Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Sprawozdanie z realizacji projektu interdyscyplinarnego "Kino-Szkoła"

kinoKino-Szkoła to Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów.

Czytaj całość...
Spotkanie ze znanym sportowcem  Wojciechem Lubienieckim

absolwent

 
29 maja do naszej szkoły przybył znany sportowiec i zarazem nasz były uczeń – WOJCIECH LUBIENIECKI  wraz ze swoim trenerem panem Zbigniewem Żolą oraz mamą. Chłopcy z klasy 7 c przygotowali prezentację, aby przybliżyć swoim kolegom postać i przebieg kariery zawodowej młodego sportowca – szermierza i wyjaśnić, na czym polega ta dyscyplina sportu.

 

 


Czytaj całość...
Zielony "runmageddon" dla najmłodszych uczniów

  zdrowieW czasie ‘Tygodnia dla Zdrowia” odbył się wielki bieg przez tor przeszkód dla klas 1-3oraz zajęcia ruchowe w plenerze. W szybkim tempie dziewczynki i chłopcy musieli wykonać zwisy, podpory, pokonać ruchome przeszkody, wykazać się dobrą koordynacją i współpracą w działaniu w bojowych warunkach.
 
 
 

Czytaj całość...
Spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II

akademiaGdy spoglądam na drugą osobę Na Chrystusa spoglądam
Gdy się do niej uśmiecham Do Chrystusa się uśmiecham
Gdy powiem coś do niej Do Chrystusa mówię
Gdy daję jej cokolwiek Chrystusowi daję
 
Słowami wiersza rozpoczęliśmy uroczystą akademię z okazji 98 rocznicy urodzin naszego Patrona św. Jana Pawła II. W tej uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z ks. Jerzym Ciećko, który reprezentował parafię Trójcy Przenajświętszej.

Czytaj całość...
Zielony "Tydzień dla zdrowia" cz.2

zdrowieW klasach młodszych tydzień dla zdrowia rozpoczął się pracą z Gazetką „Witaminka” wydawaną przez i Zespół Promujący Zdrowie pod kierunkiem p. B.Kramek. Wychowawcy w klasach prowadzili ciekawe zajęcia i zachęcali uczniów do aktywnego włączenia się w działania sprzyjające promocji zdrowia. Klasy drugie uczestniczyły w pszczelich  warsztatach  prowadzonych przez p. Wiolettę Okulską. Uczniowie obejrzeli  żywe pszczoły w szklanym ulu, poznali prosty sprzęt pasieczny oraz samodzielnie wykonali świece z wosku pszczelego. Mieli okazję przymierzyć kapelusze pszczelarskie i wysłuchać opowieści z życia pszczół.

Czytaj całość...
Projekt "Szkoła Młodych Patriotów"
„Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego.”
Jan Paweł II

W bieżącym roku szkolnym 2017/20178,  uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu, uczestniczyli w realizacji Projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie. Cel projektu zakładał uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. 

 
Czytaj całość...
Z wizytą u hrabiego Potockiego

wycieczka29 maja uczniowie klas 4d i 5d wraz z wychowawczyniami paniami Jadwigą Gładysz i Moniką Sołtys oraz panem wicedyrektorem Jackiem Mleczko udali się do kompleksu pałacowo- ogrodowego w Łańcucie. Celem wycieczki było zwiedzanie słynnej rezydencji magnackiej, a także wzbogacenie wiedzy o historii regionu. Po pięknych, pałacowych wnętrzach oprowadzały nas panie przewodniczki, które opowiedziały nam dzieje zamku i jego właścicieli.
 

Czytaj całość...
XXIV miejski konkurs piosenki "Śpiewać każdy może"

D
Marysiania 27 maja 2018 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu zorganizowała XXIV Miejski Konkurs Piosenki “Śpiewać każdy może, CZYLI MIELECKĄ SZANSĘ NA SUKCES”. Konkurs przeprowadzony został podczas festynu “DZIECINADA” w Parku Oborskich. W konkursie wzięło udział 26 uczestników ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z miasta Mielca. Eliminacje przeprowadzono zgodnie z regulaminem konkursu w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę  godnie zaprezentowały dwie uczennice Wiktoria  Grabarz  z klasy 2  ( I kategoria) i  Maria Jemioło  z klasy 5b  ( II  kategoria).
Czytaj całość...
List z Watykanu -otrzymaliśmy list od papieża Franciszka.

 

 

list

 
Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie z klas IV na lekcjach plastyki przygotowali kartki wielkanocne, spośród których najładniejsze zostały wysłane do Watykanu. Otrzymaliśmy odpowiedź - list od Jego Świątobliwości papieża Franciszka wraz z życzeniami  i błogosławieństwem dla całej naszej społeczności szkolnej.       zdjęcia
 opracowała: mgr D.Baltyzar
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018