Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Szkolny konkurs języka niemieckiego
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Szkolny konkurs języka niemieckiego

 konkursW dniu  20.04.2018 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego.  W konkursie udział brali uczniowie z klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (torby, książki, słuchawki, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.) Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwycięzcami konkursu zostali  Jan Boroń (7c) – pierwsze miejsce, Anna Zugaj (7d)- drugie miejsce, Mateusz Jasina (7d)- trzecie miejsce. Wyróżnieni zostali Mateusz Miś (7d), Maksymilian Kołc (7c) oraz Dominik Duszlak (7c). Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem konkursu i opiekunem uczniów jest pani Karolina Ziobroń.

zobacz zdjęcia

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019