Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat

      W dniu 24.04.2019 r. Komitet Strajkowy wraz ze strajkującymi nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu  podjęli decyzję o zawieszeniu strajku na 1 dzień tj. 26.04.2019 r. (piątek).

     W związku z powyższym Dyrektor Szkoły informuje, że w dniu 26.04.2019 r. (piątek)  zajęcia dydaktyczne oraz  pozostałe zajęcia będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym planem zajęć.

Dyrektor szkoły
XIV Targi Edukacyjne dla uczniów klas 8

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu informuje, że w dniu 25.04.2019 r. odbędą się XIV Targi Edukacyjne dla uczniów klas 8 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, Al. Niepodległości  7. Uczniowie naszej szkoły zaproszeni zostali w godz.  11.00-12.00.

Dyrektor szkoły
 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: "Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii"

 

konkurs 10 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 im. Jana Pawła II w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs Historyczny: „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”. Z naszej szkoły aż trzech uczniów nagrodzono:

Magdalenę Bujak z klasy 5d -  laureatka w kategorii klas 4-6 za prezentację multimedialną  upamiętniającą postać ks.prał. Bernardyna Dziedziaka;
Kingę Bąk z klasy 7d - laureatka w kategorii klas 7-8 za prezentację multimedialną upamiętniającą postać gen.bryg. Andrzeja Galicy
Emila Sokół z klasy 7d - wyróżniony w kategorii prac modelarskich.

 


Czytaj całość...
Kondolencje dla pani Bogusławy Czarny Dyrektor Szkoły SP 11

kondolencje
Radosnych Świąt Wielkanocnych

      wielkanoc

Egzamin ósmoklasisty

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II informuje, że  uczniowie przystępujący do egzaminu ósmoklasisty zbierają się w szkole do godz. 8.30

Dyrektor szkoły
 
VIII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Gif Wielkanocny"

Uczniowie : Kacper Bolechała 5d, Michał Szczygieł 5b, Maciej Kozioł 7a, Maksymilian Koleśniak 7d i Mateusz Wójcik 7d reprezentowali naszą szkołę w VIII Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Gif Wielkanocny” organizowanym przez SP nr 12 im.Generała Mariusza Zaruskiego w Gdyni. Zadaniem uczniów było wykonanie animacji w formacie GIF o tematyce wielkanocnej.
Gratulujemy wysokich umiejętności i życzymy sukcesów.
opracowała: mgr I. Lonczak
 

Komunikat

Dyrektor szkoły przypomina, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Dla uczniów klas 1-7 są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.
W przypadku nadal trwającego strajku  dyrektor  nie jest w stanie zapewnić opiekę i bezpieczeństwo wszystkim pozostałym uczniom.
Prosimy, aby rodzice w dniach egzaminu przysyłali dzieci na zajęcia wychowawczo-opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 6.00-17.00 tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Dyrektor szkoły
 


Czysta woda zdrowia doda!

wodaW kwietniu kolejny raz w szkole odbył się kolorowy dzień –tym razem niebieski  dzień wody. Przyszliśmy ubrani na niebiesko i przynieśliśmy butelki wody mineralnej. Staraliśmy się uczyć  pić wodę małymi łykami w czasie lekcji i przerw.  Na korytarzach pojawiły się butle z wodą z firmy Szydłowiecka oraz gazetki tematyczne o dobroczynnym znaczeniu wody  dla człowieka i o jej oszczędzaniu. Woda jest niezbędna  w naszym życiu, ponieważ nasz organizm potrzebuje  jej do prawidłowego funkcjonowania .Pamiętajmy o tym aby pić wodę codziennie i uczyć się oszczędzać  w domu i szkole.     zobacz zdjęcia
opracowała: mgr Iwona Dusza
 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019