Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

SP11 na I miejscu w Mielcu w Mini Hanball Lidze klas 4.

meczW zakończonych rozgrywkach Mini Handbal Ligi klas 4 szkół podstawowych zorganizowanych przez klub piłki ręcznej SPR Stal Mielec reprezentacja SP11 zdobyła złote medale. Nasi początkujący piłkarze ręczni pokazali  wielką waleczność oraz duże już umiejętności techniczno-taktyczne i w zdecydowany sposób pokonali pozostałe szkoły podstawowe z Mielca biorące udział w turnieju a było ich 8. Nagrody – okazały puchar oraz medale i dyplomy dla każdego zawodnika wręczali przedstawiciele klubu oraz dyrektor mieleckiego wydziału oświaty w obecności wielu rodziców dzieci z całego Mielca.   zdjęcia
 

SP 11 najlepsza w Międzyszkolnych zwodach pływackich klas 1-3

W zakończonych międzyszkolnych zawodach pływackich dla dzieci klas 1-3, które odbyły się 05.06.2018 r w  nasza szkoła zajęła w ogólnej klasyfikacji I miejsce. W kategorii klas I chłopców - I miejsce  zajął Gabriel Krakowski kl. 1d, III miejsce Tymon Barczyński kl. 1d, VI miejsce Kacper Gorazd kl. 1d.
 

Czytaj całość...
Szczypiorniści SP11 ze złotem i brązem w ENEA CUP

sport3 czerwca rozegrano turniej finałowy Regionalnej Ligi Młodzieżowej w piłce ręcznej „Enea Cup” upamiętniający 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek, na parkiet wyprowadzona została Flaga Polski oraz odegrany został Mazurek Dąbrowskiego. W hali przy SP 7 stawiły się najlepsze zespoły w regionie.

Czytaj całość...
Akcja - Dzieci Dzieciom

PCKSzkolne koło PCK przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu pod opieką Teresy Hawron i Beaty Niezgody na początku miesiąca czerwca wykonało 12 paczek dla dzieci z naszej szkoły na  Dzień Dziecka. Paczki dostały dzieci z rodzin potrzebujących z klas 1-7. Znalazły się w nich czekolady, ciastka, słodycze, soki, przybory szkolne, zabawki i książki.  Pewną kwotę pieniędzy pozyskałam ze zbiórki w Stokrotce na Borku, w której uczestniczyliśmy. Słodycze do paczek  oraz do nagród w Tygodniu dla zdrowia dostarczyła nam pani Miazga, rodzic ucznia z klasy 7b. Promujemy  niesienie bezinteresownej pomocy. Dziękujemy za włączenie się do akcji!       zdjęcia
 Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK przy SP 11 w Mielcu :mgr Teresa Hawron
 

6c na Festiwalu Nauki i Techniki w Mielcu

festiwal8 czerwca uczniowie klasy 6c wraz z wychowawczynią mgr Magdaleną Rumak-Markowską oraz mgr Izabelą Lonczak z  uczestniczyli w IX  Mieleckim Festiwalu Nauki i Techniki. Tym razem motywem przewodnim Festiwalu było hasło: „ Nowoczesne technologie zmieniają świat”. Uczniowie SP 11 z Mielca z uwagą wysłuchali wykładu  „Odlotowe powietrze” Pawła Jaskólskiego reprezentującego grupę popularyzującą naukę – „Heweliusze Nauki”. W czasie angażującego, energetyzującego, pełnego humoru i absorbującego przekazu uczestnicy „poznali swoje zmysły”, oraz to w jaki sposób mózg zbiera i przetwarza docierające do niego sygnały.
 
Czytaj całość...
Dziecięca Rada Miasta


Uczniowie wraz z opiekunem SU i panią dyrektor wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami władz miasta w Urzędzie Miejskim w Mielcu. Tegoroczne obrady przebiegały pod hasłem " Wolontariat- moda czy potrzeba?" Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali różnorodne formy akcji, które podejmujemy na rzecz innych.  
Samorząd Uczniowski
rada     rada  
 
 
Wróciliśmy uśmiechnięci i wypoczęci do dalszej pracy z Energylandii w Zatorze.

 

wycieczka07.06.2018 uczniowie klas 7a, 7b,7c , 7d wraz z wychowawczyniami  panią Teresą Hawron, panią Beatą  Niezgoda, panią Martą Majka-Przywara oraz panem wicedyrektorem Jackiem Mleczko udali się do Energylandii w Zatorze . Tam w ogromnym, nowoczesnym kompleksie czekało na uczniów wiele atrakcji. Mogli oni korzystać ze strefy dla najmłodszych, familijnej i ekstremalnej.   
 

 

Czytaj całość...
Bramą Krakowską do Groty Łokietka.

wycieczkaWe wtorek  5 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 4d, 6b, 6c  z opiekunami –  wicedyrektorem mgr Jackiem Mleczko, mgr Anną Górską, mgr Pauliną Chmaj, mgr Magdaleną Rumak-Markowską  pojechali na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. To niezwykłe miejsce znajduje się w Dolinie Prądnika i kryje w sobie niezwykłe bogactwo atrakcji geologicznych, przyrodniczych i kulturowych. Zachwyca pięknymi formami skalnymi, jaskiniami, starą zabudową oraz zabytkami architektury.

Czytaj całość...
Zabawa w programowanie

lekcja5 czerwca odbyła się w naszej szkole lekcja pokazowa dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej mieleckich szkół. W ramach projektu CKPiDN "Zabawa w programowanie" zajęcia przeprowadziły panie Elżbieta Mazur i Renata Irla - Wawrzyńska. Uczniowie klasy 3a bardzo chętnie podejmowali zadania. Poprzez kolejne ćwiczenia utrwalali znajomość zasad bezpieczeństwa, numerów alarmowych oraz prawidłowy sposób korzystania z nich.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 21 22 23 24 25 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019