Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Sukcesy wokalne 11- stki  - I i II miejsce w mieleckiej "Szansie na sukces"

 28 maja  Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu zorganizowała kolejną już, 25 edycję Miejskiego Konkursu Piosenki ,,Śpiewać każdy może”, czyli mielecką „Szansę na sukces”. Konkurs przeprowadzony został podczas festynu “DZIECINADA” w Parku Oborskich. W  imprezie tej wzięło udział wielu uczestników ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z miasta Mielca. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Julia Tomaszewska z kl. I c, Maria Jemioło z kl. VI b oraz Julia Marszałek z kl. VI d , które pięknie wykonały swoje utwory. Laureatkami zostały: Maria Jemioło -  I miejsce w kategorii klas IV – VI  i Julia Tomaszewska -  II miejsce w kategorii klas I – III. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
                                                                               Opracowały: mgr R. Gołąb i mgr E. Gola
 


"Dary czterech wróżek" czyli Dni Świetlicy w naszej Szkole.

teatr28 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się Dni Świetlicy. Świetliczaki pod kierunkiem wychowawców: mgr Angeliki Grądzkiej, mgr Aleksandry Wrażeń i mgr Małgorzaty Śmist uczciły ten wyjątkowy dzień. Dzieci zachwyciły wszystkich widzów układem tanecznym oraz wykazały się talentem recytatorskim prezentując inscenizację pt. „Dary czterech wróżek”. Młodzi aktorzy włożyli w  projekt całe serce i mnóstwo wysiłku. Po raz kolejny okazało się, że dzieci uwielbiają bawić się w teatr i wcielać w różne role. Wszystkim uczestnikom spotkanie sprawiło wiele radości. Widownia była zachwycona, o czym świadczyły gromkie brawa.
 
Czytaj całość...
Warszawski dzień....a nawet dwa dni w Warszawie.

Warszawa27.05.2019 uczniowie klas 8c i 8d wraz z opiekunami udali się na dwudniową wycieczkę do stolicy. Warszawa przywitała nas pięknym słońcem. Program był ciekawy lecz intensywny. Zwiedziliśmy bardzo nowoczesne multimedialne Muzeum Historii Żydów Polskich. Przez zabawę uczyliśmy się praw otaczającego nas świata w  Centrum Nauki Kopernik. Następnie udaliśmy się w kierunku Biblioteki Uniwersyteckiej, na dachu której znajduje sie jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie. Kolejnym podpunktem był spacer uliczkami Starego Miasta. Przewodnik przedstawił nam Pomnik Małego Powstańca, Barbakan, pomnik Syrenki Warszawskiej, Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski.
 
Czytaj całość...
Edycja Miejskiego konkursu Piosenki Obcojęzycznej

  konkurs W dniu 27 maja 2019 w sali widowiskowej Centrum Młodzieży KANA uczniowie naszego miasta  z wszystkich szkół podstawowych zaprezentowali swoje muzyczne i językowe talenty.
W konkursie przyznana została nagroda Grand Prix oraz cztery nagrody główne za najlepszą piosenkę w języku angielskim, języku francuskim, języku hiszpańskim i niemieckim.
W kategorii Najlepsza Piosenka Obcojęzyczna w Języku Niemieckim pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica Karolina Moskal (7c).
 
Czytaj całość...
Konkurs plastyczny "Dzieci Świata".

 

Dnkonkursia 28 maja 2019r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny  pt. ,,Dzieci świata”. Był on skierowany do dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną oraz dzieci oddziałów ,,0” Przedszkola Miejskiego nr 20 w Mielcu. Zadaniem uczestników było wykonanie w dowolnej technice, portretu dziecka z wybranego zakątka świata. Na konkurs złożono 58 prac plastycznych.
 

 


Czytaj całość...
Klasa 6 c i 6 d na wycieczce w okolicach Jasła

wycieczka24 maja uczniowie klas 6c i 6d pod  opieką  nauczycielek : Moniki Sołtys, Moniki  Kuroń  i Krystyny Antonów wybrali się na wycieczkę do Jasła   i okolic tego miasta. Pierwszym punktem wycieczki było Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Młodzi turyści poznali historię pierwszej na świecie i do dziś czynnej kopalni ropy naftowej i jak przebiegał proces od kopania do wiercenia oraz dowiedzieli się wielu ciekawostek  z życia jej założyciela – Ignacego Łukasiewicza, m.in. to, że urodził się w Zadusznikach, czyli 20 km od Mielca.
 

Czytaj całość...
Sukces Oliwii w konkursie  Tu wszędzie jest moja Ojczyzna

konkurs24 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i finalistom IV edycji powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Tegorocznemu konkursowi towarzyszyły słowa młodopolskiego dramaturga, krakowskiego poety, malarza i architekta Stanisława Wyspiańskiego, który w „Weselu „ stwierdził, że „Polska to jest wielka rzecz”. Patronat honorowy objęła pani poseł Krystyna Skowrońska, która uświetniła swoja obecnością uroczystość wręczenia nagród oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.


Czytaj całość...
Zielona Szkoła Darłowo 2019

 W dniach 22-28 maja 2019 uczniowie naszej szkoły wyjechali na zieloną szkołę nad morze do Darłowa. Nasz ośrodek wypoczynkowy Diuna był usytuowany blisko morza, dlatego  codziennie byliśmy na plaży. Pogoda nam dopisywała, więc wędrowaliśmy brzegiem morza i podziwialiśmy piękny nadmorski krajobraz. Na terenie naszego ośrodka było bardzo dobre zaplecze sportowe; boisko do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej i  ręcznej, stoły pingpongowe oraz stanowisko Fitness. W wolnym czasie każdy mógł uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę sportową. Dla naszych chłopców była to PIŁKA RĘCZNA.
 

Czytaj całość...
Klasa sportowa!!!

Szanowni rodzice uczniów klas trzecich!
 
 W roku szkolnym 2019/2020 organizowana będzie w naszej szkole klasa czwarta sportowa.

Szkolenie sportowe przebiegać będzie dwuetapowo:

1) etap ukierunkowany(klasy 4 i 5)-mający na celu ujawnienie predyspozycji i uzdolnień kwalifikujących uczniów do szkolenia w określonej dyscyplinie sportowej
2) etap specjalistyczny (klasy 6-8)–wybór i szkolenie w dyscyplinie wiodącej.
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019