Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Sukces w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego dla klas trzecich

11 czerwca 2018 o odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego dla klas trzecich “Primary School Tournament”,  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Mielcu. W gronie sześciu laureatów ze wszystkich szkół mieleckich znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Gabriela Kusowska z kl. 3b i Emilia Ślęzak z kl. 3c, którym dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Naczelnik Wydziału Edukacji Arkadiusz Gałkowski.Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!
 Opiekunem uczennic jest mgr Katarzyna Kuzara.
 konkurs     konkurs   
 
Mała lekcja anatomii
lekcja
 
W dniu 11 czerwca w naszej szkole odbyły się zajęcia laboratoryjne, których  celem było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania naukami medycznymi oraz rozszerzenie wiadomości z zakresu fizjologii i anatomii człowieka. Pod opieką pani dr Agaty Graniczki uczniowie klas siódmych uczestniczyli w sekcji narządów pozyskanych dzięki uprzejmości właściciela zakładów mięsnych w Podleszanach.

 


Czytaj całość...
4c i 4e ze Skarbkiem 200 metrów pod ziemią&

wycieczka 5 czerwca 2018 roku uczniowie klas 4c i 4e wraz ze swoimi wychowawczyniami zwiedzili najstarszą w Polsce Kopalnię Soli w Bochni, która po prawie ośmiu wiekach wydobywania soli wygląda dziś jak podziemne miasto. Zwiedzanie kopalni rozpoczęliśmy od zjazdu pod ziemię ciemnym, wilgotnym szybem Campi. Tuż po zjeździe pod ziemię, na uczestników wycieczki czekała kolejka, która przemierzyła kilometrową trasę pomiędzy szybem Campi i Sutoris. Kolejka jechała dość szybko, ale po drodze mogliśmy zobaczyć wiele zabytków, postaci i ciekawych, zagadkowych miejsc.
 

Czytaj całość...
Nagrodzeni w Kangurze Matematycznym


upominek 17 marca 2018r. spora grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w tym międzynarodowym konkursie matematycznym:
14 uczniów klas pierwszych i drugich w kategorii Żaczek,
49 uczniów klas trzecich i czwartych w kategorii Maluch,
37 uczniów klas piątych i szóstych  w kategorii Beniamin,
5 uczniów klas siódmych w kategorii Kadet.

 

Czytaj całość...
Reprezentanci klas 7 także mistrzami Mielca w piłce ręcznej.

sport9 czerwca zakończyły się toczone od listopada ubiegłego roku rozgrywki Ligi piłki ręcznej szkół podstawowych miasta Mielca klas 7. Miło poinformować , że podobnie jak klasy 4 i 6 również w tej kategorii wiekowej zespół SP11 zdobył złote medale. Zawody zorganizował i prowadził w naszej hali w sobotnie przedpołudnia miejski organizator sportu przy wsparciu Urzędu Miasta.  Po wcześniejszych bezapelacyjnych zwycięstwach jeszcze przed finałowymi meczami z SP1 i SP7 wiadomo było , że jesteśmy faworytem do mistrzostwa. Zdecydowane zwycięstwa w fazie medalowej potwierdziły wcześniejsze przewidywania i złote medale Ligi klas 7 zawisły na szyjach naszych zawodników.
 

Czytaj całość...
Laureaci Miejskiego Konkursu Bibliotecznego

Dnia 6 czerwca 2018 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu odbyło się rozdanie nagród  laureatom Miejskiego Konkursu Bibliotecznego na ilustrację do tekstu o treści patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. W konkursie tym w kategorii klas IV – VII pierwsze miejsce zajęła Maria Jemioło kl. VI b, drugie Magdalena Stolarz kl. V a, a wyróżnienie w kategorii klas I – III zdobyła Nicole Szczepańska kl. III c. Uczennicom gratulujemy wspaniałych prac.

Opracowała: mgr R. Gołąb
 

SP11 na I miejscu w Mielcu w Mini Hanball Lidze klas 4.

meczW zakończonych rozgrywkach Mini Handbal Ligi klas 4 szkół podstawowych zorganizowanych przez klub piłki ręcznej SPR Stal Mielec reprezentacja SP11 zdobyła złote medale. Nasi początkujący piłkarze ręczni pokazali  wielką waleczność oraz duże już umiejętności techniczno-taktyczne i w zdecydowany sposób pokonali pozostałe szkoły podstawowe z Mielca biorące udział w turnieju a było ich 8. Nagrody – okazały puchar oraz medale i dyplomy dla każdego zawodnika wręczali przedstawiciele klubu oraz dyrektor mieleckiego wydziału oświaty w obecności wielu rodziców dzieci z całego Mielca.   zdjęcia
 

SP 11 najlepsza w Międzyszkolnych zwodach pływackich klas 1-3

W zakończonych międzyszkolnych zawodach pływackich dla dzieci klas 1-3, które odbyły się 05.06.2018 r w  nasza szkoła zajęła w ogólnej klasyfikacji I miejsce. W kategorii klas I chłopców - I miejsce  zajął Gabriel Krakowski kl. 1d, III miejsce Tymon Barczyński kl. 1d, VI miejsce Kacper Gorazd kl. 1d.
 

Czytaj całość...
Szczypiorniści SP11 ze złotem i brązem w ENEA CUP

sport3 czerwca rozegrano turniej finałowy Regionalnej Ligi Młodzieżowej w piłce ręcznej „Enea Cup” upamiętniający 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek, na parkiet wyprowadzona została Flaga Polski oraz odegrany został Mazurek Dąbrowskiego. W hali przy SP 7 stawiły się najlepsze zespoły w regionie.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018