Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Klasa 2 d z życzeniami u seniorów

wizyta Tuż przed świętami uczniowie klasy 2d wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Mielcu, aby złożyć świąteczne życzenia pensjonariuszom. Mały Samorząd Uczniowski oraz społeczność uczniowska SP 11 wykonała ponad 150 kartek z życzeniami świątecznymi. Klasa druga d przygotowała krótki program o tradycjach i zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem, w który wplotła wiele pięknych kolęd. Po zaprezentowaniu programu uczniowie złożyli seniorom  życzenia i wręczyli kartki z życzeniami. Uczniowie naszej szkoły przygotowali także kartki ze świątecznymi życzeniami dla dzieci z Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia.
Opracowała Lidia Pieróg
 

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci

 
1Tosia7 grudnia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się Uroczysta Gala Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci - ,,Niezwykłe opowieści”, której towarzyszył wernisaż prac plastycznych nagrodzonych w tym konkursie. Duży sukces odniosła uczennica klasy I c Antonina Zimny. Praca plastyczna Tosi będąca ilustracją do ,,Legendy o zaczarowanych krakowskich gołębiach”  zdobyła wyróżnienie spośród 876 prac nadesłanych na ten konkurs. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
                                                                                        Opracowała: mgr R. Gołąb

"Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia"  szkolny konkurs plastyczny

 Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas 4, 5, 6, 7 i 8 pt.: „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”. Nasi uczniowie wykonali prace przedstawiające tradycje i symbole Świąt Bożego Narodzenia za pomocą różnorodnych technik plastycznych. Laureatami konkursu zostali uczniowie: Karolina Pawęzka  z kl. 7d , Joanna Śpiewak z kl. 5c, Kinga Szymczyk z kl. 7d, Magdalena Stolarz z kl.6a i Martyna Witkowska z kl. 5d.

Czytaj całość...
Poznaję zawody. Praca strażaka.

spotkanieDnia 11 grudnia.2018r. w ramach realizacji programu doradztwa zawodowego w naszej szkole, klasy 8a, 8b, 7c wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Uczniowie obejrzeli film i prezentację multimedialną, wysłuchali pogadanki na temat pracy zawodowej strażaków. Aktywnie uczestniczyli w pokazie i udzielaniu pierwszej pomocy na fantomie dorosłego człowieka i dziecka. Obserwowali próbny alarm zastępów i wozów bojowych.

Czytaj całość...
Wycieczka klasy 4a i 4c do Rzeszowa

wycieczka  Dnia 12.12.2018 klasy 4a oraz 4c, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Rzeszowa. W programie wyjazdu był udział w spektaklu „Opowieść Wigilijna” wg opowiadania Charlesa Dickensa w Teatrze Maska, jak również uczestnictwo i zabawa we FlyParku - Parku Trampolin. Opiekunami uczniów podczas wycieczki byli: mgr Dorota Baltyzar, mgr Agnieszka Dziuba, mgr Piotr Kokoszka.   zobacz zdjęcia
Opracował: mgr Piotr Kokoszka
 


Warsztaty kulinarne w Atenie klasy 4a

warsztaty     Dnia 11.12.2018, klasa 4a, wybrała się na warsztaty kulinarne do restauracji Atena. Uczniowie mogli zasięgnąć teoretycznych oraz praktycznych informacji na tematy związane z wypiekami wigilijnymi, w tym wałkowania ciasta, dekoracji pierniczków oraz lepienia pierogów. Opiekunami uczniów  w trakcie wycieczki byli: mgr Piotr Kokoszka, mgr Agnieszka Dziuba.   zobacz zdjęcia
Opracował: mgr Piotr Kokoszka
 
"Wersy dla Niepodległej"

wersy
Mieleckie Towarzystwo Literackie, uczciło 100. rocznicę odzyskania niepodległości. W wydrukowanym z tej okazji tomiku poezji „Wersy dla Niepodległej”, znalazły się wiersze twórców MTL, wiersze z konkursu „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” oraz wiersze  ze Szkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego  w Mielcu. Wśród utworów patriotycznych znalazł się wiersz uczennicy klasy 8b naszej Szkoły Weroniki Juwy „Moja Ojczyzna”.
 
 
 

Czytaj całość...
Szkolny konkurs poezji patriotycznej
konkursOjczyzna to wielkie słowo. Pisało o niej wielu wybitnych pisarzy i poetów - jedni sławili piękno jej krajobrazów, inni zachwycali się bohaterstwem ludu czy wreszcie niepowtarzalnością języka i kulturą. Ale wszyscy zgodnie chcieli i nadal pragną, aby Polska była zawsze wolna, piękna i lepsza. My również tym pragnieniem połączeni, zorganizowaliśmy w SP 11 w Mielcu Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej – „O Ojczyźnie naszej dziś chcemy mówić”.
 
 
 
Czytaj całość...
Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej


konkursW grudniu 2018 roku uczennica z kl.7 d  Karolina Pawęzka otrzymała nagrodę -wyróżnienie ( w kategorii plastyka, w grupie wiekowej klas 7-8 i klas gimnazjum )  w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Uskrzydlona bielą orła…” zorganizowanym pod patronatem Senator Rzeczypospolitej Polskiej pani J. Sagatowskiej i Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani M. Rauch. Wernisaż pokonkursowy  i uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Pysznicy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.  zobacz zdjęcia

Oprac.D.Baltyzar
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019