Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Spełniamy marzenia czytelnicze.

wystawa

Biblioteka szkolna zachęca do obejrzenia wystawy z nowościami zakupionymi do biblioteki. Zapraszamy zarówno młodszych jak i starszych uczniów. Wśród nowo nabytych pozycji czytelnik znajdzie kolejne części popularnych serii: „Felix, Net i Nika”, „Amelia i Kuba”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, „Zaopiekuj się mną” oraz wiele innych książek o tematyce bliskiej współczesnym zainteresowaniom młodzieży.   Zapraszamy.  wystawa
Opracowały: I. Zygmunt, J.Herchel
 


Niezwykła lekcja geografii

podrWielu uczniów naszej szkoły marzy o egzotycznych podróżach.   Okazją do poznania ciekawych, pięknych ale równocześnie niebezpiecznych regionów naszej planety są spotkania z podróżnikiem, które przygotowuje grupa Trzask.  W pierwszy dzień wiosny do dalekiej Amazonii zaprosił nas pan Grzegorz Czachura. W pełnej ekspresji prezentacji zawierającej piękne zdjęcia i ciekawe eksponaty poznaliśmy świat zwierząt i roślin oraz sposób życia mieszkańców indiańskich wiosek.

Czytaj całość...
Zawody pływackie klas I -III

zawodyW dniu 28 marca na basenie MOSiR w Mielcu z okazji pierwszego dnia wiosny odbyły się zawody pływackie klas  I - III. Reprezentacja naszej szkoły to uczniowie: Kaja Kuzara, Kaja Bąk, Malwina Żołądź, Maksymilian Kalisz, Tymon Wdowiarz – wszyscy z kl. 3d.  Klasy drugie reprezentowali : Wiktor Górski, Oliwia Żurawicz z kl. 2b, Alan Strugarek, Maja Szklarz, Igor Zieliński, Kuba Łącz z kl. 2c oraz  Tymon Barczyński, Kacper Gorazd, Gabriel Krakowski, Jakub Bąk, Karol Straż z kl.2d.
 

Czytaj całość...
Z językiem niemieckim za pan brat!

konkurs W dniu  28.03.2019 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego dla klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (notesy, myszki komputerowe, gadżety telefoniczne, powerbanki, pendrive`y, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.)


Czytaj całość...
Sukces Kuby Skrzypka z 5 S.

 Uczeń klasy 5S Kuba Skrzypek wziął udział w VIII Podkarpackim Turnieju Bowlingowym (gra w kręgle) Olimpiad Specjalnych, który odbył się 28 marca w Dębicy. W swojej kategorii wiekowej zajął trzecie miejsce w województwie, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy Kubie wspaniałego wyniku  i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opracowała: mgr Marta Woźniak

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
już we wtorek- 2 kwietnia.

Pokaż swoje wsparcie dla osób
z autyzmem i ubierz się na niebiesko!

Poznajemy symbole kultury Wielkiej Brytanii.

budka  Z okazji zbliżających się dni języków obcych w naszej szkole klasa 5c wraz  z wychowawcą postanowiła co nie co przybliżyć i opisać symbole kultury brytyjskiej. We współpracy  z rodzicami uczniowie połączyli swe siły, wzięli pędzle w dłoń i „wymalowali” piękną budkę telefoniczną. Można powiedzieć, że „prawie” jak oryginał…. :)     
zobacz zdjęcia
Opracowała mgr Karolina Ziobroń
 


Jesteśmy MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w piłce ręcznej chłopców.

reprezentacja25 marca 2019r. reprezentacja naszej Szkoły uczestniczyła w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców w Birczy, gdzie zdobyła złoty medal i awansowała do finału ogólnopolskiego tych rozgrywek, który odbędzie się w dniach 30.05 – 2.06.2019r w Głuchołazach, w województwie opolskim. W finale startowały 4 najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego wyłonione po kilku szczeblach rozgrywek od października ubiegłego roku.
 
Czytaj całość...
Wiosna z historią naszego Miasta.

jadernowka  Z okazji pierwszego dnia wiosny, klasa 5c wybrała się wraz wychowawcami do Muzeum Historii Fotografii . Obejrzeliśmy ponad 100 fotografii Mielca z lat 1950-1989, a to prawdziwa gratka dla każdego mielczanina - zarówno dla osób, które pamiętają choćby fragment tego okresu, jak również dla młodych, którzy z niedowierzaniem mogą spojrzeć na znane sobie miejsca z zupełnie innej perspektywy.   

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019