Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Zawody pływackie klas I -III

zawodyW dniu 28 marca na basenie MOSiR w Mielcu z okazji pierwszego dnia wiosny odbyły się zawody pływackie klas  I - III. Reprezentacja naszej szkoły to uczniowie: Kaja Kuzara, Kaja Bąk, Malwina Żołądź, Maksymilian Kalisz, Tymon Wdowiarz – wszyscy z kl. 3d.  Klasy drugie reprezentowali : Wiktor Górski, Oliwia Żurawicz z kl. 2b, Alan Strugarek, Maja Szklarz, Igor Zieliński, Kuba Łącz z kl. 2c oraz  Tymon Barczyński, Kacper Gorazd, Gabriel Krakowski, Jakub Bąk, Karol Straż z kl.2d.
 

Czytaj całość...
Z językiem niemieckim za pan brat!

konkurs W dniu  28.03.2019 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego dla klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (notesy, myszki komputerowe, gadżety telefoniczne, powerbanki, pendrive`y, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.)


Czytaj całość...
Sukces Kuby Skrzypka z 5 S.

 Uczeń klasy 5S Kuba Skrzypek wziął udział w VIII Podkarpackim Turnieju Bowlingowym (gra w kręgle) Olimpiad Specjalnych, który odbył się 28 marca w Dębicy. W swojej kategorii wiekowej zajął trzecie miejsce w województwie, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy Kubie wspaniałego wyniku  i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opracowała: mgr Marta Woźniak

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
już we wtorek- 2 kwietnia.

Pokaż swoje wsparcie dla osób
z autyzmem i ubierz się na niebiesko!

Poznajemy symbole kultury Wielkiej Brytanii.

budka  Z okazji zbliżających się dni języków obcych w naszej szkole klasa 5c wraz  z wychowawcą postanowiła co nie co przybliżyć i opisać symbole kultury brytyjskiej. We współpracy  z rodzicami uczniowie połączyli swe siły, wzięli pędzle w dłoń i „wymalowali” piękną budkę telefoniczną. Można powiedzieć, że „prawie” jak oryginał…. :)     
zobacz zdjęcia
Opracowała mgr Karolina Ziobroń
 


Jesteśmy MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w piłce ręcznej chłopców.

reprezentacja25 marca 2019r. reprezentacja naszej Szkoły uczestniczyła w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców w Birczy, gdzie zdobyła złoty medal i awansowała do finału ogólnopolskiego tych rozgrywek, który odbędzie się w dniach 30.05 – 2.06.2019r w Głuchołazach, w województwie opolskim. W finale startowały 4 najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego wyłonione po kilku szczeblach rozgrywek od października ubiegłego roku.
 
Czytaj całość...
Wiosna z historią naszego Miasta.

jadernowka  Z okazji pierwszego dnia wiosny, klasa 5c wybrała się wraz wychowawcami do Muzeum Historii Fotografii . Obejrzeliśmy ponad 100 fotografii Mielca z lat 1950-1989, a to prawdziwa gratka dla każdego mielczanina - zarówno dla osób, które pamiętają choćby fragment tego okresu, jak również dla młodych, którzy z niedowierzaniem mogą spojrzeć na znane sobie miejsca z zupełnie innej perspektywy.   

Czytaj całość...
II Mielecki Konkurs Informatyczno -Sprawnościowy
 
Ic 20.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się II Mielecki Konkurs  Informatyczno – Sprawnościowy dla klas pierwszych pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca SPONTAN SCOTIE 2019. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała drużyna z klasy I c w składzie: K. Dudajek, J. Andrusiewicz, K. Machała, J. Miara. Drużyny rywalizowały w trzech konkurencjach: zadań informatyczno – sprawnościowych, zadań kreatywnych i  problemów spontanicznych. Podczas konkursu odbyły się również warsztaty Cyfrowo bezpieczni, propagujące bezpieczne korzystanie z cyberprzestrzeni. Wśród 9 mieleckich szkół podstawowych nasi uczniowie uplasowali się na IV miejscu. Gratulujemy udanego startu i cennych nagród!

                                                                    Opracowała : mgr R. Gołąb 
 
Klasy I c i III a odwiedziły Fabrykę Czekolady Coco de Mer w Rzeszowie.

wycieczkaW dniu 18.03.2019 r. klasy I c i III a odwiedziły Fabrykę Czekolady Coco de Mer w Rzeszowie. Dzieci brały udział w warsztatach, podczas których malowały czekoladowe kwiaty, odlewały tabliczkę czekolady i dekorowały ją według własnego pomysłu. Poznały historię czekolady i ciekawostki dotyczące jej produkcji. Wycieczkę zakończyła wspaniała zabawa w strefie rozrywki. Pamiątkowe fartuchy, czapki cukiernicze i dyplomy, które dzieci otrzymały i przywiozły do domu, stanowiły dodatkową atrakcję tej ciekawej wycieczki.  zobacz zdjęcia
                                                                   Opracowała : mgr R. Gołąb
 
 
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019