Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Piłkarze ręczni SP11 w Mielcu wicemistrzami województwa

 

piłka27 kwietnia w Przemyślu odbył się Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Bardzo dobrze spisali się w nim reprezentanci Naszej Szkoły zdobywając srebrne medale. Na sukces medalowy SP11 czekała od 2012 roku kiedy sięgnęliśmy po złote medale.  Ostatnio w finale, do którego kwalifikują się cztery najlepsze szkoły z województwa 2 razy zajęliśmy miejsca tuż za podium.
 

 


Czytaj całość...
Tydzień języka angielskiego uczniów klas 4-7.

angielskiW związku z realizowanym przez naszą szkołę projektem unijnym KA1 “Next Step - ICT w pracy nauczycieli SP 11 w Mielcu” odbył się  Tydzień Języka Angielskiego. W  programie przewidziane były ciekawe zajęcia, których celem było  zachęcenie uczestników do pogłębiania wiedzy o języku angielskim oraz kulturze i tradycji literackiej Wielkiej Brytanii.  Za organizację imprezy odpowiedzialne były nauczycielki j. angielskiego panie: Monika Sołtys, Iwona Luberda, Jadwiga Gładysz, Marta Majka - Przywara, Karolina Ziobroń.
 
 
 
 
Czytaj całość...
Piłkarze nożni wicemistrzami Mielca.

meczReprezentacja SP11 w piłce nożnej chłopców po wcześniejszym wygraniu eliminacji grupowych Igrzysk Dzieci 18 kwietnia walczyła w finale miejskim  tych rozgrywek. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i zajęli 2 miejsce.  SP11 zdecydowanie pokonała gospodarzy turnieju (mecze odbywały się na boisku Orlik przy SP9)  2:0 (bramki: Fabian Lis i Mikołaj Wrzesień) a w meczu o 1 miejsce uległa po bardzo zaciętej i wyrównanej walce SP3  1:2 (bramka Mikołaj Wrzesień). 
 
 
 
 

Czytaj całość...
Szkolny konkurs języka niemieckiego

 konkursW dniu  20.04.2018 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego.  W konkursie udział brali uczniowie z klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (torby, książki, słuchawki, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.) Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwycięzcami konkursu zostali  Jan Boroń (7c) – pierwsze miejsce, Anna Zugaj (7d)- drugie miejsce, Mateusz Jasina (7d)- trzecie miejsce. Wyróżnieni zostali Mateusz Miś (7d), Maksymilian Kołc (7c) oraz Dominik Duszlak (7c). Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem konkursu i opiekunem uczniów jest pani Karolina Ziobroń.

zobacz zdjęcia

Wywiadówki 26.04.2018 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w dniu 26.04.2018 r. na spotkanie z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu

wywiadowki


Wycieczka do Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki PIB w Chorzelowie
 wycieczka18 kwietnia uczniowie klas 2a i 2c wyruszyli na wycieczkę  do  Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki PIB  w Chorzelowie .  Dzieci wraz z opiekunami miały możliwość na żywo zweryfikować wiadomości o zwierzętach hodowlanych w gospodarstwach. W czasie nauki szkolnej uczniowie poznali teorię. Dowiedzieli się  jak wyglądają ssaki i ptaki hodowane w Polsce i jakie korzyści płyną z hodowli zwierząt. W czasie wycieczki dzieci mogły nie tylko zobaczyć, ale nawet dotknąć zwierząt. Uczniowie  zobaczyli: króliki, krowy, owce, kury i konie.  Najwięcej radości sprawiło dzieciom karmienie i głaskanie koni. Wszyscy uczestnicy wycieczki poczuli radość ze wspólnego spędzania czasu  w obcowaniu ze zwierzętami  i przyrodą.

zobacz zdjęcia

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018