Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Nowe zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej w roku szk. 2019/20

Książki i całe komplety podręczników (wraz z płytami CD do j. angielskiego, j. niemieckiego) prosimy przynosić spakowane w reklamówkach z dołączoną kartką z danymi ucznia (imię, nazwisko, klasa, numer w dzienniku,  ewentualne  braki do odkupienia przez ucznia). 
Reklamówki zostawiamy na  wyznaczonych stolikach w sali 93 (obok biblioteki).

W podanych niżej dniach w godzinach 8.30- 12.00 uczniowie przynoszą książki i podręczniki do biblioteki:
Czytaj całość...
W hołdzie Patronowi - uczniowie szkoły

  patron    „Każdy człowiek, każde dziecko jest słońcem, które wschodzi. Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”
Jan Paweł II
„My się w domu dziś uczymy-artystycznie o Patronie Szkoły!”
Nauka w domu , „w zamknięciu” nie musi być nudna! Można ten czas wykorzystać na naukę, zabawę z rodzeństwem, pomoc w domu i jeszcze zrobić coś fantastycznego, a zarazem niezwykłego.
Uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 11 w Mielcu oddali  hołd  Janowi  Pawłowi  II-Patronowi  Szkoły, realizując projekt  pt „ Uczniowie Jana Pawła II” ,  nagrywając film” W hołdzie Janowi  Pawłowi  II-Patronowi Szkoły”. Do tego niecodziennego wyzwania  przyczyniła się oczywiście setna  rocznica  urodzin świętego Jana Pawła II oraz rok 2020 –rokiem Jana Pawła II
 


Czytaj całość...
Laurki dla mamy i taty

laurki
 
Uczniowie z klasy 4 i 5 przygotowali dla swoich rodziców piękne laurki z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy.
zobacz laurki
Nauczyciel plastyki
 


Zielony dzień  online w naszej szkole

zielonyW tym roku zielony dzień promujący zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia został zorganizowany w innej formie niż dotychczas.  Chcieliśmy aby nasze hasło łączyło całe rodziny stąd– Witaminki dla rodzinki . Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej ilości zdjęć, które otrzymaliśmy od was. Cieszy nas,że samodzielnie przygotowujecie tak wiele różnorodnych  zdrowych potraw oraz aktywnie spędzacie  wolny  czas na spacerach w lesie czy nad wodą .
 Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy nadesłali zdjęcia  oraz życzymy ciekawych pomysłów na  zdrowe potrawy i aktywne spędzanie wolnego czasu . Tak trzymać ! Ruch to zdrowie !  zobacz zdjęcia    


                                                                                          
Czytaj całość...
Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie SP11 w Mielcu

 
W związku z częściowym uruchomieniem szkoły (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych, zajęcia rewalidacyjne oraz konsultacje dla uczniów klas 4-8) proszę o wnikliwe zapoznanie i zastosowanie się do obowiązujących od 25.05.2020 r. Procedur zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii  COVID-19 na terenie Szkoły  Podstawowej nr 11  z Oddziałami Integracyjnymi  im. św. Jana Pawła II w Mielcu.

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS STARSZYCH (4-8) od 01 do 05 czerwca 2020r.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN nasza Szkoła podstawę programową w dalszym ciągu realizuje zdalnie na odległość, głownie poprzez platformę e-learingową. Jednak dla uczniów, którzy potrzebują wytłumaczenia niezrozumiałych treści lub ewentualnej poprawy rocznej oceny z danego przedmiotu nauczania (zgodnie z Wewnątrzszkolnym Ocenianiem SP11 i kalendarzem roku szkolnego, nauczyciele wystawiają propozycje ocen do 22.05.2020r .,następnie wychowawcy klas informują o tych propozycjach uczniów i ich rodziców), Szkoła organizuje konsultacje. Aby zapewnić wszystkie standardy bezpieczeństwa sanitarnego oraz sprawną organizację i przebieg spotkań uczniów z nauczycielami, prosimy rodziców o zapisywanie uczniów na konsultacje na zamieszczonym poniżej druku.

Druk zapisu
i przesłanie go pocztą elektroniczną  swojemu wychowawcy klasy do dnia 27 maja 2020r. W związku z potrzebnym czasem na właściwą organizację, zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane. O terminie i miejscu (sali) wychowawca klasy poinformuje, każdego ucznia indywidualnie. Wydrukowaną deklarację i podpisaną przez rodziców można dostarczyć do sekretariatu szkoły lub w dniu konsultacji przekazać nauczycielowi.


Czytaj całość...
Biblioteka szkolna czynna od 25.05.2020 w godzinach: 8.30 -12.00


1.W pomieszczeniu biblioteki może przebywać tylko jedna osoba wypożyczająca lub oddająca książki.
2. Nie ma możliwości  wolnego dostępu do półek, korzystania z czytelni, komputerów.
3. Zwracane książki kładziemy w miejscu wyznaczonym przez bibliotekarza
4.Uczniowie uczestniczący w zajęciach na terenie szkoły mogą w razie potrzeby korzystać z biblioteki. Pozostali uczniowie muszą zgłaszać chęć korzystania z biblioteki do nauczycieli bibliotekarzy wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną  
5. Od 1.06.2020  biblioteka zaczyna zbierać podręczniki  i książki przed końcem roku szkolnego.

Harmonogram zwrotu wg nowych zasad zostanie podany na stronie internetowej szkoły 26.05.2020 r.


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 
       
     

     kangurInstrukcja dla uczestnika konkursu

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH od 25 do 29 maja 2020r.

Konsultacje ósmoklasistów z nauczycielami, są dobrowolnymi, nieobowiązkowymi spotkaniami dla uczniów potrzebujących wytłumaczenia niezrozumiałych treści lub ewentualnej poprawy rocznej oceny z danego przedmiotu nauczania (zgodnie z Wewnątrzszkolnym Ocenianiem SP11 i kalendarzem roku szkolnego, nauczyciele wystawiają propozycje ocen do 22.05.2020r., następnie wychowawcy klas informują o tych propozycjach uczniów i ich rodziców). Nieobowiązkowość konsultacji wynika z tego, że nie są to zajęcia dydaktyczne. Podstawę programową obowiązkowo w dalszym ciągu szkoła realizuje zdalnie na odległość głownie poprzez platformę e-learingową.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020