Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe arrow Piłkarze nożni wicemistrzami Mielca.
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Piłkarze nożni wicemistrzami Mielca.

meczReprezentacja SP11 w piłce nożnej chłopców po wcześniejszym wygraniu eliminacji grupowych Igrzysk Dzieci 18 kwietnia walczyła w finale miejskim  tych rozgrywek. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i zajęli 2 miejsce.  SP11 zdecydowanie pokonała gospodarzy turnieju (mecze odbywały się na boisku Orlik przy SP9)  2:0 (bramki: Fabian Lis i Mikołaj Wrzesień) a w meczu o 1 miejsce uległa po bardzo zaciętej i wyrównanej walce SP3  1:2 (bramka Mikołaj Wrzesień). 
 
 
 
 

W trzecim meczu finału SP3 wygrała z SP9  3:2.  Skład reprezentacji naszej szkoły: Karol Maziarski (bramkarz) oraz Mikołaj Wrzesień,  Jakub Szlęk, Patryk Kłaczkowski, Kacper Wermiński,  Dawid Ciszewski, Filip Straż, Kacper Kłoda, Łukasz Pietras, Fabian Lis i Mikołaj Wilk.   zobacz zdjęcia
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019