Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Wielkanocne aplikacje

wielkanoc

opracowała;mgr Jadwiga Mleczko

Kandydaci przyjęci do szkoły na nowy rok szkolny 2020/21

Lista dzieci przyjętych  do SP11 na  rok szkolny 2020/2021

Przerwa świąteczna

Dyrektor szkoły informuje, że przerwa świąteczna  trwa od 9.04. do 14.04 2020r. Będziemy zamieszczać na stronie Internetowej szkoły, komunikat co do wznowienia lub nie zajęć szkolnych.

Wsparcie psychologiczne podczas pandemii.

Drodzy Rodzice!!   Jak rozmawiać z dziećmi o zaistniałej sytuacji?

Czas, który aktualnie przeżywamy, jest trudny z kilku powodów. Wśród najpoważniejszych z nich są emocje i ograniczenia związane z planowaniem choćby kilku nadchodzących dni. To generuje całą lawinę kłopotów, z którymi musimy się zmierzyć. A sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy, wpłynie na naszą przyszłość. Trudno być rodzicem, kiedy sami chcielibyśmy mieć kogoś, kto przytuli i powie: będzie dobrze! Jak się zmierzyć z tym wszystkim i wesprzeć dzieci?
Różnimy się między sobą i różnią się też nasze dzieci. Są takie, które w obecnej sytuacji czują pewne podekscytowanie, ciekawość, a nawet radość. W końcu nie trzeba chodzić do szkoły i tyle nowych ciekawych rzeczy dzieje się wokół. Są jednak i takie, które z dużym niepokojem i lękiem stale sprawdzają portale informacyjne, dopytują dorosłych, poszukują informacji o zagrożeniu. Jeszcze inne mówią: dość! Już nie mogą oglądać, słuchać, czytać i rozmawiać na temat zagrożenia koronawirusem. Wszystkie, nawet te szczęśliwe, z różnym natężeniem i częstotliwością odczuwają nieprzyjemne emocje. Ten strach, zupełnie zrozumiały w obecnej sytuacji, wymaga od rodziców szczególnego zaopiekowania się swoimi dziećmi. Co zatem robić?

Rehabilitant dla osób potrzebujących

"Masz tę moc!" ebook do bezpłatnego pobrania
moc

Wydawnictwo Olesiejuk udostępniło na swojej stronie darmową książkę elektroniczną o koronawirusie. Książka jest przeznaczona dla dzieci i dla ich rodziców, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób zrozumiały i spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec. Do pobrania (PDF).
 Nauczyciele bibliotekarze

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu praca na odległość

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu od dnia 23.03.2020r. przechodzi na tryb pracy zdalnej.       czytaj całość

Wolny dostęp, biblioteki cyfrowe

Lektury.gov.pl Serwis zawiera wiele szkolnych lektur wraz z ich wykazem oraz opisami. Książki są dostępne online oraz do pobrania w wielu formatach, także na czytniki. Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.
Polona.pl Największa w Polsce biblioteka cyfrowa. Zawiera stare książki oraz inne zdigitalizowane zbiory. Większość z nich należy do domeny publicznej, więc są darmowe.
                                                                                                              Nauczyciele  bibliotekarze

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>