Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Projekt "Szkoła Młodych Patriotów"
„Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego.”
Jan Paweł II

W bieżącym roku szkolnym 2017/20178,  uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu, uczestniczyli w realizacji Projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie. Cel projektu zakładał uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. 

 
Czytaj całość...
Z wizytą u hrabiego Potockiego

wycieczka29 maja uczniowie klas 4d i 5d wraz z wychowawczyniami paniami Jadwigą Gładysz i Moniką Sołtys oraz panem wicedyrektorem Jackiem Mleczko udali się do kompleksu pałacowo- ogrodowego w Łańcucie. Celem wycieczki było zwiedzanie słynnej rezydencji magnackiej, a także wzbogacenie wiedzy o historii regionu. Po pięknych, pałacowych wnętrzach oprowadzały nas panie przewodniczki, które opowiedziały nam dzieje zamku i jego właścicieli.
 

Czytaj całość...
XXIV miejski konkurs piosenki "Śpiewać każdy może"

D
Marysiania 27 maja 2018 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu zorganizowała XXIV Miejski Konkurs Piosenki “Śpiewać każdy może, CZYLI MIELECKĄ SZANSĘ NA SUKCES”. Konkurs przeprowadzony został podczas festynu “DZIECINADA” w Parku Oborskich. W konkursie wzięło udział 26 uczestników ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z miasta Mielca. Eliminacje przeprowadzono zgodnie z regulaminem konkursu w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę  godnie zaprezentowały dwie uczennice Wiktoria  Grabarz  z klasy 2  ( I kategoria) i  Maria Jemioło  z klasy 5b  ( II  kategoria).
Czytaj całość...
List z Watykanu -otrzymaliśmy list od papieża Franciszka.

 

 

list

 
Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie z klas IV na lekcjach plastyki przygotowali kartki wielkanocne, spośród których najładniejsze zostały wysłane do Watykanu. Otrzymaliśmy odpowiedź - list od Jego Świątobliwości papieża Franciszka wraz z życzeniami  i błogosławieństwem dla całej naszej społeczności szkolnej.       zdjęcia
 opracowała: mgr D.Baltyzar
 

Z wizytą w Chęcinach

 

 wycieczka22 maja 2018r klasa III c wraz z wychowawczynią Panią  mgr Renatą Gołąb wybrała się na wycieczkę do Chęcin.  Dzieci pod czujnym okiem przewodnika zwiedziły Jaskinie Raj - jedną z najpiękniejszych jaskiń wapiennych w Polsce. Zachwycone pięknem rezerwatu przyrody przeszły do Pierwszego Centrum Neandertalczyka. Tam poznały losy pradawnych ludzi i odkrycia współczesnej nauki.

 

 


Czytaj całość...
,,Tydzień dla zdrowia" maj 2018

zdrowieW dniach 21-25 maja 2018 był organizowany w naszej szkole ,,Tydzień dla zdrowia”.  Odbyły się  imprezy prozdrowotne, w których czynnie uczestniczyli uczniowie klas 4-7 wraz z nauczycielami. Hasło tygodnia to: ,,Trzymamy  formę – aktywnie i zdrowo ”. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursach z nagrodami: plastycznym ,,12 zasad zdrowego żywienia” i ,,Talerz zdrowia”, układania wierszy, rymowanek związanych z  tematyką ,,Ruch to nasze zdrowie”, konkursie na zdrowe i estetyczne śniadanie, konkursie matematycznym dla klas 6 ,,Trzymaj formę”.
 

Czytaj całość...
Majówka rodzinna pod hasłem "Rodzina rodzinie"

majowka20 maja 2018r. na terenach  Szkoły Podstawowej nr 11 odbyła się majówka rodzinna zorganizowana przez Wspólnotę Domowego Kościoła, Szkołę Podstawowa nr 11 oraz parafię Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Organizatorzy postawili na bezpieczeństwo  rodziny. Odbył się pokaz   udzielania pierwszej pomocy,  przeprowadzono wiele konkursów i zabaw  oraz prezentacji muzycznych  na scenie. Nasza szkołę, w występach wokalnych  zaprezentowały uczennice : Karolina Moskal , Julia Mrozek z klasy 6c oraz Konstancja Gancarz z klasy 6a.  Dziewczęta wykonały  piosenki pt. „ Życie jest piękne” oraz „Biada”. Ponadto  na scenie  zaprezentowała się  Weronika Kopera z klasy 3e ,która przedstawiła wiersz pt. „Dama” .

Czytaj całość...
Lista uczniów dopuszczonych do egzaminu praktycznego na kartę rowerową.

Uczniowie którzy otrzymali pozytywną ocenę z części teoretycznej zostają dopuszczeni do egzaminu praktycznego.  Egzamin praktyczny odbędzie się z przedstawicielem Policji w dniu 30.05.18 na placu manewrowym na terenie szkoły wg. załączonego harmonogramu.
 

Sukces trzecioklasistek w Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym

konkurs 11.05.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbył się  Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny klas III. W konkursie  tym świetnie wypadły uczennice naszej szkoły: Gabriela Kusowska, kl. III b (opiekun mgr T. Bączek) i Emilia Ślęzak, kl. III c (opiekun mgr R. Gołąb), które zdobyły tytuł laureata. Uczennicom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów w następnym etapie edukacyjnym.
                                                                                                         Opracowała: mgr R. Gołąb

<< Start < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019