Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY 06-11-2020

 

Komunikat

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia  z dnia 5 listopada 2020 r. od poniedziałku 9 listopada do 29 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Tym samym do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Do tego czasu wszyscy uczniowie będą uczyć się w trybie zdalnym na szkolnej platformie elearningowej Moodle oraz MS Teams.  Wychowawcy klas I-III przekażą rodzicom szczegółowe informacje na temat organizacji kształcenia na odległość.

Szkoła zapewnia opiekę na świetlicy dla uczniów klas I-III, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.


 

Komunikat - logowanie do Teams

Szanowni Państwo

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do wychowawców informujemy, że  logowanie do Oficce 365 dla uczniów i korzystanie z aplikacji Teams do zdalnego nauczania będzie odbywało się sukcesywnie. Wychowawcy począwszy od klas ósmych przekażą uczniom loginy  i hasła do usługi Oficce 365 dostępnymi kanałami informacyjnymi (telefon, e-mail, dziennik elektroniczny, platforma elerningowa).

Komunikat dla uczniów klas 4 - 8

W związku z rozpoczęciem nauki zdalnej, Uczniowie klas 4 – 8 będą korzystać z platformy e-learningowe znajdującej się w menu po lewej stronie. Przed pracą proszę uważnie oglądnąć video zamieszczone na stronie głównej platformy.

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!


Na podstawie rozporządzenia MEiN z dnia 23 października 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie  czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że w dniach od 24 października do 8 listopada 2020r. zostają zawieszone zajęcia dla uczniów klas IV-VIII w formie stacjonarnej. Uczniowie uczestniczą w zajęciach   realizowanych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Plan zajęć nie ulega zmianie.

Zajęcia dla uczniów klas I-III odbywają się bez zmian. Świetlica szkoły pracuje zgodnie z dotychczasowym planem.

Proszę o zapoznanie się z „Procedurami organizacji pracy szkoły w okresie nauczania na odległość”.

Dyrektor szkoły

mgr Bogusława Czarny

PROCEDURY ORGANIZACJI PRACY NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ

Załącznik do Zarządzenia dyrektora szkoły

PROCEDURY ORGANIZACJI PRACY

NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 Z ODDZIAŁAMI  IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MIELCU 

Mielec 2020

Czytaj całość...
OBOSTRZENIA W CZERWONEJ STREFIE OBOWIĄZUJĄCE OD 24 PAŹDZIERNIKA
wirus

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od jutra (24.10.2020) cała Polska staje się czerwoną strefą.

Zacznie w niej obowiązywać nowa lista obostrzeń. Dzieci z klas IV-VIII przechodzą na nauczanie zdalne, lokale gastronomiczne mogą przygotowywać jedzenie tylko na wynos, zabronione będzie spotykanie się w grupach powyżej pięciu osób. Oto pełna lista nowych obostrzeń:

Czytaj całość...
Święto Patrona Szkoły
Patron

16 października 2020, jak co roku, społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu  po raz kolejny uczciła swojego Wielkiego Patrona Świętego Jana Pawła II. W tym dniu delegacje uczniów zgromadziły się w kościele, rozważając tajemnice różańca i uczestnicząc we Mszy św. Następnie  wzięli udział w akademii, upamiętniającej dwudziesty Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus” oraz nawiązującej raz   jeszcze do 100 rocznicy urodzin Patrona Szkoły   Jana Pawła II.

 

Mimo  iż za sprawą obecnej pandemii ten dzień wyglądał inaczej niż zwykle, to i tak uczniowie udowodnili, że Święty Jan Paweł II jest wciąż obecny w ich sercu. To właśnie do Niego na przekór  wszystkim ograniczeniom uczniowie SP 11 w Mielcu chcą zbudować z własnego życia  dzieło sztuki.

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela
Dzień Nauczyciela
Wycieczka na Ranczo Alpaka do Woli Baranowskiej

alpaki_logo.jpg

W dniu 06.10.2020 r uczniowie klasy 5a i 7s wraz z wychowawcami p. Teresą Hawron – Cygan, p. Martą Woźniak i p. Beatą Niezgoda wybrali się na wycieczkę do urokliwego miejsca w Woli Baranowskiej zwane „Ranczem Alpaka”.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2021