Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Śniadanie daje moc  8 .11. 2019 Żółty dzień

Kolejny raz przystąpiliśmy do  ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”.  Udział w działaniu zachęcił nas  do  zmiany nawyków żywieniowych  i większej dbałości o spożywanie  zdrowego drugiego śniadania w szkole. Połączyliśmy je z żółtym dniem, przyszliśmy  ubrani w żółte koszulki i przynieśliśmy owoce i warzywa w tym kolorze. W czasie zajęć edukacyjnych, nauczyciele przekazywali uczniom cenne wiadomości, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania. W klasach  młodszych z pomocą wychowawców i rodziców przygotowano zdrowe, drugie śniadania oraz uczniowie otrzymali gazetki „Witaminka”.
 
 
Czytaj całość...
Żółty dzień w 5e

W piątek 8.11.2019 z okazji obchodzonego w szkole Dnia Żółtego, klasa 5e przygotowała zdrowe drugie śniadanie. Uczniowie przynieśli żółte i pomarańczowe owoce, warzywa oraz inne produkty spożywcze, z których następnie przygotowali pyszne sałatki, kanapki i koktajle. Było zdrowo, kolorowo i wesoło
 

3 miejsce w IX edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"

MarysiaW środę, 6 listopada bieżącego roku, odbył się  Powiatowy Konkurs  Poezji i Piosenki  „Barwy Mojej Ojczyzny”, którego głównym celem było ukazanie  piękna ziemi ojczystej oraz wszystkiego  co najbliższe i najpiękniejsze . Konkurs  skierowany był do  uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz  uczniów szkół średnich powiatu mieleckiego.  Spośród ponad 50 uczestników konkursu ze  szkół podstawowych  jury wyłoniło laureatów. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7b,  Maria Jemioło, piosenką  Jana Pietrzaka pt.  „Taki kraj”  wyśpiewała  3 miejsce.

Czytaj całość...
Projekt czytelniczy w oparciu o książkę "Kamienie na szaniec" wyk. kl. 7c i 7d

 Klasy 7 c i 7 d pod okiem polonistki pani Moniki Kuroń przez 3 tygodnie pracowały nad realizacją projektu czytelniczego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, do którego przystąpiła nasza szkoła. Projekt realizowany był w oparciu o utwór „Kamienie na szaniec”  Aleksandra Kamińskiego i miał na celu udowodnienie, dlaczego warto przeczytać właśnie tę książkę i na czym polega jej nieprzemijająca wartość.

Czytaj całość...
Święto Niepodległości 2019

W naszej szkole tegoroczne Święto Niepodległości będziemy obchodzić we wtorek tj. 12 listopada 2019r. Z tej okazji odbędzie się uroczysta akademia o godz. 11.40 (5 lekcja). Tego dnia obowiązuje strój galowy.
 
 

Uroczystości Wszystkich Świętych.

 W czwartek, w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, przez naszą szkołę po raz kolejny przeszedł korowód świętych. Uczniowie biorący udział w korowodzie zgromadzili się w holu i wyruszyli szkolnymi korytarzami do sali nr 112, w której wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Największą popularnością cieszyli się Najświętsza Maryja Panna oraz polscy święci – błogosławiona Karolina Kózka, święta Kinga, święty Maksymilian Kolbe.
 

Czytaj całość...
Drugie miejsce w finale miejskim w piłce nożnej chłopców

zawodyDnia 17 października 2019 miały miejsce Eliminacje Miejskie w Piłce Nożnej. W imprezie udział brały szkoły podstawowe nr  3, 11, 13. Zawody odbyły się w SP 9 w Mielcu, w których Nasza Szkoła zdobyła I miejsce. Dzięki zwycięstwu nasi uczniowie awansowali do finału miejskiego który się odbył 23.10.2019 również w SP 9 w Mielcu w którym Nasi zawodnicy zmierzyli się ze szkołami  podstawowymi nr 1,2,3.
Chłopcy wygrywając dwa mecze – a jeden remisując, zajęli II miejsce w klasyfikacji generalnej. Opiekunem uczniów  w trakcie zawodów był mgr Piotr Kokoszka.
 
 
Czytaj całość...
Wolne terminy na wynajem hali sportowej

Informujemy, że mamy jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej w dniach

Soboty  godz. 15.30-17.30 oraz 19.00-20.30

Niedziele od 15.30-17.00

Szczegółowe informacje tel. 17 787 54 54
 

Nowe numery telefonów w SP 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu


Aktualne numery telefonów w szkole w załączniku.

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019