Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Nowości w bibliotece szkolnej.

nowosciZachęcamy uczniów do sięgnięcia po nowości zakupione do biblioteki szkolnej. Coś ciekawego znajdą dla siebie zarówno młodsi jak i starsi czytelnicy. Uczniów klas 1-3 zachęcamy do sięgnięcia po książki z serii: „Czytaj sobie” oraz „Świat oczyma dziecka”. Dla starszych polecamy bestsellery wydane w 24 językach: „ Jak wychować sobie rodziców”, „ Jak wychować sobie nauczycieli” oraz książki z serii „Niefortunnych zdarzeń”, „Pas Deltory”. Dla uczniów interesujących się sportem polecamy „ Najsłynniejsi współcześni piłkarze”, „ Piłka nożna. O co w tym wszystkim chodzi?” i wiele, wiele innych ciekawych pozycji.  zobacz nasze nowości
Opracowała:mgr Iwona Zygmunt
 

Nagrodzeni w Kangurze Matematycznym

16 marca 2017r. spora grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w tym międzynarodowym konkursie matematycznym: 20 uczniów klas drugich w kategorii Żaczek, 12 uczniów klas trzecich w kategorii Maluch, 22 uczniów klas czwartych w kategorii Maluch, 17 uczniów klas piątych w kategorii Beniamin, 12 uczniów klas szóstych w kategorii Beniamin. Każdy uczestnik otrzymał przestrzenną układankę - breloczek Magiczny sześcian.
WYNIKI KONKURSU : 11 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych uzyskując wynik "bardzo dobry" lub "wyróżniony" :
 

Czytaj całość...
Wojewódzki sukces WIKTORII KUROŃ z 6b

Wiktoria Wiktoria Kuroń z klasy 6b została dwukrotną finalistką   w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Uczennica klasy 6b  Wiktoria Kuroń reprezentowała szkołę w kilku wojewódzkich konkursach przedmiotowych, a z matematyki ( opiekun: mgr Teresa Hawron) oraz języka polskiego (opiekun: mgr Magdalena Rumak-Markowska) zdobyła tytuł finalisty. Jest to ogromny sukces uczennicy.
 
Czytaj całość...
Aktorskie debiuty uczniów naszej Szkoły na scenie SDK w Mielcu.

aktorzy 26 kwietnia 2017 r. na scenie sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu odbyła się XX edycja konkursu „Teatr jednego wiersza”. Tym razem w konkursie wystartowało 33 osoby w 28 prezentacjach. Celem konkursu była popularyzacja poezji w formie teatralnej. Uczestnicy musieli więc wykazać się trafnym wyborem repertuaru, dykcją, interpretacją tekstu, pomysłowością w doborze rekwizytów, kostiumów.
 
Czytaj całość...
Powiatowy Konkurs Czytelniczy -Czytanie jest podróżą.

czytamy Uczennice naszej szkoły brały udział w powiatowym konkursie czytelniczym pt. "Czytanie jest podróżą". Organizatorem tego przedsięwzięcia była Pedagogiczna Biblioteka w Rzeszowie -Filia  w Mielcu, Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju PBW w Rzeszowie, Koło Mieleckich Polonistów. Celem konkursu było rozbudzanie pasji czytania  i rozwijania twórczego myślenia. Konkurs składał się z dwóch części  -  etapu pisemnego , w którym wykazywali się znajomością historii książki i czytelnictwa, a dodatkowo musieli przeczytać trzy powieści.
 


Czytaj całość...
My się deszczu nie boimy i Chęciny odwiedzimy...
wycieczkaTe słowa przyświecały klasom 4c, 5c i 6c, które  z wychowawcami- panią mgr Moniką Kuroń, panią mgr Magdaleną Rumak-Markowską, panią mgr Martą Majką-Przywarą i dyrektorem mgr Jackiem Mleczko w dniu 27.04.2017 r. wybrały się na wycieczkę do Chęcin.  Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku w Chęcinach, który powstał na przełomie XIII i XIV wieku. Uczestnicy wycieczki pod okiem przewodników  zapoznali się z zabytkowymi miejscami  oraz pokonali 162 stopnie na wieżę zamkową, gdzie  ich  oczom ukazał się piękny krajobraz na Kielce i Góry Świętokrzyskie. Była  to wspaniała a zarazem niezapomniana lekcja historii.
 
 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2017