Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Dar na 100 lat!

dar"Człowieka nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa”.
Święty Jan Paweł II , fr. homilii, Warszawa, 1979 r.


W dniu 18 maja 2020r.  społeczność  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu   świętowała  setną rocznicę  urodzin Naszego Patrona Szkoły Świętego Jana Pawła II.    Z tej okazji pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II  w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu  została odprawiona uroczysta Msza święta, której przewodniczył ksiądz Prałat dr Janusz Paciorek.


Czytaj całość...
Zapraszamy do uczczenia pamięci naszego Patrona św. Jana Pawła II z okazji 100. rocznicy urodzin

papiez Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

18 maja przypada 100. rocznica urodzin Patrona naszej szkoły św. Jana Pawła II. Przygotowywaliśmy się do tego jubileuszu i miało to być wspólne świętowanie urodzin Papieża. Niestety, epidemia koronawirusa zniweczyła nasze plany i sprawiła, że uroczystości i wydarzenia zaplanowane na tę okoliczność w maju zostały przeniesione na późniejszy czas.

Święty Jan Paweł II wskazywał, jak dzieci i młodzież są mu bliscy. Widział w nich przyszłość, szukał ich i z wzajemnością ukochał. Wiedział jak ważna jest troska o ich rozwój, stawianie wymagań, szacunek dla zdrowia i życia oraz tworzenie wspólnoty. 
Podejmując to wyzwanie i pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za to, czego dokonał zapraszamy Was do udziału w Mszy św. online. Transmisja na żywo z Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, dzięki uprzejmości Proboszcza Ks. Prałata dr Janusza Paciorka odbędzie się w poniedziałek 18.05.2020 r. o godz.10.00 https://www.ptp.mielec.pl

Niech nasze wspólne uczestnictwo we mszy świętej będzie świadectwem żywej pamięci o naszym Patronie  i wyrazem hołdu, który składa mu społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Mielcu.

 

Wystawa "Jan Paweł II- nasz święty"

JPII
 
Uczniowie klas 4- 7 przygotowali  prace plastyczne poświęcone patronowi naszej szkoły św. Janowi  Pawłowi  II.  Zapraszamy do obejrzenia naszej wirtualnej wystawy.
Nauczyciel plastyki

Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3

W związku z pracami organizacyjnymi nad uruchomieniem od 25 maja 2020 r.  zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole, rodziców  pracujących, zainteresowanych taką opieką prosimy o wypełnienie załączonej tabeli.

Prosimy o przekazanie informacji zwrotnej drogą email na  adres   do dnia 18 maja do godz. 15 00.

Dyrektor szkoły


FOTOGALERIA "Święty Jan Paweł II  Pielgrzym"

pielgrzymZapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów klas I-III, wykonane jako realizacja tematu ,, Święty Jan Paweł II – Pielgrzym” w ramach zajęć plastycznych. Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji uczczenia 100.rocznicy urodzin naszego Patrona. Gratulujemy ciekawych pomysłów i pięknego wykonania.
zobacz prace
 

"Drzewo genealogiczne św. Jana Pawła II"

drzewo„Wy jesteście przyszłością świata!
Wy jesteście nadzieją kościoła!
Wy jesteście moją nadzieją !...”

 Słowa te wypowiedział Jan Paweł II do dzieci.  I właśnie  Wy dzieci- uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 im. św Jana Pawła II uczciliście naszego patrona  przygotowując te  piękne prace, które możemy teraz zaprezentować.  
     Każda  z  prac jest  wspaniała i oddaje zaangażowanie dziecka i całej rodziny za co jesteśmy wdzięczni,  ponieważ świadczy  to o wielkiej miłości jaką cieszy się  nieustannie Jan Paweł II. Dlatego każdy uczestnik  konkursu zasługuje na nagrodę.  
zobacz prace

     
Nauczyciele bibliotekarze i katechetka  M. Ortyl

Jan Paweł II - Papież - Pielgrzym

18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła. W tym roku obchodzimy 100 rocznicę urodzin tego wielkiego Polaka, który został wybrany na papieża przyjmując imię Jana Pawła II. Był to Papież - Pielgrzym. W czasie swojego pontyfikatu odwiedził wiele krajów, w tym odbył 8 pielgrzymek do Ojczyzny.  
                     prezentacja   

 

Śpiewamy razem dla św. Jana Pawła II

Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.
Jan Paweł II

Śpiewamy razem dla  św. Jana Pawła II  z okazji  100 rocznicy Jego  urodzin
Serdecznie zapraszamy  uczniów , rodziców, nauczycieli  do  ogólnopolskiego śpiewania dla   św. Jana Pawła II -  patrona naszej szkoły. 18 maja 2020r.  świętować będziemy 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II.  Instytut Dialogu Międzykulturowego specjalnie na tę okazję zainicjował nagranie piosenki - hymnu obchodów tego jubileuszu pt. "Nie zastąpi Ciebie nikt". Zapraszamy wszystkich do śpiewania!!!

Poniżej znajdziecie  link do tego wydarzenia .

https://idmjp2.pl/index.php/pl/2167-nie-zastapi-ciebie-nikt-spiewajmy-razem

Zachęcamy do nagrania Waszych wykonań oraz przesłania ich  na adres:  !
                                        
opracowała :  mgr Ewa Gola
mgr   Lidia Pieróg

Zapisy na świetlicę na rok szkolny 2020/21

Informujemy, że do świetlicy szkolnej będą przyjmowane dzieci z klas 1-3, których rodzice pracują oraz wszyscy uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, których sytuacja rodzinna tego wymaga.
                 czytaj całość                      karta informacyjna
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020