Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Odblaskowo i bezpiecznie

bezpiecznieKształtowanie nawyków niezbędnych do bezpiecznego poruszania się po drogach w charakterze przechodnia i pasażera to jedno z ważnych zadań szkoły. Cel ten realizowany był poprzez ogólnoszkolną akcję pod hasłem ,,Tydzień dla bezpieczeństwa” w dniach od 01.10 do 05.10.2018 r. W ramach tej akcji uczniowie klas młodszych  powtarzali zasady przechodzenia przez jezdnię, utrwalali znajomość wybranych znaków drogowych, rozwiązywali zagadki, oglądali filmy, wykonywali prace plastyczne na temat ,,Moja bezpieczna droga do szkoły”.
 

Czytaj całość...
Święto Tabliczki Mnożenia w SP11

naukaŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ang. World Multiplication Table Day) to akcja, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. 28 września 2018 roku po raz ósmy szkoły z różnych stron świata i nasza szkoła uczestniczyły w tym wydarzeniu. Przez cały tydzień przypominaliśmy sobie tabliczkę w dość przyjemny sposób. Jedni wykonywali plakaty, pisali rymowanki i tworzyli prace plastyczne, inni ćwiczyli przepytując się wzajemnie na lekcjach lub na przerwach przy pojawiających się w całej szkole planszach i tablicach z trudniejszymi przykładami.

Czytaj całość...
Z klasyką na Ty.

koncertW poniedziałek, 1 października  2018r., młodzież naszej szkoły (klasy 7 i 6b) uczestniczyła w koncercie  mieleckiej orkiestry symfonicznej pod batutą Franciszka Wyzgi.  Ta wspaniała inicjatywa  realizowana  przez Mieleckie Towarzystwo Muzyczne  przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego oraz Prezydenta Miasta  Mielca miała na celu  przełamywania barier w obcowaniu z kulturą , kształtowaniu  świadomej i krytycznej  percepcji sztuki oraz wzbudzenie potrzeby regularnego  w niej uczestnictwa  młodzieży naszego miasta.
Czytaj całość...
24 Ogólnopolskie Biegi Uliczne

biegiDnia 28 września 2018 roku odbyły się 24 Ogólnopolskie Biegi Uliczne. Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocja miasta Mielca i regionu. Organizatorem zawodów  jak co roku jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Impreza cieszyła się ogromną popularnością, oraz zgromadziła lokalne osobistości że świata polityki oraz sportu. Dzięki sponsorom oraz Klubowi Lekkoatletycznemu impreza miała zasięg masowy, a uczestnicy wraz z kibicującymi rodzinami przybyli licznie na zawody, mimo kapryśnej pogody.
 

Czytaj całość...
Zajęcia edukacyjne w plenerze

wycieczkiUczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w wycieczkach do lasu, do Nadleśnictwa Tuszyma. Dzięki nim poznali pracę leśniczego, zobaczyli szkółkę leśną i dowiedzieli się jakich warunków do wzrostu potrzebują poszczególne gatunki  drzew. Odwiedzili miejsce hodowli konika polskiego, tereny rezerwatu „Bagno Przecławskie” i podziwiali pomnik przyrody - dąb „Krystek”.

Czytaj całość...
Dzień Chłopaka w klasie I c

Ic30 września, zgodnie z coroczną tradycją, w klasie I c obchodzony był Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki złożyły kolegom serdeczne życzenia, a rodzice przygotowali drobne upominki. Podczas wesołych zabaw i konkursów chłopcy prezentowali swoje umiejętności, zdobywając w ten sposób tytuł ,,Super Chłopaka”. Wszyscy bawili  się świetnie, integrując się ze sobą i na pewno będą mile wspominać ten szczególny dzień.    zdjęcia
Opracowała: mgr R. Gołąb
 
Do kina na film Dywizjon 303

dywizjonUczniowie klas siódmych i  ósmych naszej szkoły wybrali się 25 i 26 września 2018 r. do kina „Cinema 3D” , aby obejrzeć film pt. „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” oparty  na znanej książce Arkadego Fiedlera .  Jest to opowieść o polskich lotnikach, którzy walczyli w czasie II wojny światowej w bitwie o Anglię. Film prezentuje nie tylko spektakularne akcje asów przestworzy, ale pokazuje też ich życie prywatne. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.

Czytaj całość...
Zajęcia pedagogiczne dla rodziców.

Zapraszam serdecznie rodziców na pierwsze zajęcia psychoedukacyjne „Jak mówić, żeby dzieci słuchały, jak słuchać żeby dzieci mówiły” w dniu 05 października 2018r. o godz.1630 w sali  83. Informujemy, że zostało już tylko 5 wolnych miejsc, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
mgr Jadwiga Mleczko – pedagog szkolny
 

Mielec Moja Mała Ojczyzna.

 spotkanie W dniu 26 września 2018r. gościliśmy w murach naszej szkoły pana Józefa Witka – autora „Encyklopedii miasta Mielca”, wybitnego znawcę regionu, animatora kultury, wielkiego społecznika, miłośnika rodzinnego miasta i regionu, człowieka, którego serce należy do naszej małej Ojczyzny. Po  powitaniu przez wicedyrektora Jacka Mleczko obyła się krótka część artystyczna, gdzie  uczennice klasy 7c  przypomniały i uświadomiły zebranym wartość małej Ojczyzny.  Przygotowana sceneria z banerem „Moja mała Ojczyzna Mielec” oraz wystawa książek o Mielcu, w tym encyklopedie autorstwa Józefa Witka przeniosły wszystkich zebranych do „kraju  lat dziecinnych”.   
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019