Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Jak nie czytam, jak czytam

N asza szkoła dołączyła do ogólnokrajowej akcji  promującej czytanie „Jak nie czytam,  jak czytam”.ównym celem tego przedsięwzięcia jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką. Akcja ma zachęcić tych uczniów, którzy wciąż  traktują czytanie  jako przykry obowiązek.
Już dwa tygodnie wcześniej uczniowie zaczęli przygotowywać plakaty zachęcające do czytania, które później ozdobiły korytarze szkoły, pomieszczenia biblioteki publicznej oraz gazetki, które zapoznały uczniów z ideą akcji.
 
Czytaj całość...
Szkolna wystawa prac plastycznych "Od Picassa do Rothko"

wystawaUczniowie klas 4, 5, 6 i 7 poszukując odpowiedzi na pytanie: „ Czy można zrozumieć sztukę nowoczesną?”  wykonali różnorodne prace plastyczne zainspirowane twórczością awangardowych artystów. Zapraszamy do obejrzenia prac naszych młodych twórców i wystawy - intrygującej i być może zmieniającej nasz sposób patrzenia na sztukę i dzieło malarskie. 
zobacz prace
 
Opracowała mgr Dorota Baltyzar
 

Obradowaliśmy na temat naszego Miasta.

 Już od dziewiętnastu lat tradycyjnie w miesiącu czerwcu organizowane są w Mielcu posiedzenia Dziecięcej Rady Miejskiej. Tegoroczną sesję zaplanowano na czwartek 6 czerwca na godzinę 9. Odbyła się tam gdzie zawsze obraduje dorosła rada czyli w sali posiedzeń im. Jana Pawła II w budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu przy ulicy Żeromskiego 26. Obrady dziecięcej rady, w których uczestniczą delegacje poszczególnych szkół podstawowych  są dla młodych mielczan okazją do zapoznania się z działalnością miejskiego samorządu. Tegoroczne obrady przebiegły pod hasłem „ABC Urzędu Miejskiego”.

Czytaj całość...
Mistrzostwa Mielca w Pływaniu klas 1-3

W środę 5 czerwca na mieleckiej pływalni MOSIR po raz trzeci odbyły się zawody pływackie klas 1-3. Było to ostatnie z trzech spotkań w tym roku szkolnym, jednocześnie podsumowujące dotychczasowe wyniki i osiągnięcia. Tym razem konkurencje dla klas III odbywały się na dystansie 50 m (styl dowolny oraz styl grzbietowy). Młodsi uczestnicy pływali na dystansie 25m. W klasyfikacji ogólnej wszystkich trzech spotkań poszczególne miejsca zajęli: kategoria klas III - Kaja Kuzara IV miejsce, Malwina Żołądź V miejsce, Marlena Wydro VI miejsce, Tymon Wdowiarz V miejsce.
 
 

Czytaj całość...
Wycieczka do Krakowa

wycieczkaDnia  5.06.2019r klasy 8a i 8b pojechały na wycieczkę do miasta królów Krakowa.  Zwiedzaliśmy wiele ciekawych i interesujących miejsc. Odwiedzaliśmy Rynek Główny,  Sukiennice oraz Wawel. Na Wawelu zobaczyliśmy część komnat pochodzących  z wieku XVI i początku XVII. Do ich wyposażenia należą między innymi arrasy ze słynnej kolekcji  króla Zygmunta Augusta oraz portrety królów. Na zakończenie wycieczki pojechaliśmy do parku trampolin ,,GO JUMP", gdzie spędziliśmy  miło i aktywnie czas.      zobacz zdjęcia
   
Opracowała mgr Teresa Hawron-Cygan


Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Chemii 2019.

Dnia 4 czerwca 2019r  w naszej szkole odbył się szkolny konkurs przedmiotowy z chemii dla klas siódmych. W konkursie tym wzięło udział 8 uczniów: Maciej Kozioł 7a, Anna Polak 7b, Kamila Jemioło 7b, Wiktoria Żurawska 7c, Laura Kasprzak 7c, Filip Kalisz 7d, Maksymilian Koleśniak 7d, Filip Straż 7d.
Głównym celem konkursu było: - zachęcenie uczniów do rozwijania swoich umiejętności, - poszerzenie i sprawdzenie swoich umiejętności, - rozwijanie umiejętności logicznego myślenia
Uczniowie maksymalnie mogli zdobyć 35 pkt.
 
 konkurs  

  konkurs  

 
 
 

Czytaj całość...
Wakacje z programowaniem robotów.

Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych „Leonardo” serdecznie zaprasza uczniów z klas I-IV zamieszkujących miasto Mielec na pięciodniowe, bezpłatne warsztaty organizowane w pierwszym tygodniu wakacji. 
Zapraszamy tych uczniów, którzy nie uczestniczyli w zajęciach p.n. „Ferie z programowaniem robotów” w 2019 roku. Zapisy elektroniczne będą możliwe w terminie: od 10 do 17 czerwca 2019 r.
 
Więcej informacji i link do zapisów w załączniku.


 


Miejski Konkurs Historyczny "30 lat wolności".

 
 4 czerwca 2019 roku w całym kraju trwały obchody 30. rocznicy pierwszych  częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. Reprezentacja  naszej szkoły wzięła udział w konkursie upamiętniającym 30 rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 r. i upadku rządów komunistycznych w Polsce. Uczniowie mieleckich  szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjum napisali test wiedzy w  auli ZSO nr 1 w Mielcu.

 

 


Czytaj całość...
Podwójny sukces Jagody z 7d w konkursach polonistycznych.
 Uczennica naszej szkoły Jagoda Turek z klasy 7d uzyskała w bieżącym roku szkolnym tytuł Finalistki Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego , a także tytuł Laureatki Szkolnego Konkursu Ortograficznego : "Polubić ortografię" dla uczniów kl. 4-8.  Uczennicy serdecznie gratulujemy zdolności, pracowitości oraz wytrwałości  i życzymy jej  wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym -   w zmaganiach z polską  literaturą , gramatyką i ortografią.

Jagodę do konkursów przygotowała mgr Wiesława Skaza
 
 


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019