Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat: Nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego, bezterminowego strajku.

Szkolny konkurs poezji patriotycznej
konkursOjczyzna to wielkie słowo. Pisało o niej wielu wybitnych pisarzy i poetów - jedni sławili piękno jej krajobrazów, inni zachwycali się bohaterstwem ludu czy wreszcie niepowtarzalnością języka i kulturą. Ale wszyscy zgodnie chcieli i nadal pragną, aby Polska była zawsze wolna, piękna i lepsza. My również tym pragnieniem połączeni, zorganizowaliśmy w SP 11 w Mielcu Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej – „O Ojczyźnie naszej dziś chcemy mówić”.
 
 
 
Czytaj całość...
Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej


konkursW grudniu 2018 roku uczennica z kl.7 d  Karolina Pawęzka otrzymała nagrodę -wyróżnienie ( w kategorii plastyka, w grupie wiekowej klas 7-8 i klas gimnazjum )  w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Uskrzydlona bielą orła…” zorganizowanym pod patronatem Senator Rzeczypospolitej Polskiej pani J. Sagatowskiej i Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani M. Rauch. Wernisaż pokonkursowy  i uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Pysznicy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.  zobacz zdjęcia

Oprac.D.Baltyzar
 

Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe

zawody  Dnia 08.12.2018 w hali lekkoatletycznej odbyły się halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe. Szkołę SP11 niezmiennie reprezentowało parudziesięciu uczniów. Nasi medaliści: Julia Małek – 1 miejsce w skoku w dal oraz 1 miejsce w biegu na 60m, Gabriel Blicharczyk – 2 miejsce w biegu na 300m, Mateusz Soboń – 2 miejsce w biegu na 60m i  3 miejsce w biegu na 300m, Kacper Dziuba – 3 miejsce w skoku w dal, Jazdan Rajobi – 1 miejsce na 600m, Eliza Wawrów – 3 miejsce w skoku  w dal, Maria Pantoł – 3 miejsce w skoku w dal.
 
 
Czytaj całość...
Zrób sobie prezent na Święta!!!

   Biblioteka szkolna zaprasza do wypożyczenia książek na Święta i nie tylko. Ciekawa książka umili Wam świąteczne wieczory, dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli rozkwitnąć marzeniom.   zobacz zdjęcia

             Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
                       życzą nauczyciele bibliotekarze
 


Mikołajki klasy 4a
 
  mikolaj Dnia 05.12.2018 roku w klasie 4a zapanował świąteczny nastrój. Tego dnia obchodziliśmy Mikołajki klasowe, który zostały zorganizowane wspólnie z uczniami. Na godzinie wychowawczej panował świąteczny nastrój, a dzieci obdarowały się drobnymi upominkami.
zobacz zdjęcia
Opracował: mgr Piotr Kokoszka
 

Mikołajowe zawody pływackie
 5 grudnia na pływalni MOSiR odbyły się coroczne Mikołajkowe Zawody Pływackie. Głównym celem organizatorów była popularyzacja pływania jako czynna forma spędzania czasu wolnego. Impreza była skierowana przede wszystkim do najmłodszych dzieci klas I-III. Miały one możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji sportowej. Zawody zostały podzielone na kilka kategorii wiekowych oraz ze względu na płeć. Dzieci pływały ma dystansie 25m , w zależności od wyznaczonej konkurencji pływały w różnym stylu. Na zawodach nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarzył każde dziecko słodkim upominkiem oraz dobrym słowem.
 

Czytaj całość...
Chłopcy z SP11 także mistrzami Mielca w piłce ręcznej

zawody  W finale Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców, który odbył się w naszej hali reprezentanci klas 6 i 5 Naszej Szkoły po fantastycznej walce z SP8 zajęli I miejsce. Podobnie jak dziewczęta awansowali do finału powiatowego. Zawody te odbędą się już 17-go grudnia. Tak we wcześniejszym turnieju eliminacyjnym, jak i w meczach półfinałowych  2 szkoły zdecydowanie przewyższały i gromiły inne.  Nasza - prowadzona przez mgr Ireneusza Szumełdę i SP8 - czyli klasa piłki ręcznej wspomagana w organizacji przez klub SPR Stal Mielec i prowadzona przez trenera Ekstraklasy tego klubu T. Sondeja. Pokazują to chociażby wyniki półfinałów: SP8 – SP9 16:0 oraz SP11-SP13 19:1.

Czytaj całość...
Piramidy żywienia powstały w klasach 1-3

 W obecnym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym: „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu.” W ramach programu w klasach młodszych odbyły się mini warsztaty,  które prowadziła pani dietetyk Ewelina Podolska. Program został przygotowany z myślą o dzieciach z klas 1-3 ze szkół podstawowych i koncentruje się na edukacji w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia. W ramach programu realizujemy zajęcia, w czasie których uczniowie wykonują zadania związane z prawidłowym odżywianiem.
 

Czytaj całość...
Szlachetna Paczka w Szkole Podstawowej nr 11 w 2018r.


  paczka   Składamy podziękowania
wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom, którzy przyczynili
się do zorganizowania „Świątecznego Kiermaszu”.      
Zebrane fundusze zostały przeznaczone na zakup artykułów dla dwóch wybranych rodzin


Pięć tysięcy osiemset osiemdziesiąt osiem zł
 Pościel – Środki Czystości – Przybory szkolne -   Artykuły spożywcze -  kołdry – koce -
– Słodycze – Okap kuchenny – Opał na zimę -  
 
      Koordynator Akcji  w SP 11 : mgr Jadwiga Mleczko
 


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019