Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zwiedziliśmy Port Lotniczy

6cW dniu 17 września klasa 6c udała się na wycieczkę do Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Wycieczka rozpoczęła się w budynku terminala, gdzie nasza przewodniczka, zapoznała nas z historią portu, służbami pracującymi na jego terenie oraz omówiła warunki podróżowania. Następnie krok po kroku została nam przedstawiona ścieżka pasażera. Zaczęliśmy od odprawy biletowo-bagażowej, dowiedzieliśmy się jakie dokumenty należy zabrać ze sobą w podróż, a następnie przeszliśmy przez kontrolę bezpieczeństwa,  gdzie dowiedzieliśmy się jakich przedmiotów nie wolno przewozić przez granicę.
 

Czytaj całość...
Bezpieczny uczeń w bezpiecznej szkole

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa naszych uczniów z dniem 30 września 2019r. szkoła będzie monitorowała wejścia osób niebędących pracownikami szkoły, które mają obowiązek wpisać się do Księgi wejść/ wyjść, z wyjątkiem rodziców, którzy przyprowadzają swoje dzieci do świetlicy szkolnej oraz przedszkola nr 20.
 

Zielona szkoła 5d i 5e

W dniach 9-13 września klasy 5D i 5E przebywały na zielonej szkole w Jodłówce Tuchowskiej. Oprócz planowych zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczniowie odbywali również spacery po okolicy, poznając jej topografię, historię oraz osobliwości przyrodnicze. W trakcie wycieczki do Ciężkowic zwiedzili Muzeum Przyrodnicze oraz rezerwat przyrody Skamieniałe Miasto. Kolejna wycieczka, do Stróż, obfitowała w wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartnik w połączeniu z warsztatami własnoręcznego wyrobu świec oraz degustacją miodów. Uczniowie chętnie brali udział w różnych zajęciach rekreacyjno-sportowych takich jak: gry zespołowe, bilard, piłka nożna czy ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowni. Świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach tanecznych z konkursami, dyskotekach, ognisku i  konkursie Mam Talent. Wyjazd na zieloną szkołę został przez obie klasy jednogłośnie okrzyknięty mianem najlepszej wycieczki.  https://gopro.com/v/NlOKJppdvOggr   
 
 
opracowała: mgr Katarzyna Kuzara
Bezpieczna droga do szkoły.

bezpieczniOd kilku lat w naszej szkole we wrześniu odbywa się akcja informacyjno - edukacyjna "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY". Stałym elementem działań edukacyjnych podejmowanych w ramach tej akcji jest zapraszanie policjantów na spotkania z dziećmi. Takie spotkanie z uczniami klas pierwszych odbyło się 11 września. Zajęcia z policjantką były dla pierwszoklasistów dużą atrakcją, co zachęciło dzieci do poznawania zasad ruchu drogowego i stosowania ich w praktyce. Uczniowie klas pierwszych otrzymali także kolorowanki i książeczki ,,Akademia bezpiecznego Puchatka”. Wszyscy chętni uczniowie klas 1-3 wykonali różnorodnymi technikami prace plastyczne promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
 

Czytaj całość...
Zaproszenie na szkolenie "Rodzic w Internecie".

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli  w Mielcu zaprasza na szkolenie "Rodzic w Internecie", które jest realizowane w ramach projektu "Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym".
Moduł "Rodzic w Internecie" ma na celu przygotowanie rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia. Rodzic pozna możliwości dostępu do wartościowych i legalnych źródeł treści dla dziecka, zrozumie jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo  w sieci.
Szczegółowe informacje: www.leonardo.ckp.edu.pl , tel. 17 717 33 20 lub gabinecie pedagogów, pok 84
 
 

Zebrania z Rodzicami uczniów klas 1 -8

 Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami  11.09.2019r. (środa) klasy 1 -3, a  Rodziców uczniów klas 4-8 w dniu 12.09.2019r.(czwartek), w salach lekcyjnych  wg załączonego harmonogramu.  

 

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/20

W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole obowiązuje 
 

Pomoc materialna dla rodziców - stypendia i zasiłki

Rodzice uczniów naszej szkoły, mogą skorzystać w roku szkolnym 2019/2020 z następujących form pomocy  - bezpłatnych posiłków dla dzieci, stypendium szkolnego ,zasiłku szkolnego. Druki wniosków można pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu w pokoju nr 1 lub na stronie internetowej Ośrodka w zakładce : Druki do pobrania. Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny –Jadwiga Mleczko w sali nr 84.  Dodatkowe informacje  można również uzyskać pod numerem telefonu 17 787 56 00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, gdzie należy składać wnioski.  
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

rozpoczecie
Zapraszamy wszystkich uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20
w dniu 02.09.2019 r. (poniedziałek) kl. 1-3 godz. 10.00, kl. 4-8 godz. 9.00. Msza święta dla wszystkich godz.8.00.

Po wspólnej uroczystości uczniowie poszczególnych klas spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych wg poniższego harmonogramu

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019