Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Dyskoteka andrzejkowa 2017

andrzejkiDnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Na jej początku mogliśmy podejść do stolika uczniów klasy 6c i skorzystać z różnorodnych wróżb. Bawiliśmy się wspaniale, głownie dzięki wspaniałemu Dj -owi Kubie, który już wiele razy zapewniał nam fantastyczną muzykę i wiele ciekawych zabaw. Ta dyskoteka była świetna i pozostanie długo w naszej pamięci.

zobacz galerię zdjęć
                                                                       Samorząd Uczniowski- Wiktoria Szelest
 

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastyczno-literackiego "Cały powiat czyta z dziećmi"
konkurs plastyczno-literacki
We wtorek
28.11.2017r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom IX edycji konkursu „Cały powiat czyta z dziećmi”. Laureatami z naszej szkoły zostali: Wiktor Górski z kl.1b oraz Anna Piękoś z kl.2a. Wszyscy przybyli na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać fragmentów prozy i poezji o zimie oraz oglądnąć wspaniałe przedstawienie „W krainie lodu” w wykonaniu uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
zobacz więcej zdjęć
Opracowała mgr Barbara Kudyba

Z "Pociągiem do wolności" u seniorów
pociąg do wolnościDnia 23 listopada 2017 r. uczniowie klasy 7 c udali się do Domu Pomocy Społecznej w Mielcu, aby zaprezentować program artystyczny przygotowany z okazji narodowego Święta Niepodległości.  Recytowane utwory i piękne pieśni patriotyczne śpiewane przez  uczennice : Zuzannę Tylutki, Oliwię Łanochę i Ewę Pietras ( z kl. 5c ) stały się świadectwem, że młodzież docenia wysiłki przodków, dzięki którym mogą żyć w niezależnej Ojczyźnie.

Czytaj całość...
Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym "Na skrzydłach przyjaźni"

konkursNasza szkoła jest corocznym uczestnikiem ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” przygotowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania. W ramach ww. kampanii został zorganizowany konkurs plastyczny „ Na skrzydłach przyjaźni” , w którym uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Dereń z klasy 6 c i Jakub Oręczak z klasy 6 d otrzymali wyróżnienie.

 

Czytaj całość...
Piłkarze ręczni SP11 mistrzami Mielca w Igrzyskach Dzieci
piłkarze ręczni SP11   
  Reprezentacja chłopców naszej szkoły po raz kolejny zajęła 1 miejsce w finałach mistrzostw Mielca w piłce ręcznej i zakwalifikowała się do zawodów powiatowych. Od tego roku szkolnego zawody sportowe szkół podstawowych rozgrywane pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego noszą nazwę - Igrzyska Dzieci. W rozegranym 16 listopada w naszej hali finale miejskim wystąpiły 4 najlepsze szkoły z wcześniejszych eliminacji. Wyniki SP11:  z SP1 10 : 5  (wynik zaliczony z eliminacji),  z SP9  12 : 4 oraz z SP6 w meczu  o 1 miejsce  11 : 7

Czytaj całość...
"Dziewczyna z granatem.."
pieśni patriotyczne
 
W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiedziało, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie „Rokiem dla Niepodległej”.
Akcentując idee patriotyczne,  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było  rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi, do regionu i miejscowości, w której żyjemy.
 
  
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2017