Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Pasowanie na czytelnika 2017

 
pasowanieW dniu 16.11.2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelników uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Program artystyczny  przedstawiły uczennice klasy 6A, które  zaprezentowały pierwszoklasistom przedstawienie teatralne pt. „Zaczarowany świat bajek”. Bajkowe postacie  wprowadziły dzieci w niezwykły świat książek, które rozwijają  wyobraźnię  i ciekawość świata. Zapoznały uczniów z księgozbiorem biblioteki szkolnej oraz zasadami korzystania ze zbiorów. Zwróciły uwagę na poszanowanie książek.

 

Czytaj całość...
Miejski Konkurs Plastyczny "Jesień"
Jesień
     Dnia 10.11.2017r. o godz. 18.00, odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Jesień”.  Organizatorem imprezy była Galeria VIVA w Mielcu. Spośród 160 prac złożonych na konkurs, w kategorii klas I - III, zwycięzcami okazali się uczniowie naszej szkoły:

I miejsce zdobyła Nicola Marzec z klasy III b,
II miejsce zdobyła Zuzanna Krawczyk z klasy III b,
III miejsce Lilianna Wyka również z klasy III b.

Nagrodzeni uczniowie pracowali pod kierunkiem mgr Ewy Czeczot. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy twórczej.

Opracowała :mgr Ewa Czeczot

Pociąg do wolności
pociag do wolnosci     Dnia 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji narodowego Święta Niepodległości. Aby uczcić 99. rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli, uczniowie klasy 7 c oraz uczennice z 6 a i 6 b przygotowali krótką podróż do przeszłości, by pokazać, jak bardzo Polacy pragnęli wolności i jak wielką jest ona wartością. Na scenę wjechał symboliczny pociąg do wolności (wykonany przez uczniów klasy 5 c) prowadzony przez dwóch kolejarzy, którzy na kolejnych stacjach odsłaniali ważne wydarzenia z kart naszej historii, zmierzające do odzyskania utraconej niezależności.
 
Czytaj całość...
"Drogi Polaków do Niepodległości"
     W dniu 09.11.2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy  Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Drogi Polaków do Niepodległości”. W konkursie tym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Wśród nielicznych wyeksponowanych prac znalazła się praca Dominiki Borsuk z klasy III c. Gratulujemy Dominice talentu i  trafnego przedstawienia tematu niepodległości w artystycznej formie.
 
Dominika Borsuk

 Dominika Borsuk

  kliknij na zdjęcie aby powiększyć
 
 Opracowała: mgr R. Gołąb
 
Żółto-Pomarańczowy dzień w 11-tce oraz dzień Śniadanie daje Moc- 2017
żółty dzień 2017      Czy wiesz, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy.

W środę 8-go listopada w ramach cyklu „Kolorowe dni”,  w naszej szkole obchodzono dzień żółto-pomarańczowy. Przyłączyliśmy się także do ogólnopolskiej inicjatywy promującej zdrowy styl życia i zasady zdrowego odżywiania –„Śniadanie daje moc.” Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ubrani w żółte i pomarańczowe  koszulki  przynieśli owoce  i warzywa  w tych kolorach.  
 
Czytaj całość...
Konkurs - Niepodległość w moich oczach
konkurs
     Już po raz siódmy uczniowie klas 4-7 wzięli udział w szkolnym konkursie „Niepodległość w moich oczach”. Uczniowie włączyli się w ten sposób w obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Wykonali ciekawe  prace plastyczne, które wyeksponowano  na szkolnym korytarzu. Jury –  p.  Anna Gorczyca, p. Dorota Baltyzar przyznało nagrody : Amelii Bobowskiej ( 7c), Karolinie Pawęzka ( 6d) , Laurze Kasprzak ( 6c) i Amelii Ungrowskiej (4b). Dyrekcja szkoły wręczyła je  podczas akademii w dniu 10 listopada 2017 r.
 
kliknij na zdjęcie aby powiększyć
 
Opracowała :mgr Anna Gorczyca
 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2017