Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Szkolny konkurs języka niemieckiego

Szkolny konkurs języka niemieckiego

konkursW dniu  20.04.2018 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego.  W konkursie udział brali uczniowie z klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (torby, książki, słuchawki, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.) Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwycięzcami konkursu zostali  Jan Boroń (7c) – pierwsze miejsce, Anna Zugaj (7d)- drugie miejsce, Mateusz Jasina (7d)- trzecie miejsce. Wyróżnieni zostali Mateusz Miś (7d), Maksymilian Kołc (7c) oraz Dominik Duszlak (7c). Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem konkursu i opiekunem uczniów jest pani Karolina Ziobroń.