Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

XIX Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

konkursUczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX  Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży szkół noszących imię Jana Pawła II w Pysznicy, który został zorganizowany pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty  i Senator Rzeczypospolitej Polskiej p. J. Sagatowską.  Naszą szkołę reprezentowały w przeglądzie prace plastyczne następujących uczniów: MILENA KUDŁA (5D), NATALIA PYTKO (5 E), MILENA MUNIAK (5 E),  ANNA INDYK (6 B) oraz WIKTORIA DEREŃ (8C). Gratulujemy różnorodnych prac i życzymy wielu sukcesów na niwie artystycznej  zobacz prace
 
Opracowała: mgr D. Baltyzar
Karolina Moskal - Laureatką XIX Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży

Dnia 28 XI br. w Szkole Podstawowej w Pysznicy odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia  XIX Międzywojewódzkiego  Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży. W konkursie  swoje prace plastyczne i literackie zaprezentowali uczniowie z 55 szkół i 3 przedszkoli z terenu województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Na konkurs napłynęło 315 prac plastycznych i 126 utworów poetyckich.
 
 Karolina   dyplom  
 
 

Czytaj całość...
Kiermasz świąteczny 2019

paczka
Spektakl "Zorro", Papugarnia Rzeszów  wycieczka klas 5a,5c,5e.

wycieczkaDnia 27.11.2019r. klasy 5a,5c,5e wybrały się na wycieczkę szkolną do Rzeszowa. Celem wycieczki było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki,  krzewienie kultury, estetyki żywego słowa i zachowania w teatrze poprzez udział w spektaklu „Zorro”. Następnym etapem wycieczki był wypad do papugarni znajdującej się w Galerii Rzeszów. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat papug oraz zapoznanie się z warunkami ich życia.
 

Czytaj całość...
Wizyta w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych

W
wizytae wtorek 26 listopada uczniowie klas 3b i 3d zostali zaproszeni do Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczych  w Mielcu, aby zapoznać się z efektami pracy wychowanków tej placówki w związku z realizowanym tam projektem " Tydzień Europejski". Obejrzeliśmy prezentację multimedialną oraz wystawę prac plastycznych prezentujących różne kraje Europy.
 
Czytaj całość...
Uczniowie naszej Szkoły świętują Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka wspólnie z UNICEF

prawaSzkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu bierze udział w światowych obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez UNICEF Polska. W tym roku przypada wyjątkowa - 30. rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. 20 listopada to szczególna data, przypominająca o dzieciach i ich prawach. UNICEF w swoich działaniach zwraca uwagę na te kwestie i inicjuje różne projekty, których celem jest upowszechnienie wiedzy o prawach dziecka. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF to wydarzenie, które jednoczy wszystkie dzieci na świecie.
 

Czytaj całość...
Zielona szkoła w Jastrzębiej Górze 25.05 - 01.06.2020

Szkoła Podstawowa nr 11 we współpracy z Biurem Podróży Lubatur organizuje zieloną szkołę w Jastrzębiej Górze w dniach 25.05-01.06.2020. Będzie to obóz sportowy dla uczniów klas 4-8.  Cena 995 zł.
Chętnych uczniów prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 06.12.2019
Zapisy u p. Lidii Pieróg s. 6  po okazaniu dowodu  wpłaty zaliczki.
Nr konta do wpłat na zieloną szkołę:
BNP Paribas 41 1750 1035 0000 0000 0988 1058


Czytaj całość...
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  projekt
W październiku i listopadzie 2019 r. klasy 1-3 realizowały projekt czytelniczy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klas drugich i trzecich przeczytali książki Holly Webb z serii "Zaopiekuj się mną". Po omówieniu treści książek uczniowie klas drugich zaprojektowali i wykonali zakładki  do książek.     Dzieci z klas trzecich wykonały rysunki bohaterów przeczytanych książek oraz albumy z bohaterami serii książek " Zaopiekuj się mną".

Czytaj całość...
Szlachetna Paczka 2019

 Już po raz dziesiąty chcemy wspólnie przygotować świąteczną paczkę. 16 listopada wybraliśmy potrzebującą  rodzinę:  POD – 3775 – 15712.     
      Zwracamy się z prośbą do rodziców, uczniów i nauczycieli o pomoc w zorganizowaniu świątecznego kiermaszu, który odbędzie się w naszej szkole  3-go grudnia 2019 r. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zakup wszystkich rzeczy, których potrzebuje rodzina. W tym roku z kategorii pomoc wybraliśmy: Choroba - niepełnosprawność.
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020