Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Święty Jan Paweł II nasz Patron
grupa artystyczna
     W dniu 23 października 2017 r. uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 zostali zaproszeni do Szkolnego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego im. Królowej Jadwigi w Mielcu, aby zaprezentować montaż słowno- muzyczny poświęcony patronowi naszej szkoły Janowi Pawłowi II. Grupa artystyczna  pod opieką nauczycielek: Ewa Gola i Jadwiga Gładysz,  przedstawiła wzruszające wiersze i utwory muzyczne poświęcone temu wielkiemu człowiekowi.

Opracowała: mgr Jadwiga Gładysz 
 
Harmonogram spotkań Zastępcy Prezydenta Miasta Mielca z Mieszkańcami

W dniach 13-16.11.2017 oraz 20-21.11.2017 odbędą się spotkania Zastępcy Prezydenta Miasta Mielca Jana Myśliwca z mieszkańcami mieleckich osiedli.
Harmonogram spotkań dostępny w postaci dokumentu Microsoft Word  harmonogram

   

Wystawa "Orzeł biały..."
wystawa Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela plastyki, przygotowali wystawę prac malarskich i rysunkowych pt. „ Orzeł biały…”, którą można oglądać na korytarzu naszej szkoły od 30 października do 13 listopada 2017 r. Zaprezentowane prace, wykonane na lekcjach plastyki przez uczniów klas 4, 5, 6 i 7, ukazują  ideę niepodległości, polskości i wolności oraz nawiązują do symboli narodowych, wielkich rocznic i wydarzeń z historii naszej Ojczyzny.     zobacz galerię
mgr Dorota Baltyzar
 
 
 
"Pasowanie na Świetlika"

pasowanie na Świetlika

W dniu 26 października 2017 roku w szkolnej świetlicy odbyły się otrzęsiny tzw. „Pasowanie na Świetlika”. W czasie zabawy dzieci zostały poddane próbom sprawdzającym ich wiedzę, sprawność fizyczną i kulturę osobistą. Wszystkie konkurencje dzieci zaliczyły na medal. Następnie złożyły przyrzeczenia, że będą się : „Bawić , uśmiechać, słuchać, i pomagać”.

 

Czytaj całość...
Pasowanie na ucznia

pasowanie W piątek 20.10.2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia dzieci   uczęszczających do klas pierwszych. O godzinie 17.00 chłopcy i dziewczynki w galowych strojach pojawili się w hali sportowej  w towarzystwie swoich rodziców i wychowawców. Pani dyrektor Bogusława Czarny powitała wszystkich i oddała głos uczniom klasy czwartej, którzy prowadzili tę uroczystość. Pierwszoklasiści pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po zakończeniu programu artystycznego i ślubowaniu pani B.Czarny dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Następnie poszczególne klasy zrobiły pamiątkowe zdjęci i udały się do swoich sal na poczęstunek, który przygotowali dla nich rodzice.

zobacz więcej zdjęć

WSZYSTKICH PIERWSZOKLASISTÓW SERDECZNIE WITAMY  W SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ NASZEJ SZKOŁY!

  Opracowała: mgr Lidia Pieróg

Korowód Świętych

korowodW przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych przemaszerowaliśmy korytarzami szkoły w Korowodzie Świętych. Uczniowie w strojach świętych i błogosławionych patronów pod przewodnictwem ks.Mariusza i pań katechetek, z piosenką na ustach "Każdy może świętym być" pokazali się całej społeczności szkolnej. Przygotowane przez nich stroje i atrybuty świętych świadczą o wiedzy religijnej, pomysłowości i zaangażowaniu w życie szkoły. Najlepsze zdaniem jurorów przebrania zostały nagrodzone, a każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.
Chcemy aby korowód stał się naszą szkolną tradycją i wierzymy, że w przyszłym roku każdy weźmie czynny udział. Dziękujemy wszystkim uczniom, dzięki którym korowód się odbył. zdjęcia
Samorząd Uczniowski
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2017