Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS STARSZYCH (4-8) od 01 do 05 czerwca 2020r.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN nasza Szkoła podstawę programową w dalszym ciągu realizuje zdalnie na odległość, głownie poprzez platformę e-learingową. Jednak dla uczniów, którzy potrzebują wytłumaczenia niezrozumiałych treści lub ewentualnej poprawy rocznej oceny z danego przedmiotu nauczania (zgodnie z Wewnątrzszkolnym Ocenianiem SP11 i kalendarzem roku szkolnego, nauczyciele wystawiają propozycje ocen do 22.05.2020r .,następnie wychowawcy klas informują o tych propozycjach uczniów i ich rodziców), Szkoła organizuje konsultacje. Aby zapewnić wszystkie standardy bezpieczeństwa sanitarnego oraz sprawną organizację i przebieg spotkań uczniów z nauczycielami, prosimy rodziców o zapisywanie uczniów na konsultacje na zamieszczonym poniżej druku.

Druk zapisu
i przesłanie go pocztą elektroniczną  swojemu wychowawcy klasy do dnia 27 maja 2020r. W związku z potrzebnym czasem na właściwą organizację, zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane. O terminie i miejscu (sali) wychowawca klasy poinformuje, każdego ucznia indywidualnie. Wydrukowaną deklarację i podpisaną przez rodziców można dostarczyć do sekretariatu szkoły lub w dniu konsultacji przekazać nauczycielowi.


Czytaj całość...
Biblioteka szkolna czynna od 25.05.2020 w godzinach: 8.30 -12.00


1.W pomieszczeniu biblioteki może przebywać tylko jedna osoba wypożyczająca lub oddająca książki.
2. Nie ma możliwości  wolnego dostępu do półek, korzystania z czytelni, komputerów.
3. Zwracane książki kładziemy w miejscu wyznaczonym przez bibliotekarza
4.Uczniowie uczestniczący w zajęciach na terenie szkoły mogą w razie potrzeby korzystać z biblioteki. Pozostali uczniowie muszą zgłaszać chęć korzystania z biblioteki do nauczycieli bibliotekarzy wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną  
5. Od 1.06.2020  biblioteka zaczyna zbierać podręczniki  i książki przed końcem roku szkolnego.

Harmonogram zwrotu wg nowych zasad zostanie podany na stronie internetowej szkoły 26.05.2020 r.


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 
       
     

     kangurInstrukcja dla uczestnika konkursu

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH od 25 do 29 maja 2020r.

Konsultacje ósmoklasistów z nauczycielami, są dobrowolnymi, nieobowiązkowymi spotkaniami dla uczniów potrzebujących wytłumaczenia niezrozumiałych treści lub ewentualnej poprawy rocznej oceny z danego przedmiotu nauczania (zgodnie z Wewnątrzszkolnym Ocenianiem SP11 i kalendarzem roku szkolnego, nauczyciele wystawiają propozycje ocen do 22.05.2020r., następnie wychowawcy klas informują o tych propozycjach uczniów i ich rodziców). Nieobowiązkowość konsultacji wynika z tego, że nie są to zajęcia dydaktyczne. Podstawę programową obowiązkowo w dalszym ciągu szkoła realizuje zdalnie na odległość głownie poprzez platformę e-learingową.

Czytaj całość...
Dar na 100 lat!

dar"Człowieka nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa”.
Święty Jan Paweł II , fr. homilii, Warszawa, 1979 r.


W dniu 18 maja 2020r.  społeczność  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu   świętowała  setną rocznicę  urodzin Naszego Patrona Szkoły Świętego Jana Pawła II.    Z tej okazji pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II  w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu  została odprawiona uroczysta Msza święta, której przewodniczył ksiądz Prałat dr Janusz Paciorek.


Czytaj całość...
Zapraszamy do uczczenia pamięci naszego Patrona św. Jana Pawła II z okazji 100. rocznicy urodzin

papiez Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

18 maja przypada 100. rocznica urodzin Patrona naszej szkoły św. Jana Pawła II. Przygotowywaliśmy się do tego jubileuszu i miało to być wspólne świętowanie urodzin Papieża. Niestety, epidemia koronawirusa zniweczyła nasze plany i sprawiła, że uroczystości i wydarzenia zaplanowane na tę okoliczność w maju zostały przeniesione na późniejszy czas.

Święty Jan Paweł II wskazywał, jak dzieci i młodzież są mu bliscy. Widział w nich przyszłość, szukał ich i z wzajemnością ukochał. Wiedział jak ważna jest troska o ich rozwój, stawianie wymagań, szacunek dla zdrowia i życia oraz tworzenie wspólnoty. 
Podejmując to wyzwanie i pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za to, czego dokonał zapraszamy Was do udziału w Mszy św. online. Transmisja na żywo z Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, dzięki uprzejmości Proboszcza Ks. Prałata dr Janusza Paciorka odbędzie się w poniedziałek 18.05.2020 r. o godz.10.00 https://www.ptp.mielec.pl

Niech nasze wspólne uczestnictwo we mszy świętej będzie świadectwem żywej pamięci o naszym Patronie  i wyrazem hołdu, który składa mu społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu.

 

Wystawa "Jan Paweł II- nasz święty"

JPII
 
Uczniowie klas 4- 7 przygotowali  prace plastyczne poświęcone patronowi naszej szkoły św. Janowi  Pawłowi  II.  Zapraszamy do obejrzenia naszej wirtualnej wystawy.
Nauczyciel plastyki

Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3

W związku z pracami organizacyjnymi nad uruchomieniem od 25 maja 2020 r.  zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole, rodziców  pracujących, zainteresowanych taką opieką prosimy o wypełnienie załączonej tabeli.

Prosimy o przekazanie informacji zwrotnej drogą email na  adres   do dnia 18 maja do godz. 15 00.

Dyrektor szkoły


FOTOGALERIA "Święty Jan Paweł II  Pielgrzym"

pielgrzymZapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów klas I-III, wykonane jako realizacja tematu ,, Święty Jan Paweł II – Pielgrzym” w ramach zajęć plastycznych. Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji uczczenia 100.rocznicy urodzin naszego Patrona. Gratulujemy ciekawych pomysłów i pięknego wykonania.
zobacz prace
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020