Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zielony talerz zdrowia w klasach 1-3

 Tegoroczny „Tydzień zdrowia” przebiegał pod hasłem  „Zielony talerz zdrowia” wszyscy  uczniowie klas młodszych uczestniczyli  w wielu działaniach promujących zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. Wychowawcy klas przeprowadzili lekcje o zdrowych potrawach , w których wykorzystuje się zielone warzywa i owoce i w oparciu o program „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”, oraz  gazetkę Witaminka, przygotowaną przez opiekunkę Małego Samorządu p. B. Kramek.
 
 

Czytaj całość...
Tydzień dla zdrowia 2019

zdrowieW dniach 20-24 maja 2019 był organizowany w naszej szkole ,,Tydzień dla zdrowia”.  Odbyły się  imprezy prozdrowotne, w których czynnie uczestniczyli uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami. Hasło tygodnia to: ,,ZIELONY TALERZ ZDROWIA”. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursach z nagrodami: mini projekcie :,,Żyj zdrowo, kolorowo”, układania wierszy, rymowanek związanych z  tematyką ,,Zielony talerz zdrowia”, konkursie na zdrową i estetyczną sałatkę, koktajl, konkursie matematycznym dla klas 6 ,,Żyj zdrowo”, konkursie z języka angielskiego o zdrowym żywieniu.
 

Czytaj całość...
XXII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii.
 21.05.2019 r. w SP11 w Mielcu odbył się  XXII Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii dla klas III pod hasłem:,, O przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”. Uczestniczyło w nim 21 uczniów klas trzecich z siedmiu mieleckich szkół podstawowych. Tegoroczne zadania oprócz ogólnej wiedzy przyrodniczej zwracały uwagę na ochronę lasów. W zmaganiach konkursowych każda ze szkół reprezentowana była przez 3 uczniów. Turniej sprawdzał wiedzę ze środowiska społeczno-przyrodniczego i polegał na wykonaniu przez drużyny zadań praktycznych: rebusów, krzyżówek, quizów, testu z wykorzystaniem aplikacji kahhot, rozwiązywaniu zadań tekstowych, ćwiczeń matematycznego kodowania, sprawdzeniu umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstów użytkowych. 
 
Czytaj całość...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

marsz21 maja obchodzony był w Mielcu Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji ulicami naszego miasta przeszedł „pomarańczowy” marsz, który zakończył się przed Domem Kultury. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy: 2a, 3b, 5b, 5s, 7a wraz ze swoimi wychowawcami. Deszczowa pogoda nie popsuła nam dobrej zabawy i przy dźwiękach muzyki orkiestry z Dobrynina, wraz z innymi uczestnikami marszu, wypuściliśmy w niebo pomarańczowe balony. Następnie odbyła się część artystyczna imprezy w sali kinowej Domu Kultury.    zobacz zdjęcia
                        Opracowała mgr Marta Woźniak


Rocznica urodzin i kanonizacji Patrona naszej Szkoły św. Jana Pawła II.

akademiaW dniu 16 maja Społeczność naszej szkoły i przedstawiciele Zespołu Placówek Szkolno-Oświatowych wraz z księdzem Jerzym Ciećko uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji 99 rocznicy urodzin i piątej rocznicy kanonizacji św.Jana Pawła II. Uczniowie z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci przygotowali przedstawienie pod tytułem: "Święty Jan Paweł II-  taki jak ja i Ty". Oprawę muzyczną przygotowała p. Ewa Gola z zespołem Triolle. Uczniowie podziękowali Św. Janowi Pawłowi II za to, że pokazał nam, jak mamy żyć i być dobrym człowiekiem.      zobacz zdjęcia
 
Opracowała: mgr Mariola Ortyl

 

Nagrodzeni w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

 

nagroda

  W 21 marca 2019r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

Podobnie jak rok temu cieszył się on dużym zainteresowaniem, ponieważ wzięło w nim udział:

22 uczniów klas pierwszych i drugich w kategorii Żaczek,
57 uczniów klas trzecich i czwartych w kategorii Maluch,
27 uczniów klas piątych i szóstych  w kategorii Beniamin,
13 uczniów klas siódmych i ósmych w kategorii Kadet.

11 uczniów zostało nagrodzonych za wynik "bardzo dobry" lub "wyróżniony" 

 

Czytaj całość...
Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

W związku z końcem roku szkolnego uczniowie mają obowiązek zwrócić do biblioteki wszystkie pożyczone książki i podręczniki przed konferencją klasyfikacyjną.

Harmonogram zwrotu podręczników:
KL. 3 –   3. VI (PONIEDZIAŁEK)
KL. 1 –   4. VI (WTOREK)
KL. 2 –   5. VI (ŚRODA)
KL. 4 –   6. VI (CZWARTEK)
KL. 5 –   7. VI (PIĄTEK)
KL. 8 –   10. VI (PONIEDZIAŁEK)
KL. 6 –   11. VI (WTOREK)
KL. 7 –   12 .VI (ŚRODA)

Uczniowie, którzy wyjeżdżają na Zieloną Szkołę muszą rozliczyć się z biblioteką przed wyjazdem.

 
 

Czytaj całość...
Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces"

 W poniedziałek, 29 kwietnia bieżącego roku, w Samorządowym Centrum Kultury  odbył się I etap  Ogólnopolskiego Konkursu  Piosenki „Wygraj Sukces” ,którego głównym celem  była prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów. Jury oceniało walory głosowe uczestników, dobór repertuaru, muzykalność, własną interpretację piosenki oraz indywidualność artystyczną. Uczennice naszej szkoły wystąpiły na scenie Samorządowego Centrum Kultury i z wielkim zaangażowaniem  zaprezentowały  przygotowane piosenki.

Czytaj całość...
Szkolny Dzień Języka Niemieckiego

   W dniu  14 maja odbył się w naszej szkole DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Uczniowie klas siódmych i ósmych zaangażowani w projekt zaprezentowali na specjalnie przygotowanych stoiskach różności kulturoznawcze dotyczące krajów niemieckojęzycznych, głównie Niemiec. Prezentacje dotyczyły wiadomości geograficznych /landy, największe miasta, kraje sąsiadujące/, a także literatury, sportu, no i rzecz jasna kuchni.  
 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019