzyw i owoców codziennie - to hasło, które towarzyszyło całej społeczności  w kolejnym kolorowym dniu. Uczniowie klas młodszych i starszych ubrani w czerwone koszulki przynieśli na drugie śniadania czerwone owoce i warzywa. Pod kierunkiem nauczycieli w Walentynki przygotowali  owocowe desery, koktajle  oraz  zdrowe kanapki  dla swoich kolegów i koleżanek . W miłej atmosferze degustowali samodzielnie wykonane i ciekawie ozdobione posiłki . Wymieniali się przepisami na desery z owoców pamiętając o tym aby podczas przygotowywania śniadań komponować je zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania oraz zachować czystość , ład i porządek. Najciekawsze śniadania i desery przygotowali  uczniowie klas 5e, 4a, 6c.        
  zobacz zdjęcia


Spotkanie uczniów klasy 6 a z panią położną

lekcjaDnia 11 lutego 2020 r. na zajęciach z wychowawcą (w ramach treści programowych z zakresu doradztwa zawodowego) gościliśmy panią położną Annę Skórską. Pani Ania przygotowała dla nas ciekawą pogadankę na temat wykonywanego przez siebie zawodu, w której odpowiedziała na pytania:
1. Kim jest położna?
2. Gdzie pracuje?
3. Czym się zajmuje?
4. Co zrobić, aby zostać położną?
5. Czy ten zawód wykonują tylko kobiety? 
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020