Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Szkoła młodych patriotów arrow Majowe Święto
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Majowe Święto

akademiaW poniedziałek  30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odbyła się uroczysta akademia z okazji  227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wychowankowie  klas 1-7 przybyli na uroczystość w strojach galowych  z przypiętymi biało-czerwonymi kotylionami, aby uczcić tak ważne  wydarzenie. Uczniowie klas 5c, 6c  pod kierunkiem nauczycielek: Moniki Kuroń, Magdaleny Rumak-Markowskiej, Jadwigi Treli oraz zespołu muzycznego „Triole” wraz z opiekunką  panią Ewą Golą zaprezentowali program artystyczny, w którym młodzież słowem, gestem i piosenką przedstawili  cenną lekcję historii.
 
 W interesujący i obrazowy sposób uczniowie wzbogacili wiedzę historyczną młodszych kolegów i koleżanek. Podczas akademii nawiązano do poszanowania naszych symboli narodowych i pobudzono refleksję nad tym, czym dzisiaj dla Polaków jest wolność, naród i Ojczyzna. Spotkanie to  wzmocniło  uczucia patriotyczne wśród uczniów , przenosząc ich w minione wieki.  Nasi aktorzy przypomnieli karty polskiej historii po to, by czerpać z nich siłę, mądrość i wartości. Warto przypomnieć, iż Konstytucja 3 Maja stała się moralnym fundamentem dla wielu pokoleń  Polaków, również współczesnych .
 zobacz zdjęcia
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019